קוראים

Google+ Followers

יום חמישי

19.12.12


 19.12.2012
מסר  של Blossom Goodchild מיום 19 בדצמבר 2012


בלוסום: אוקי. זו תהיה השיחה האחרונה שלי עמכם עד אחרי חג המולד / ראש השנה האזרחי, אולי. באופן טבעי כל העיניים מופנות לשמיים וכל מחשבות האהבה בלב. איזה חשש ! אני שלווה גם כן... ועם זאת כה ערה לכך שמחרתיים הוא ה-21 לדצמבר הגדול! האם דברים ישתנו? האם לא? האם נהיה בקשר בדרך זו שוב?  אי ודאויות רבות.. עדיין אני אור של לב הכול בצורה אנושית זו... ובטוחני שכעת  אני חכמה מספיק על מנת פשוט "ללכת עם הזרם".

פדרציה של אור: ברוכה הבאה חברתנו היקרה, ואכן האין זה מרגש להיות כאן בזמן ההיסטורי הזה שלכם? כיוון שמאורע זה אשר מגיע לפתחכם... יהיה היסטוריה בהתהוות מעבר לכל שהיה אי פעם. 

אנו חשים כי אנו מבינים יותר כעת את הספקנות שלכם כתוצאה נקודות המבט השונות בנינו. לכן אנו משבחים אתכם על האמון שלכם והליכתכם קדימה. אנו מודעים לכך שהיו זמנים בהם זו לא היתה משימה קלה.

ילדי אלוהים...

בלוסום: יהיו כאלו אשר לא יהיה להם נוח עם זה.

פדרציה של אור: אז הם עדיין לא מצאו את האמת שלהם.. זה הכול. כיוון שאנו לא בוחרים "לומר לך" שאלוהים הוא... אנו רק חפצים בכך שתמצאו את אלוהים בתוככם.

עבורנו... כפי שאת יודעת אנו מדברים על אלוהים באותה צורה בה אנו מדברים על אהבה. מפני שהאנרגיה היא אחת וזהה.

לכן... אנו ממשיכים...

ילדי אלוהים. הדבר אשר חיכיתם לו מגיע אליכם. מגיע עליכם הדבר שלבכם קרא לקבלו. אף על פי שלא תמיד ידעתם מה בדיוק ביקשתם. הייתה בכם התשוקה "ללכת הביתה" ואנו אומרים... אולי ה"הבית" הזה מגיע אליכם!

וכך זה מתחיל.

כפי שאתם יודעים זה התחיל לפני זמן רב. אך זה עכשיו שהאמת מובאת לקדמת הבמה. כיוון שבתוך האור הזה שישטוף אתכם לא יכול להיות מסתור של דבר ע"י אף אחד.

יוצג מי שאתם באמת בשלל צבעכם.

אך אנו אומרים לכם... אל תהיו מודאגים בשום צורה. כיוון שצבעים אלו שלכם אשר די לא הגיעו לכדי בשלות... יגיעו לכך... בבוא הזמן. וצבעים אלו שלכם אשר הגיעו להלימה מלאה עם עצמם... יאפשרו לכם להרגיש את מה ששאפתם להשיג. לצעוד אל תוך המכלול השלם של עצמכם.

אנו מודעים מאד לחשש שלך בלוסום. אנו יכולים להרגיש את האנרגיה שלך ביחס לזה. האם ברצונך לדון על כך עוד?

בלוסום: ובכן... אם להיות כנה, כבר היינו בזה. אך היות שאתם שואלים! אם משהו יקרה... כמה נהדר. בכל צורה שהיא... לפחות משהו יקרה. אך... כפי שאתם יודעים דאגתי היא לכך שדבר לא יקרה. אל תבינו אותי לא נכון... אני לא חווה מצוקה עמוקה בנוגע לזה... כיוון שהחיים ממשיכים.... זה רק... ש... אתם יודעים. 

פדרציה של אור: את חושבת שאנחנו יודעים.


בלוסום: אתם לא? אינכם יודעים כמה ירגישו כולם שנמאס להם? איך הם יאבדו אמונה/תקווה? העניין הוא... אלו הן רק חששות שאני חווה. יחד עם זאת כפי שאני אומרת... אני לא מדוכדכת ואני חשה שזהו בזבוז של מילים יקרות להתמקד ב"מה אם...." כיוון שתוך יומיים נדע בדרך זו או אחרת.


פדרציה של אור: מילות חכמה...


בלוסום: ממקצוענית ותיקה! במידת מה אני חשה כי כבר אמרתם את כל מה שנדרש לומר. מה נשאר לנו?


פדרציה של אור: אנו נשארים עם האמת שבתוכנו. כיוון שכשהכול יתערטל... אין דבר מלבד אהבה.   

את האהבה הזו. את זה את יודעת.

אנו מן העולמות האחרים נרגשים כמוך. זכרי שגם אנו עבדנו לצידך בכל צעד מהדרך בכדי להגיע לנקודה הזו בזמן.

אנו החברים שלך. אנו המשפחה שלך. מה שיתרחש יאפשר למה שיכול להתרחש מנקודה זו והלאה אכן להתרחש. וזה כרוך בשינויים כלל - עולמיים רבים. המהירות בה שינוי זה יוכל לקרות אחרי "שזה יקרה"... תהיה מדהימה.

כיוון שאתם מבינים אהובים....ברגע שאור זה עליכם/בתוככם.... שום דבר.... שום דבר לחלוטין לא יוכל להישאר באותו חלל כמו שהיה.

כיוון שהאנרגיה שהאור הזה מביא עימו היא של אהבה רבת שיעור שזה יהיה בלתי אפשרי לדברים להישאר כפי שהיו.

קומו התעוררו לכבוד אירוע זה
אפשרו ללבכם להיות מתואם עם המוסיקה של השמיים.

נשמות אהובות. זה כאן. הזמן הוא עכשיו.

בלוסום: הו אני כה מקווה ש"אנחנו" צודקים. בראשי... חשבתי שיקרה הרבה יותר בהכנות הברורות לאירוע המדובר! ואכן... המשכנו הלאה בתוך עצמנו... כן יש את השינוי הזה... אך למראית עין... כלל לא קרוב למה שחשבתי.

 פדרציה של אור: כן אלו היו ציפיותייך בלוסום יקרה.

בלוסום: כן. ציפיות כתוצאה ממילים אשר נתתם לנו.


פדרציה של אור: ו.... עם כל האהבה.... מחשבותייך הנן רק מחשבות. מחשבותייך על המילים שנתנו לך. הביטוי המחשבתי שלך על המילים שניתנו.  פעמים רבות הסברנו שאיננו יכולים לתת לך את כל מה שאת מבקשת לדעת. כיוון שזה ישנה את הדינאמיקות של איך שהכול אמור להיות.

אך שוב... אנו מבטיחים לך.... שאת תדעי... בשלב כלשהו בעתיד... ואת תביני מדוע.... היינו צריכים לשמור ממך דברים ברמה מסוימת כפי שעשינו. הכול יהיה הגיוני...כשאת יודעת.

בלוסום: אוקי.... אקבל זאת. זה נשמע מגוחך.... אך אני לא לגמרי בטוחה שיש משהו נוסף לומר! אני יודעת שרציתי להתחבר  אתכם לפני התאריך המדובר... אך אני באמת מרגישה שאין יותר דבר להוסיף  למה שכבר נאמר במהלך השנים. כי למעשה....הכל הצטבר לנקודה זו... והנה אנחנו כאן. 

פדרציה של אור: האם ציפית ליותר מאיתנו?

בלוסום: אינני יודעת. ייתכן. אולי ציפיתי ל" קול תופים הנשמע במופע לפני ביצוע משהו מורכב או מסוכן" אחת מההצהרות שלכם המגיעות באותיות של קידוש לבנה  שאתם מביאים לעיתים...כיוון שזה כה קרוב עכשיו.

פדרציה של אור: תופים בבקשה....

אנו אוהבים אותך.

אנו חשים כזו אהבה כלפייך וזה לא ישתנה לעולם.

אנו מכבדים אותך.

אנו יודעים שבקרוב את תהיי במקום בתוכך שמרגיש כאילו את שייכת להיכן שהוא.

אנו יודעים גם שיש רק טוב שיתברר על כל זה.

אנו יודעים שברגע שהכדור מתגלגל נפגוש אותך פנים אל מול פנים.

אנו יודעים שכל מה שאת לא... לא יתקיים יותר.

אנו מרגישים את האהבה שאת חולקת עמנו.

אנו מרגישים את האנרגיה של ישותך סביב זמן זה ומביאה עימה איזון.

ובעיקר:

אנו יודעים מהו שמגיע... ופשוט אין מילים לבטא או לתאר.

בלוסום: אוי קטנה שכמותי... נעשית לפתע מעט אמוציונאלית. יכולתי לשאול אלף שאלות... כך גם רבים יכלו... אך אני יודעת שאין טעם. עלינו לבטוח בתהליך של מה שיהא.

פדרציה של אור: ואלוהים אמר... יהי אור.

בלוסום: והוא/ היא ידע/ה! אז זהו זה אם כך. השיחה האחרונה לפני ה-21 לדצמבר. רק למקרה... שהתקשורת תהיה כבויה לזמן מה.... תודה!!  נתראה לאורך/מעבר לגשר חבריי. כל זה נדמה מעט מוזר. מעט כמו אנטיקליימקס (המתרגמת - נפילה ממצב רציני או מתוח למצב מגוחך). בהיותי התיאטרלית שאני.... ציפיתי....לגישה דרמתית יותר!! 

פדרציה של אור: המסך עומד לעלות...אנו אוהבים אותך. אנו אוהבים אותך. אנו אוהבים אותך.

בלוסום: ואנו אוהבים אתכם. 5...... 4..... 3...... 2...... 1.....TranslatorAmit Granot

יום רביעי

14.12.12

 14.12.2012


  
מסר  של Blossom Goodchild מיום 14 בדצמבר 2012בלוסום: היום חשבתי להתחיל באמירת תודה גדולה לכם, עבור המסע הזה אליו יצאנו יחדיו. אין ספק שזה היה יכול להיות משעמם למדי בלעדיכם. במהלך המסע פגשנו באי אלו דרכים סלעיות וגם בשפע של ורדים ריחניים בעלי הריח המתוק ביותר. אתם... יחד עם ענן לבן שלחתם אלינו, בזמנים מסוימים את ההבנות העמוקות ביותר... ובזמנים אחרים... דברים אשר אינני יכולה להבין ולתפוס במלואם. פיתחתי אהבה עמוקה וכבוד אליכם, חבריי היקרים... ובטוחני שחברותינו תמשיך לאורך כל זמן היותי.

פדרציה של אור: ואנו אומרים לך כי אנו חווינו ולמדנו כה הרבה הודות למסירותך למטרה. איננו אומרים זאת רק לך בלוסום יקרה, אלא לכל אחד אשר הצטרף אלינו לאורך הדרך.. במסיבה העליזה הזו! אנו יכולים לשמוע את קול הכמיהה שלכם. אנו יכולים לשמוע את תפילותיכם. אנו ממשיכים לבחון נושאים אשר אתם מביאים לפתחנו ומשקללים כיצד יהיה נכון ביותר לגשת אליהם לטובתכם המרבית.

איננו יכולים להבין במלואו את כל המוצג בפנינו, כתוצאה מהבדלים ברטט, וזה לא תמיד בהיר כאשר מגיע אלינו. קצת כמו הלחישות הסיניות שלכם (**הערת המתרגמת: הכוונה למסר שמועבר מאדם לאדם ובתהליך זה מסולף). זוהי האנרגיה של בקשותיכם הכנות והמפצירות אשר מגיעה בכל הדרת צבעיה. 

ימים אלו.. ואנו מדברים על מהיום והלאה.. תבחינו בשינוי עמוק בדרך החשיבה שלכם. אתם תמצאו את עצמכם מודעים לעצמי שלכם  ולדרך בה הוא בוחר לנהל את מחשבותיו. תמצאו שקל יותר להיות בעלי טבע בהיר יותר.

בלוסום: האם אני יכולה להפריע כאן?

פדרציה של אור: האם יש לנו ברירה?

בלוסום: לא! במשך זמן מה אני מוצאת כשאני מתעוררת אני במידת מה "מדוכאת" לחלוטין. אני צריכה לעשות מאמץ רב על מנת להוציא את עצמי מזה ו"להתחיל לזוז". חשבתי שעכשיו זה לא יהיה חייב להיות כזה מאבק...כזה מאמץ.  רק לאחר שאני ערה משהו "מקליק" חזרה לתוך האני הממושמעת יותר! האם אתם יכולים לשוחח על כך בבקשה?

פדרציה של אור: בהחלט. את "חיה את הישן". את משחררת אותו. במהלך שעות השינה שלך את מבקרת שוב את מה שאת שולחת לדרכו... במטרה לעשות כן!

את... רבים מכם... מתמודדים עם כמות גדולה של "ניקיונות" במהלך זמן השינה שלכם. לא רק למען עצמכם... אלא עבור הפלנטה שלכם. עבור כל הנזק שהתרחש. אתם מפזרים אנרגיות אפלות. אתם נודדים למקומות רבים על מנת ל"הכין" לא רק את הנשמות של האזור, אלא את כדור הארץ והסביבה שמקיפה אותו.

אתם מלמדים/לומדים ב'סמינרים'. אתם 'מתקנים' את מה שעליכם להשלים, כשהימים האלו מביאים לכדי הגשמה את התוכנית הסופית. אתם דבורים עסוקות כשאתם "חסרי הכרה". 

בלוסום: הא!...לא פלא שאני מרגישה כך!

פדרציה של אור: תזכרי גם קטנה...

בלוסום: סליחה שאני מפריעה שוב... האם זה אתה ענן לבן?.... אני לא רגילה להיקרא כך ע"י הפדרציה.

פדרציה של אור: אני בהחלט מהווה חלק מהחתיכה ופה ושם ההשפעה שלי זורמת דרך.

בלוסום: אם כך האם תמיד היית חלק מהערוצים הללו?

פדרציה של אור: כמובן.

בלוסום: כמה מעניין! זה מאד הגיוני. הלאה... אז איפה היינו...

פדרציה של אור: כל אחד מכם הוא הרבה יותר גדול ממה שאתם יכולים לתפוס... ועדיין.. כשכל יום מרחיב את הפרספקטיבה שלכם... אתם תיזכרו יותר ויותר ביכולות שלכם והשימוש בהן לא ירוקן את הגוף הפיסי שלכם כפי שהוא יכול לעיתים לעשות.    

דבר שיכול "לבלבל את חושיכם"... הוא כמה עוד אנרגיה יש לכם בתוך ישותכם. על מנת לבצע דברים אשר באופן רגיל היה לכם את הצורך לשבת ולנמנם. אתם תחושו רעננות בישותכם כשכל מה שדיכא אתכם נעלם... לתמיד... ואתם תזהו שיבה של נעורים. הגופים הפיזיים שלכם ישתנו באופן גלוי לעין...

בלוסום: זה יביא שמחה גדולה!


פדרציה של אור: אכן. גם מכאובים רבים ב'אופן גלוי' יעזבו מרצונם החופשי. כיוון שהם סיימו את הסיבה להימצאותם שם.  

בלוסום: רק רוצה לומר... שאני מרגישה כעת את התודעה של הפדרציה של אור יותר מאשר את זו של ענן לבן. לך תבין!

פדרציה של אור: הבחנה נוספת תהיה ידע שהיחיד מודע לכך שהוא מציע לאחרים. היחיד ידע זאת ועדיין ידע שרק אתמול הם לא ידעו זאת. או אז הם יחייכו עבור זיהוי העידן החדש שזורח עליהם.

הילדים ייראו יותר נינוחים, כשהאנרגיות החדשות הללו ייכנסו. אל תופתעו אם הם "רואים" דברים שאתם לא יכולים לראות. דעו שהם דוברי אמת כשידברו על כאלו דברים...זה מכיוון שהם יכולים להסתגל בקלות יותר לשדה החדש. עם זאת דעו שתורכם יגיע גם כן. 

היחיד ייהפך מודע יותר למחשבות השליליות העולות ו'ישליך' אותן לפני שהן מדברות... ולא ייתן להן אנרגיה. עקב כך הן לא יוכלו להתרחש. ועם זאת מחשבות על הגשמת האלוהות ויתפחו בתוך הלב, ויתממשו בסופו של דבר באופן מיידי.

האם זה מה שהתקשית לדעת בלוסום?

בלוסום: או לא... כלל לא.... זה הולך להיות נפלא. אני מניחה שאני חושבת יותר על מסגרת הזמן שבה נבחין בכל זה.

פדרציה של אור: זה מתחיל מעכשיו. לפני יומיים... רבים מכם חוו התרוממות. אלו אשר לא הרגישו את האנרגיה בצורה חזקה כמו אחר... או כלל לא... זה לא אומר שפספסתם את הספינה. אחד מהשניים- או שאתם הופעלתם בזמן זה... וזה ייקח זמן עד שתהיו מודעים לשינוי אשר יתמזג במהותכם ... או... שעדיין לא הופעלתם, כיוון שיש עדיין כמה פרטים מינוריים להשלים לפני שזה יוכל להתרחש. היו סמוכים ובטוחים... כל אחד מכם יבחין בשינוי.   

בלוסום: כן... כפי שאתם בטח יודעים...כיוון שדמיינתי אתכם שם מסייעים... ההפעלה שלי בטוח התרחשה ביום למחרת 13.12. שעתיים של שכיבה על המיטה, מודעת להתרחשות הרבה שקורית לי. בנקודה מסוימת אפילו ראיתי/חשתי את שק הגוף נרכס מעל לראשי... והוא נתפס בשיערי. המחשבה המיידית שלי הייתה... המוות של האני הישן!

פדרציה של אור: חלקכם יחוו הפעלות עמוקות. זה לא מתוך בחירה ולבחור מי יזכה לחוש זאת. כמובן שאין לכך מהות כזו. אלא זה מכיוון שחלק מכם נמצאים במקום בו הם יכולים להביא בחשבון, להבין ולקבל, את המציאות של זה ברמה מודעת יותר.  

בלוסום: מעניין שענן לבן דיבר לא מזמן עלינו כבוחרים. במשך זמן רב חייתי מתוך בחירה בגישה לגבי חיי...ועדיין... חשבתי שזה כבר לא יהיה כ"כ עניין של "בחירה" יותר...בניגוד לתחושה טבעית של "הגישה הנכונה לנקוט בה"... ולא שנצטרך תמיד לבחור לעלות על הדרך הנכונה והגבוהה. למעשה התשובה בדיוק צפה פנימה כמובן!

פדרציה של אור: ואנחנו נחזור על כך שוב. היכולת שלך לבחור את הטוב הגבוה ביותר בנוגע לכל חשיבה או פעולה שתעשה אפשרה לך לטפל בכל נושא במהירות רבה... אשר כעת היא כזו אשר תמיד מוכוונת לכיוון הנכון. אימנת את עצמך לעשות זאת במשך תקופת זמן. במשך שנים רבות מאד למעשה. לא היית פשוט מודעת לידיעה הזו ומסוגלת "לעשות שזה יתרחש באופן מיידי" ראי את השוני בהבנה כעת... בהשוואה לכל אותן שנים עברו.

ההבדל היחידי שיש כאן... בימים החדשים הללו... הוא זה... שמה שמתקבל ומובן... לא לוקח לו כ"כ הרבה זמן "לשקוע פנימה" ולהיות מומר לכדי פעולה.

אתם תהפכו מודעים לכ"כ הרבה שינויים והבדלים בנוגע לדרך בה אתם מנהלים את דפוסי מחשבותיכם... אשר כל אחד בתורו כמובן... יאפשר את המימוש של השגת כל צרכיכם.

כעת אנו בוחרים להתמקד יותר בתחושת האהבה בתוככם. זה משהו לראותו. והכילו את זה בתוככם... אתן תהיו נשמות יקרות. 

פשוט אין מילים... אין צורת ביטוי... מלבד הנשימה של 'אה'... לתאר לכם את שתרגישו כשהנוכחות תגיע. הנוכחות של חג המולד!

בלוסום: אני כה מצטערת.. באמת... להמשיך לשאול שאלות מטופשות ופתטיות... אנו נדע כאשר נדע... אך עדיין...מתי נוכחות זו מגיעה... האור הזה...האם העולם "יהיה בהולד" (בהמתנה, ייעצר) לזמן מה... דקות? שעות? ימים?... מחשבות רבות 12.12.12 היה אמור להתגלות בצורה חזקה...אך שוב... אלו שבחרו להיות רדומים היו ועדיין רדומים...לא יותר חכמים. האם כך זה יהיה כשההתרחשויות תקרנה... אם להיות כנה... זו תהיה כזו אכזבה לכה רבים.  שימו לב אני אומרת כאשר ההתרחשויות תקרנה...אני לא אומרת ב-21 לחודש דצמבר.. כיוון שאני... כמו רבים אחרים... נמצאת במקום שלא רוצה להתאכזב. אוי אלוהים אדירים! אני בכזה מקום מוזר של התרגשות.. יחד עם חשש גדול!

פדרציה של אור: הכול הוא כפי שאמור להיות בלוסום יקרה.

אנו ננסח זאת כך עבורך... האם זה אינו הגיוני באשר לסיבה שאת היא זו שנבחרת להיות זו שאנו דוברים דרכה? אם היית כזו אחת בעלת אמונה חזקה... לא היית מסייעת לרבים שהם בדיוק כמוך?

עמוק בפנים כל אחד מכם יודע את האמת באשר למה שעומד להיות. כמה שמחים תהיו עם ההבנה וההכרה הזו.

בלוסום: אוקי. אני מקווה לשוחח אתכם שוב לפני חג המולד... ואם להיות כנה... ואמיצה... אומר לפני ה-21 לדצמבר. אך אם זה לא יהיה אפשרי כפי שנדמה לי... כמו כולם... שיהיו לי הרבה דברים על... מה תבחרו לומר לנו... זוכרת שאני עומדת....בצומת הזו...אני רוצה להוציא זאת מהראש שלי ולא להפריע עם הפחדים והספקות שלי ולתת לכם "לפרוץ".

פדרציה של אור: אם כן אנו מרגישים חופשי לומר:

שמה שאתם הוא אהבה.

שמה שאתם הוא אמת.

שמה שיגיע אל פיתחכם הוא אינו דבר אחר מלבד ההכרה באהבה והאמת הללו. 

אתם מתעוררים לידע הזה... התחושות שלכם של אופוריה מוחלטת כשזה "ינחת עליכם" ייתנו לכם התר להשתחוות לכבוד מי שאתם.
כי אלו אתם אשר באים.  

האם אינכם רואים?

זה אתם!

אתם עומדים להפוך לעצמכם!

אנו בוטחים בכך שזה יהיה אפשרי לשוחח שוב בקרוב.. לכן נשאיר זאת כך לעת עתה.

בלוסום: כבת אנוש בזמנים אלו... יש לי אישית הרבה להשלים... ככל שאני יודעת עלי לשבת ולהירגע על מנת להכניס את האנרגיות הללו... יותר מידי עדיפויות צריכות להילקח בחשבון. עם זאת אני מרגישה שאני מונעת מנשמתי את מה שהיא רוצה.

פדרציה של אור: בחירה של ביטוי כפי שאת יודעת. אם זה כך יש הרבה בעולם הפיסי אשר נדרש להשלימו... אם כן בהחלט המשיכי לעשות כך. אך עשי זאת בקלילות, חן וידיעה שהאהבה משתלטת על כל מחשבתך. כך שכל שנעשה יישטף באנרגיה אוהבת והחיוך שנובע מהעשייה כך...ייבנה לפרץ אלוהות של משהו שלא הורגש בפלנטה שלכם בעבר.

בלוסום: אעשה כמיטב יכולתי למלא את המשימה הזו.

פדרציה של אור: אכן.

בלוסום: אהבתי ותודתי לכם עד הפעם הבאה.

(מצורפת הפעלת שמע של ענן לבן מה-12.12.12 לאלו שלא שמעו אותה. אישית אינני חשה שזה היה חייב להיעשות באותו הזמן בדיוק. אלא כל אחד יוכל להיתרם מכך כשיקשיב להפעלה).

TranslatorAmit Granot

02.12.12
 02.12.2012


  
מסר  של Blossom Goodchild מיום 2 בדצמבר 2012
בלוסום: שוב אני. ובכן, אני חייבת לומר שאני כנראה במקום מאוד "רגוע"...ואין זה משנה מה מתרחש...מה אני צריכה לסיים וכו'...ליבי מאושר ואני מוצאת את עצמי במזג "צונן". אני אוהבת את זה... איכשהו כול מה שהייתי צריכה לסיים "חשוב"... ועם זאת, זה לא. אין אני באמת בטוחה איך לבטא זאת.

פדרציה של אור: ברכות חמות ביותר לך בלוסום ולכל אלה שלוקחים את הזמן לקרוא את כל הדיונים האלה. אנו נומר שהאנרגיה כעת "מטפסת" במידה שגורמת לכם לפעמים להרגיש די נלהבים.

דמיינו... רק דמיינו כי מה שאתם מרגישים מהווה את השלב התחתון של הסולם... הכירו ברעיון שכפי שכל שיא מושג וההרגשה שמלווה את זה...זה מה שחיכיתם להרגיש כל כך הרבה זמן.

והאם לא אמרנו מלכתחילה שמדובר בהרגשה.

בלוסום: זה בהחלט הרגשה טובה, זה בטוח.

פדרציה של אור: וזה ימשיך להרגיש יותר ויותר טוב כשאתם מסוגלים להתאים לאנרגיות הגבוהות יותר אשר מגיעות.

בלוסום: לא מעט שאלו אם הם צריכים "לעשות משהו" בערך בזמן של 20-24? אם הם בעבודה, לדוגמה... או נוהגים... האם הם צריכים לעצור מה שהם עושים?  רבים לוקחים חופש כדי להיות במקום כלשהו שקט לזמן זה...האם אתם יכולים להציע הצעות לגבי מה יהיה הכי מועיל עבורנו?

פדרציה של אור: עכשיו זה יהיה תלוי על מה שאתם "מצפים" שיתרחש! עבור אלה אשר היו עיוורים מכל הדברים שהסתירו את האמת שלהם... אנו אומרים שהם יהיו לא מודעים עד רגע מעין זה בזמן אשר בו הם יצטרכו להודות שמשהו אכן מתרחש. אחרים ירגישו...כפי שאת עכשיו.. את ההקמה המתמשכת...

היינו רוצים להרגיע אתכם...כיוון שרבים דואגים מזה...

אתם תהיו בדיוק היכן שאתם אומרים להיות...אינכם יכולים להיות במקום כלשהוא אחר.

נשמות יקרות של אור....אתם שהיטבתם לכולם בחוסר אנוכיות שלכם ובהענקה של כה הרבה מעצמכם על מנת "לראות מבעד" את מה שהגעתם לבצע. אפשרו החל מרגע זה ואילך... לעיניכם לראות... לאוזניכם לשמוע...כיוון שמה שעומד להגיע רק מראה לכם את החלק של עצמכם שאתם מוכנים לקבל.

בלוסום: סליחה... האם אתם יכולים להבהיר זאת?

פדרציה של אור: אנו מתכוונים בכך...כי אתם צריכים שיהיה לכם לב פתוח וראש פתוח. נצלו את הרגע. קחו בחשבון את הדברים הבאים...
אתם זה הדבר. אתם האירוע.

בלוסום: אוה!

פדרציה של אור:  במובן של אם לא הייתם "בסביבה" לא היה טעם בכל דבר שיתרחש כיוון שזה אתם... כל אחד מכם  אשר יהפוך להתרחשות הכוללת הגדולה כאשר האירוע זה מתרחש. בכך...ההתמרה בתוככם היא השינוי הגדול ביותר של הפורמט.

אתם לא תהיו מסוגלים להרגיש את הדרכים הישנות...כיוון שהאור שנכנס למרחב ליבכם ומאפשר לכם להיזכר בכל מה שאתם....ימוסס את כל מי שאתם לא.

ובכן, אנו אומרים בשנית שאף על פי שכן... תהיה תרומה עצומה מכוחות האור אשר הינן מעבר לתפיסתכם על איך האור למעשה...זה אתם...ישויות יפות של אהבה-אור אשר עושות את האירוע כך שיהיה הצלחה עצומה.
אנו כה מתרגשים עבור כולנו. עם זאת, אנו יושבים על קצה הכיסאות שלנו בידיעה על מה שעומד להגיע ואנו מחכים בציפייה גדולה לראות איך ביופי ובשקיפות אתם מקבלים את השינוי בתוככם.

אוה חברים אהובים...אין לכם מושג על נגיף האהבה שעומד לפגוע בכם בין העיניים!

התענגו על כל תגובה ספונטנית. השמיים יגלו לכם את "הפנימי של עצמכם".
מה שחשבתם שאינו ידוע ייזכר ומה שאתם שואפים להיהפך... אתם יכולים להיות רק עם עצם המחשבה.

כל זאת...כל מה שעומד להציג את עצמו לכם... יכול שתהיה לו השפעה חשובה על הווייתכם כאשר אתם יודעים שאהבה... להיות אהבה... לאפשר אהבה.. לנשום בתוכה ולהציע אותה... תעשה באמת את כל החוויה... מופע בידורי עשיר (אקסטרווגנזה) פעם בתקופת חיים!

בלוסום: זה באמת כה מרגש... וכל כך קרוב. אני מניחה שנהיה בקשר במשך זמן זה.

פדרציה של אור: איננו יכולים בהכרח לאשר זאת. בלי לגלות את האמת יותר מדי....זה עשוי לא להיות אפשרי לזמן קצר...או לאמיתו של דבר זה הכרחי שכך זה יהיה. עם זאת היו סמוכים ובטוחים...אם זה יהיה המקרה...אנו נהיה מסוגלים להתחיל מחדש בשנית תוך זמן קצר.

הנה אתם אהוביי... על סף ההתמרה הגדולה ביותר שהתרחשה אי פעם על הפלנטה שלכם... ואתם... כל אחד מכם עשו זאת לאפשרי.
קומו. הרימו את מצב רוחכם. היכנסו לתוך עצמכם והכירו את עצמכם החדש לעצמי.

כיוון שאנו אומרים...מה שעומד להגיע...ברגע שייגמר...אתם כמעט לא תכירו את עצמכם. האני שכה השתוקקתם שיהיה שלם, יהיה מסוגל להתקיים בתוככם.

האנרגיות שעומדות להתאחד יתירו את נשמת העצמי הגבוהה יותר לחיות בתוך הפיזי באופן שלא היתה מסוגלת לעשות זאת כה לפני כן.
דמיינו את השמחה של זאת.

להיות אתם... אתם להיות! פשוט להיות!

ידידי נפש... היו טובים לעצמכם והתכוננו בעדינות למה שעומד להתרחש. שחררו את המיינד שלכם מכל המחשבות אשר "מרביצות לעצמי".  דברים חסרי ערך רבים הופכים לבלבול מוגזם ובזים לעצמי...כאשר בכל האמת.. אם אתם פשוט תכירו את "התכונות" שלכם.. הודו להם ואפשרו להם לעבור דרככם מבלי שיהיה להם קשר לעצמי...בהתייחס לעבירות קטנות אלה... אתם תמצאו חופש מכל כך הרבה שהייתם משתוקקים להיות חופשיים מהם!

בלוסום: תודה לכם. אני מעריכה זאת. עם זאת, אולי קצת יותר קל לומר מאשר לעשות.

פדרציה של אור: עם זאת, אין מה לעשות... מלבד להיות אהבה...ואנו מתכוונים לזה.

זה שלכם/התשובה לכול... לכול דבר.

את מוצאת שזה קשה לקבל, בלוסום , האם לא?

בלוסום: לא.. בכלל לא. אני לגמרי מסכימה... למה שאלתם?

פדרציה של אור: עקב התנאים שאתם יכולים למצוא את עצמכם בתוכם ולא מאפשרים מחשבות לערער או באמת להמעיט בערכן. העובדה... שאהבה... רק אהבה.. היא הדבר היחיד שאתם צריכים להתרכז בו.  כי אם כך זה נעשה...לא יכולות להיות שם רגשות של משהו אחר שלא יכול להחזיק את האמת שלפיה אתם... אהבה.

אם אתם בנויים איתה... מה שאנו אומרים לכם בכל האמת וההבנה... אתם..אז זה כל מה שאתם צריכים להיות. כיוון שכאשר אתם מחוץ לאמת זו... אתם עדיין בנויים איתה.. עם זאת, מונעים מעצמכם את העונג להיות בתוכה.

בכך אתם מחזירים את עצמכם לתוכה...מה שאתם לא.. לא יכול להיות. כיוון שאתם יכולים רק להיות מה שאתם... אהבה.

שרתו את עצמכם היטב בימים אחרונים אלה של הישן.

היו עם הרבה הכרת תודה לכל מה שיש.

בלוסום: אם כבר מדברים על הכרת תודה...אני רוצה לנצל רגע זה כדי להודות לכם עבור כל התמיכה שהצעתם לנו. אני יודעת דרך מיילים שאני מקבלת רק כמה הרבה אתם שירתם וסייעתם לכה הרבה אנשים לאורך המסע שלהם בשל האהבה שיש לכם לכל אחד מאיתנו. הדוגמה שלכם ל'לאהוב" היא מעל ומעבר ומליבי באמת... אני מציעה לכם כה הרבה הערכה לכול מה שעשיתם. ..עבור כולנו.

פדרציה של אור: והאם אנו יכולים להוסיף לכך.. אין רגע אחד בזמנכם שאנו לא נותנים את התודה לכל אחד מכם עבור הצטיינותכם בתוכנית אלוהית זו.

רק החזק ביותר מהחזקים נבחרו להיות בעמדתכם.. ולפעמים רבים מכם הרגישו מרוקנים מכוח...עם זאת אתם משכתם את עצמכם מחוץ לבוץ וחזרתם ללא הרף על רגליכם... לעיתים קרובות עייפים ותוהים היכן בכדור הארץ אתם תמצאו את הכוח להמשיך. עם זאת, אתם לא מצאתם כוח זה על כדור הארץ...אתם מצאתם אותו בתוך עצמכם ואתם ידעתם שזו אנרגית האלוהות שלא תכשיל אתכם.

זה מה שידעתם בליבכם...שזהו "שסתום הבטיחות" שאיפשר לכם להמשיך.. כי...

בלוסום: סליחה שאני מתפרצת...שסתום בטיחות?... האם זו המילה הנכונה?

פדרציה של אור: הרגשנו את ההיסוס שלך ועם זאת, כמובן...האם אי פעם היינו צריכים לתקן את עצמנו?

בלוסום: לא, זה תפקידי , לא!??

פדרציה של אור: אנו מבטאים את עצמנו עם מילה מיוחדת זו  כי באמת אנו אומרים שהידיעה הפנימית שלכם להתמיד בנתיבכם...היא שלכם/היתה "שסתום הבטיחות" שלכם. כיוון שלא משנה מה הוא איפשר לכם להמשיך...והוביל אתכם תמיד קדימה לבטח. כיוון שבלי ידיעה זו במערכת שלכם.. אם הייתם מתעלמים מכך.. הייתם באמת מאבדים את דרכם.

הרגישו עכשיו בתוככם את השינוי...את ההכנות להארה.

היינו אומרים בבדיחות שיש מעט צורך באורות שאתם מקשטים על העצים שלכם בתקופת חג המולד.

אתם... אתם האור.. ואתם... אתם עומדים להיות מחוברים לחשמל של המחולל של המאסטר!

התחילו עכשיו בכך שתאפשרו לליבכם לשיר בקול רם לכבוד מה שעומד להגיע.

הרגישו את השירים של הלבבות של אחרים וייצרו את המקהלה המתוזמרת הגדולה ביותר של אהבה שמעולם לא היתה ידועה.

כיוון שכאשר אתם מתאחדים אחד עם השני באהבה.. ובבקשה חשבו על זה כשאתם שואפים אנרגית אהבה גבוהה ביותר מרהיבת-עין.. אפשרו לעצמכם להתחבר אחד עם השני... במרחב של לבכם. הרגישו  את הקצב של אמא כדור הארץ שלכם ותהיו בהרמוניה איתה.

התאחדו כאחד... כיוון שאתם.

עם זאת להרגיש אחדות זו, זה מה שאתם כאן להשיג.

הסכימו לכך שבסופו של דבר... במשך כל ההמתנה הזו...הסיבה שלכם לכול מה שאתם...כל מה שהייתם.. כל מה שתהיו.. יציג את עצמו לכם בתצוגה אופורית של אושר ואהבה אשר מעין זו לא הייתם מסוגלים לחוות בצורה בני אנוש.

שתו זאת פנימה. שתו.

תנו לעצמכם היתר להדהד ברמה הגבוהה ביותר של עצמכם ושחררו את המינד מכול הסתירות שלו על מנת להרוויח בקיבולת המירבית ממה שעומד להגיע.
אנו איתכם... הארוסים שלנו.

בלוסום: אה...האם אתם בטוחים לגבי המילה? אני נשואה מאושרת, רב תודות בכל אופן!!!

פדרציה של אור: אנו יודעים זאת. עם זאת, אנו משתמשים במונח של "לחתן" את עצמנו עם עצמכם. הבטחה זה לזה שאנו מגשימים. חיבור של עולמות ולבבות.

אנו אוהבים אתכם. אנו אוהבים אתכם. אנו אוהבים אתכם.

בלוסום: אני יכולה להרגיש ש...וואו! לבי פתאום שופע במים (ענן לבן תמיד משתמשים במים כדימוי לאהבה) והעיניים שלי מהוות את הצינור דרכו זורמים המים!!

אוקיי... אני הולכת להיות באמת אמיצה כאן...דין פרוטה כדין מאה. אתם פעם אמרתם שענן לבן הינו חלק מהארגון של פדרציה של אור. פעם הוא אמר כי כאשר המועד יהיה מתאים, הוא יגלה מי הוא באמת... לא כן? האם אני יכולה לדעת מי הוא באמת... אף על פי שאין זו לבטח העניין שלי...כיוון שאני אוהבת אותו בדיוק אותו הדבר.

פדרציה של אור: מה שאנו בוחרים להודות בעניין זה אינו בהיקף מלא בו אולי היית רוצה שהתשובה תהיה. עם זאת, אנו נומר לך שהחבר האהוב היקר ביותר הידוע לך כיליד אינדיאני...הוא הרבה יותר מאשר אי פעם "הציג את עצמו". יש לכך סיבות רבות.. ואנו מעודדים...שאם היית צריכה לדעת...אזי אולי לך ולו לא היתה מערכת יחסית כפי שיש לך בזמן נתון זה.. מפני שאם היית יודעת (ברמת אנוש הנוכחית שלך) זה היה משנה דברים עבורך ואף אחד לא משתוקק שזה יתרחש. אנו גם אומרים...שאין אנו מתכוונים שזה משחק שמשחקים בו בכל מקרה...זה רק שדברים מסויימים כאשר מדובר בך וברבים אחרים, ליידי יקרה...צריכים שיהיה להם "מקום" אשר יכבדו אותם בתוך אותו מקום.

בלוסום: זה באמת אוקיי. זה היה רק שאלה ספונטאנית ואני אוהבת הפתעות לכן אני מחכה לזו...באמת אין לי מושג וזה לא חשוב. אני מקשקשת.

פדרציה של אור: אז נגיע ישר לעצם העניין על ידי כך שנסיים עם אמירה זו.
אתם אלוהים.

כאשר אתם תסכימו עם עצמכם את ערכה של אמת זו.. אתם תאפשרו לאלוהים שזה מי שאתם... להיות...אתם.

בלוסום: בואו ננסה זאת בסוואהלית? לא ברצינות אני קולטת זאת. ... תודה לכם. תודה לכם. תודה לכם.

פדרציה של אור: תודה בחזרה לכל אחד אשר כה במיומנות מבצע את התוכנית האלוהית.

באהבה אנו נותנים ומקבלים.

בלוסום: באהבה ובתודה.


Translator: Gili

aidney