קוראים

Google+ Followers

יום ראשון

24.01.2014

  24.01.2014
מסר  של Blossom Goodchild מיום 24 בינואר 2014

בלוסום: הי, זה היה טוב שהיתה הפסקה קטנה בשבוע שעבר... לא באמת מכם, יותר מכך שההסתערות של מיילים לאחר שאנו "שלחנו" את השיחה. לא משערת שיש לכם מזכירה חילופית שתעבוד איתי על בעיה קטנה זו! ניסיתי לכוונן אתכם בעת קריאתם, כך שתקבלו הסכמה כללית על מה שאנו מרגישים "כאן למטה". אני מקווה שהייתם יכולים לעלות על כך ואם כך...איך אתם מרגישים על מה שאנו מרגישים?
פדרציה של אור: מהאור שזה אנחנו אנו מאושרים בכל הזמנים לשוחח איתך... כי אנו מוצאים זאת מאוד מסייע. אנו באמת קיימנו מועצה מתמשכת... בהתייחס לאפשרות לשלוח לך "אור מנחה" בצורה כלשהי... כך שרוחו של אדם עשויה להיות מרוממת ותינתן "תקווה" להמשיך. אנו חייבים להדגיש, שאנו לא מבינים או משערים את ה"מלאות" של איך הדברים נהפכו עבורכם כולכם... בשעה שחיים תחת לחץ כזה של אנרגיות נמוכות יותר... והגענו להבנה שזה באמת "מאבק עבור האור" לפעמים... שמביא את האנרגיה שלכם לכזה שפל נמוך.
בלוסום: ואיך "פגישות" אלה הסתיימו בדיוניהם?
פדרציה של אור: הם מתקדמים. מותר לנו לומר, בלוסום היקרה, שאת גרמת/יצרת די מהומה בקרב אלה מאיתנו המשתוקקים לסייע לפלנטה שלכם לתוך ההתגלמות הגבוהה יותר והחדשה יותר שלה. השם של בלוסום Goodchild היה פעם גורם למהומה לפני הרבה שנים תוך שליחת המסר שלנו בהתייחס ל-14 באוקטובר... עם זאת, זה, אנו אומרים, היתה מהומה בין האנשים הארציים. עכשיו, זהו אותו שם... בשנית מהווה "דיון" מסביב למעמדות בממלכות רבות שאינן בכדור הארץ.
בלוסום: אוי לי! או זה זה? אם "הפסקת פעולה זמנית" קטנה שלי תגרום למעשהו להיעשות, להזיז דברים קצת, ובכן למעשה, לא קצת...הרבה... אזי אני יכולה להתמודד עם זה! ןבכן...יכולים אתם לתת לנו את "הדקות" של הפגישות עד כה?
פדרציה של אור: היינו מעריכים כי ישנם רבים אשר לוקחים בחשבון את "האפשרות"... ובבקשה שימי לב שאנו אומרים את "האפשרות" שהתצוגה המרוממת תהיה "הדרך ללכת". עם זאת... באשר למה שלמעשה זה יוביל גם גורם די מהומה. יש לך בהחלט את סיר ההיתוך מלא עד גדותיו עם רעיונות, בלוסום.
ישנם גם כמה שמרגישים שלא תהיה פונקציה הכרחית לעשות זאת. כיוון שזה יהיה/יוכל גם לגרום לתגובה לרבים, אשר עשויה להביא אנרגיה של בלבול ולכן, להביא תוכניות שהן בעיצומן באופן מלא בהתייחס לאירוע לשלב השונה מהמקום בו נמצא כעת.
יש אכן הרבה לקחת בחשבון מכל הזוויות ועם זאת זה כבר צוין שאתם על פני כדור הארץ... אתם, הם אלה שמחזיקים את האור על פני הפלנטה שלכם... שזקוקים לסיוע... והאם אין זו באמת הסיבה מדוע אנו כה קרובים לצידכם?
בלוסום: ובכן, זה מה שאתם סיפרתם לנו ואני באמת מרגישה ש...אף על פי שמכמה מיילים "שאנו" עשויים היינו לקרוא ביחד, אתם יכולים לראות שכמה מרגישים שאתם לא מי שאתם אומרים שאתם... ושאתם רק מובילים אותנו יחד. כמה מרגישים שאנו רק מקור מזון עבורכם. מממ! בהחלט הוסיפו קצת קטשופ כשאתם מכרסמים אותי...אני יכולה להיות קצת קשה במקומות! עם זאת, כפי שאתם יודעים, באופן כללי... מרבית המיילים מבקשים את סיועכם... לא כדי להציל אותנו.. אנו יודעים ש... אוי אלוהים! האם אנו יודעים זאת! עם זאת, כשאתם אומרים... "לסייע", עם כל הכבוד... מילות החכמה שלכם סייעו לנו במידה עצומה... עם זאת, אנו מרגישים שזה עכשיו באמת הזמן לפעולה.
פדרציה של אור: את זה בקביעות הבנו מהשיחה בתחילתה של שנה זו. וכול מה שאנו יכולים לספר לך בזמן זה... שוויכוחים עדיין נמשכים.
בלוסום: האם יכולה אני לשאול... "וויכוחים" בין מי? אם אתם המפקחים של המפקחים...האם אין אלו אתם שמחליטים את ההחלטה הכללית ולאחר מכן את "הכפופים"...ברכו אותם...הייתם יודעים את מה שאתם אומרים "הולך"... כיוון שאתם באמת החכמים. האם אין זה כך עובד?
פדרציה של אור: היינו אומרים שכל הדברים צריכים "לרוץ דרכנו" לצורך אישור ההסכמה.  עם זאת, אנו מאוד משתוקקים לאסוף כמה שיותר מידע ממקורות רבים, על מנת לקטלג את חשיבותו ולהיות בטוחים באופן שלא ניתן להפריכו שהחלטותינו הן עבור הטוב הגדול ביותר של הכול.
ה"סימן" שבקשת אותו, בלוסום... ה"סימן" שאת מרגישה שירומם את רוחם של כה רבים מכם... הוא, מנקודת מבטנו, משהו שלא שקלנו אותו נחוץ עד שדברת עליו באופן הרציני ביותר כפי שעשית. כיוון שבאמת, שאנו יכולנו לסדר רבים מכם אשר מרגישים כה משתוקקים שזה יתרחש. עם זאת...אין זה רק עניין של ללחוץ על כפתור ו"הנה זה". הרבה באמת, צריך לקחת בחשבון...באשר לצורה שזה צריך לקחת ו....
בלוסום: מתי? כיוון שאתם יודעים, ש"מתי" זה יתרחש הוא חלק גדול מזה.  כיוון שאני בטוחה שאתם מודעים,  שאין שום טעם בכך שאתם אומרים "אוקיי" אנו נותנים את ההמשך קדימה ו"עיניים לשמיים" וכו'... רק שזה יהיה עוד דבר שאנו מסיימים בלחכות לו! רק דבר נוסף להוסיף ל"רשימת המתנה". אני מקבלת באופן מלא שהבלבול העיקרי שלנו היה השימוש במילים "בקרוב" ו"ממשמש ובא"... האם אתם לא מסכימים?
פדרציה של אור: למדנו שניסוחים אלה פורשו שלא כהלכה...
בלוסום: עם כל הכבוד... על ידכם. אנו יודעים מה הם אומרים לנו...
פדרציה של אור: זה נכון... עם זאת "במרחב שלנו של אין זמן"... הם אומרים את אותו דבר לנו כפי שהם אומרים לכם. כיוון שכפי שאנו הצהרנו בתקשורות הקודמות... בהשוואה ל"מרחב ללא זמן" בו נוצרה התוכנית... זה באמת ממשמש ובא.
בלוסום:  מישהו כתב ושאל אם אתם יכולים לסייע לנו בביטול תוכנה של נשמותינו מ"אנרגיה אפלה יותר" אשר נראה שמונעת אותנו...כמה ימים, כה בחוזקה... מלהיות האור שאנו. אני הגבתי באומרי שאתם כנראה הייתם אומרים:" היו אהבה... רק אהבה". עם זאת, העניין הוא, חברים... "התכנות" יכול לגרום לנו להרגיש כה מגעילים לפעמים, שרק "להיות אהבה" אינה אופציה... כיוון שאנו מרוקנים ממנה. אני יודעת שזה זמין בקלות עבור "העליונים"... אבל באמת... אם הייתם כאן למטה לשבוע או משהו כזה...אתם בוודאי הייתם מרגישים את הכבדות שיש לנו להילחם דרכה על בסיס של רגע אחר רגע... לכן עייפתנו והצורך לדחיפה - עצה כלשהיא?
פדרציה של אור: היינו רוצים שראשית תסיימי את מה שרצית לומר... עם זאת נמנעת.
בלוסום: באמת? אוקיי... אני רציתי לומר שיהיו אלה "ניצוצות מבריקים" אשר קוראים זאת... ואני באמת מתכוונת לכך בכבוד... אשר נמצאים קדימה במעלה הסולם יותר ממני ומרבים... ויכתבו לספר לי שאני צריכה ללכת במסגרת ולהתכוונן/ להאזין/ להפעיל את האהבה שאני. אני "קולטת זאת". עם זאת, זה העניין... "התכנות" שלי יכול לפעמים לקבל את הטוב יותר שלי...בהרבה...ו"דרך החשיבה" תשתלט ותעקוב ישר אל הלב. וכן... אני יודעת לגבי חשיבה חיובית... אני יודעת די הרבה ממה שקבלתי לאורך הדרך... וניסיתי במשך שנים רבות רבות לשפר את הווייתי. אנו כולנו מנסים זאת... ובכן, אלה אשר הינם ערים. עם זאת... בוודאי עד עתה, אחרי כל מה שעשיתי בעצמי... אחד צריך להרגיש במרחב טוב יותר... לכן.. המשיכו...מה היתה שוב שאלתי? אה כן! איך אנו משתחררים מהתכנות שמעכב אותנו מלהיות מי שבאמת אנחנו?
פדרציה של אור: עכשיו יותר טוב?
בלוסום: אוה אכן!
פדרציה של אור: כאשר ענית לנשמה ששלחה את השאלה עם "היו אהבה... רק אהבה"...את היית לגמרי על המסלול. עם זאת... על מנת לפרוץ דרך תכנות זו... את צריכה לאפשר להווייתך להיות מחוברת למעלה בכל הזמנים... ודרישה זו היא להיות בהתמדה רבה בידיעה של להיות באמת...בהתכוונות/בהאזנה/בהפעלה... באופן קבוע... כיוון שאת לאחר מכן...את.
בלוסום: ואז, מי אנו כאשר אנו לא עושים את כל אותם דברים?
פדרציה של אור: את חלק קטן יותר ממך. כאשר את צופה בחייל צעצוע המכה בתוף...כאשר הסוללות טעונות במלואן... הוא מכה על התוף בכוח רב וצועד בקצב עקבי. כאשר הסוללות שלו מתחילות לדעוך..."המערכת" בשלמותה שהינה "הוא"...משתבשת. זה אותו דבר איתך... כאשר הסוללות שלך נחלשות...נראה כי שום דבר לא עובד כפי שזה צריך להיות.
בלוסום: כן... אז אנו מודטים... ואנו מודטים קצת יותר... ולאחר מכן, קצת יותר... ואנו אומרים את הצהרתנו היומית כדי לתת ביטוי למה שאנו משתוקקים עבור עצמנו ועבור הטוב הגבוה יותר של הכול. רבים, רבים מאתנו עושים דברים אלה...כיוון שעזבנו את גן הילדים בזמן טוב לחזור אליו עכשיו.. עם זאת, זוהי הנקודה שלנו, חבריי...כמו עם הסוללות כאן על כדור הארץ...לא כמו קריסטלים לאנרגיה מהמקום ממנו הגעתם...אחרי שהשתמשו בהן שוב ושוב...הן יותר לא בשיאן כפי שהן צריכות להיות. הן צריכות להיזרק החוצה ולהיות מוחלפות עם חדשות. אה.. האם אתם קולטים את המגמה כאן?
פדרציה של אור: בלוסום, אנו קולטים את המגמה שלך יותר ויותר ברור. נראה שככל שישנם יותר פרטים במה שאת מייחסת לרגשות אלה...יותר אנו "קולטים את התמונה". וזה מאוד עוזר באשר לאיך אנו רואים את המצב בו אתם בכדור הארץ מוצאים את עצמכם.
בלוסום: אני מניחה שהכול הוא בעיתוי. אף על פי ש... אולי הייתי צריכה להיות יותר ספציפית לפני שנים! רק נקודה לכאן... בהתייחס לכך שאתם מבינים אותנו יותר באמצעות מה שאני אומרת. כמה מרגישים שאם אתם המפקחים על המפקחים... את הייתם יודעים בדיוק איך אנו מרגישים, כיוון שאתם אומרים שאתם יכולים לעלות על האנרגיה שלנו וכו'.
פדרציה של אור: כן, אנו יכולים. אמרנו פעמים רבות שאנו יכולים "לראות את כדור הארץ" ולראות מה מצבו באמצעות אנרגית האור שנמצאת בכל מקום נתון. אנו יכולים באמת לעלות על מקום בו יש צחוק  ומקום בו יש כאב או מלחמה... בשל "מערבולת הצבעים והרטט" אם את רוצה. עם זאת, בלוסום... זוהי אנרגיה. אנרגיה זו מספרת לנו סקירה כללית על "אנרגיה של אחד"...לא את המחשבות של איך אנרגיה זו מרגישה.
בלוסום: ובכן... האם אתם אומרים ש...כיוון שלא הייתם אף פעם על כדור הארץ... אני מתכוונת אתם חברים במיוחד... אתם יכולים לספר מתי אנו נמוכים, בינוניים או גבוהים... עם זאת, אתם לא יודעים איך אותם נמוכים, בינוניים או גבוהים מרגישים?
פדרציה של אור: עד מידה מסוימת...יותר מכך, אנו לא יודעים מה אותו נמוך, בינוני או גבוה "חושב"... כיוון שאנו עובדים על "רטטים" מכם.
בלוסום: עם זאת, אתם חושבים, הלא כן? ובכן... אני קצת מבולבלת מכך. האם אתם אומרים שאתם לא יודעים, שכאשר אנו נעשים מודעים על משהו נורא שהתרחש, אתם רק יודעים איך אנו מרגישים  ברמת הרטט בניגוד למה  שהמיינד שלנו "עובר"? ואותו דבר כאשר משהו נהדר מתרחש?
פדרציה של אור: יותר או פחות...
בלוסום:  מה יותר ומה פחות?
פדרציה של אור: בכך... לא היינו... אנו, אשר מדברים איתכם עכשיו... המפקחים של המפקחים.. לא היינו אי פעם בצורת בן-אדם.
לכן, לא חווינו את הדחיסות ואת דפוסי החשיבה שזה עשוי לשאת איתה.
בלוסום: והתכנות... הבה לא נשכח את התכנות של "הבה נהייה אומללים ומקופחים, כיוון שאין שום דבר נוסף"
פדרציה של אור: אנו... המפקחים מרגישים אנרגיה.
בלוסום: עם זאת, אתם חיים "לחשוב", אחרת לא היינו יכולים שתהיה לנו שיחה זו.
פדרציה של אור: אנו מחייכים... כיוון שלמתקדמים כמונו כפי שאנו "בעינייך"..."השפה של המילים" היא איכשהו מה שאנו היינו צריכים "ללמוד" כדי לתקשר.
בלוסום: עם זאת, אתם חייבים לחשוב! לשוחח בפגישותיכם על "הסימן"... דורש מכך לחשוב, הלא כן?
פדרציה של אור: כן...עם זאת, זו הסיבה מדוע אנו אומרים יותר או פחות...כי זה די שונה מ"הרמה" האנושית  של תהליך החשיבה.
בלוסום: יכולה אני להעז לשאול באיזה אופן?
פדרציה של אור: כיוון שאנו מתקשרים באופן טלפתי בציר תקשורת מתקדם ביותר!
רגשות "נשלחות" בתדר של רטט אשר מביע "את המחשבה"...בהיעדר מילה טובה יותר...
בלוסום: אוה בבקשה נסו!
פדרציה של אור: אולי היינו אומרים "רגש"?
בלוסום: זה מספיק לי!
פדרציה של אור: ...אשר מציע את הרגש... את מה שהוא רוצה לתאר. רגשות טלפתיות מתורגמות מיידית על ידי אחר באותה רמה... לא באמצעות מילים... באמצעות רגשות.
בלוסום: ומה? של הראייה?
פדרציה של אור: נכון. הרגש שהולך עם הראייה!
בלוסום: ובכן, קצת כמו הקריאה שלי, אם כן. אני מקבלת את הראייה ולאחר מכן צריכה לפרש זאת באמצעות רגש המלווה זאת. מגניב... אני הרבה יותר מתקדמת בברור ממה שנתתי לעצמי קרדיט! אה! השמחה של ההומור!
פדרציה של אור: אני מודעים  שזה מעבר לזמן שהוקצה לנו לשוחח...
בלוסום: הייתי שמחה להמשיך...
פדרציה של אור: את זה אנו יודעים... עם זאת, אנו יודעים.... שלמרות שהרגשות בסדר עכשיו... האנרגיה "תהייה חסרה" לך מאוחר יותר.
בלוסום: אני מקבלת זאת לחלוטין... והאמינו לי; בימים אלה... אני צריכה את כל האנרגיה שאני יכולה לקבל... כמו רבים... עדין מרגישה עייפה באופן טיפשי לפעמים. ואתם עומדים לומר "זו האנרגיה" הלא כן?
פדרציה של אור: זו האנרגיה!
בלוסום: הא הא!! איזו אנרגיה ומדוע היא עושה אותה כה עייפים?
פדרציה של אור: זו העוצמה של אנרגיה חדשה שנכנסת... וכפי שהגוף שלכם יצא מהלך רוח שלילי ומתחדש...החלק "הישן" של עצמכם מתקשה להתמודד עם זה... כשהוא נסוג. זכרו.. כשהגעתם לראשונה לתוך  עולם כדור הארץ כרך נולד... אחד ישן במרבית הזמן על מנת להסתגל לתדרים שהוא מוצא את עצמו בהם. אותו דבר מתרחש כשאתם נעים לתוך תדרים חדשים יותר גבוהים יותר שאתם מוצאים את עצמכם בתוכם... ואתם "חושבים" שלא קורה הרבה!
עם זאת...היו כמונו... והרגישו... באמת התכווננו והרגישו... לאחר מכן אתם לא תהיו בכזה צורך לאותו "סימן" שאותו אתם מבקשים.
בלוסום: רוצים להתערב? זה היה תענוג... תודות רבות לכם. באהבה, באור ובאלומות אור של זהב.
פדרציה של אור: התענוג הוא הדדי, בלוסום.... ואנו מודים לכל אחד מכם אשר קורא מילים אלה בשביל צעידתכם המתמדת קדימה... אפילו כשההליכה נעשית קשה. עד שנדבר שנית... דעו שאנו לומדים יותר על מצבכם... ובאמצעות הלימוד מגיעה ההבנה!
בלוסום: אכן... אכן... אכן! להתראות!


ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-http://www.youtube.com/watch?v=yo2O4qNnsFg

 Translator: Gili

09.01.2014

  09.01.2014
מסר  של Blossom Goodchild מיום 9 בינואר 2014בלוסום: הלו! איזה שבוע מעניין היה בתיבת הדואר הנכנס שלי. אני בקשתי אתכם, כפי שאתם יודעים, לקרוא יחד איתי, את מאות המיילים הרבים מאנשים מכל רחבי הגלובוס, מבטאים בדיוק את אותן הרגשות כפי שביטאתי לכם בתקשורת האחרונה שלנו. אתם אמרתם שזה היה ההסכם שלנו... עבורי לאפשר לכם לדעת איך זה "עבורנו" כאן למטה... ועם כל הכבוד לכם.. זה מה שהרגשתי שהיה צריך להיעשות... ובכן עשיתי זאת! עלי לומר...רבים, כפי שאני עשיתי... הרגישו שאתם הייתם המומים ממילותיי.. והן השאירו אתכם מבלי שהייתם יכולים להגיב. ובכן, עכשיו היה לכם כמה זמן לעכל זאת... עם כל האהבה בליבי.. אני תוהה מה יש לכם לומר, על מה שנראה שהוא נושא מאוד חשוב?
פדרציה של אור: נשמה יקרה...חברה חיילת... אכן היינו במידת מה "מרותקים" מההשתפכות של ליבך בתקשורת האחרונה שלנו. ידוע לנו על העייפות ועל הקשיים שעומדים בפני אלה מכם על פני כדור הארץ, עם זאת באמת, עד שנשיג את הדיוק של האנרגיה שלך המלווה את הניסוח שלך... אנו לא היבנו באופן מלא איך "התכנות" היתה פגיעה כזו במצב האנושי. זה היה זה "שהבהיל אותנו".
בלוסום: וואו.. אתם מבינים, אני פשוט הבאתי בחשבון שאתם כה אינטליגנטים, כה בעלי ידע... שאני תמיד מניחה שאתם יודעים דברים אלה. בוודאי שאתם חייבים שהיה לכם רמז באשר למצבנו?
פדרציה של אור: כמובן שאנו מודעים לעבירות מסוימות שאתם צריכים להתמודד איתן... עם זאת, בשל העובדה שאנו לא חווינו זאת בעצמנו... באמת... אנו באמת  לא התאמנו את הרדאר שלנו לעובדה של כמה "נמוך" ובאמת כמה "הרסני" לנשמה זה יכול להיות לגור בתוך דחיסויות מעין אלה.
בלוסום: אנו באמת מנסים כמיטב יכולתנו. דאגתנו, כפי שאתם קבצתם מהמיילים, שבכך שאנו הופכים כה עייפים ותשושים...אנו לא מגשימים את גורלנו כיוון שהאור שלנו אינו כה בהיר כפי שהיינו לעיתים רוצים שהוא יהיה.
פדרציה של אור: זה גם אנו הבנו. עם זאת, היינו אומרים שהאור של האחד, אף על פי שהוא מתעמם לפעמים, רק צריך להיטען מחדש כדי לרכוש מחדש את שלמותו... זה לא שהוא ייכבה לגמרי... כיוון שאין הוא יכול.
בלוסום: עם זאת, כמה מודאגים שיש לו... או שהוא יהיה.
פדרציה של אור: אנו מודעים שכמה מרגישים באופן זה... ואכן, אנו לא פיטרנו או שמנו על אש קטנה... את בקשתך, בלוסום.  לא באמצעות מתיחה כלשהי של הדמיון. היתה די התרגשות שנגרמה במועצות ההיררכיה, שבהן אנו הסתכלנו עמוקות לתוך מה שביקשת...כיוון שאין זה נושא שאנו יכולים ללכת קדימה בלי דיון ספציפי עוצמתי מאוד.
בלוסום: את זה אני מבינה... עם זאת, אני מקווה  שאתם מבינים שזה היה חיוני שאני "אבצע את תפקידי" ואשים קדימה את ההצעה?
פדרציה של אור: מובן מאליו...זה מובן לחלוטין. וכפי שאנו הצהרנו... אנו מקבלים זאת ברצינות גדולה.  עדיין לא נחתם הסכם בהתייחס לעניין זה...
בלוסום: זה מספיק הוגן... אתם חייבים לעשות מה שאתם מביאים בחשבון הכי טוב עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול...האם אין זה מה שכולנו צריכים לעשות?
פדרציה של אור: אכן, זוהי חברתנו... אכן זו היא!
בלוסום: ובכן, לאן מכאן?
פדרציה של אור: אפשרו לנו לרומם את נשמותיכם בכך שנומר שהסוף ממשמש ובא.
בלוסום: הא! אני צריכה לצחוק, חברים. אתם מבינים, זוהי בדיוק הדילמה שלנו. איך אני יכולה לנסח זאת?... אני פשוט מנסה לסייע, בבקשה דעו ש... אני לא מנסה שוב עליכם...עם זאת, באומרכם "שהסוף ממשמש ובא" רק מעורר את הסיר (המתרגמת - ביטוי שמשמעותו - מתסיס את המצב) בימים אלה. להיות כנה... אנו שמענו זאת שוב ושוב... וזה מה שאנשים כה רבים נעשים עייפים ממנו... אולי אני יכולה לומר "כולם מדברים, אין פעולה"! אני יודעת שאתם עושים כמיטב יכולתכם תחת הנסיבות... עם זאת כל זה נאמר לפני כן... במשך שנים...ובכן, כאשר אנו שומעים זאת עכשיו...נחמד כמו שזה, ומשמעותי כפי שאתם מתכוונים את זה להיות... זה קצת כמו מים על גבם של הברווזים (המתרגמת - ביטוי שמשמעותו - ללא כל השפעה נראית לעין)...באמת...זה איך שזה נהפך עבורנו. סוג זה של הצהרה זו הסיבה בדיוק מדוע "האיכרים מורדים, הוד מעלתכם!"
פדרציה של אור: ובכן, אנו תוהים איפה זה משאיר אותנו?
בלוסום: אכן...כיוון שבשום אופן אני רוצה, או נראה שמישהו... שתקשורת זו תיפסק... ועם זאת כיוון ששום דבר מתרחש "בינתיים" על מה שדברתם...זה השאיר ספק ועייפות. כפי שאמרתי קודם לכן...זה לא שאנו לא יודעים שמשהו יתרחש... אני חושבת שהבעיה האמיתית נחה בתפיסה המוטעית של מה כוונתן של המילים ,בקרוב" ו"ממשמש ובא" לנו.  זה דבר של "זמן". אולי אתם יכולים לדבר על כך, מנקודת המבט שלכם, לסייע לנו להבין מאיפה אתם מגיעים.
פדרציה של אור: את מבינה, בלוסום... מנקודת המבט שלנו שם פשוט לא יכול להיות ספק שהאירוע עומד להתרחש.
אנו יודעים זאת.
זהו חלק מהתוכנית האלוהית ואין בכלל סיבה שיכולה למנוע אותו מלהתרחש.
אנו יודעים שזה יתרחש.
אנחנו אף פעם לא היטלנו ספק בכך. ובכן, בהווייתנו, אנו נעים לקראת רגע זה בזמן.
בלוסום: אוקיי. הרשו לי לעצור אתכם שם...אין לכם זמן, אנו יודעים זאת... אז מתי רגע זה בזמן עבורכם...מה אתם מתכוונים ב"נעים לקראת רגע זה בזמן"?
פדרציה של אור: אנו מתכוונים שזה אירוע שעומד לקרות ברגע המדויק כאשר כול מי שצריך "לגרום לכך לקרות" הוא במקומו הנכון והלגיטימי.
בלוסום: כאשר הכול ביישור, כפי שהייתם אומרים?
פדרציה של אור: בדיוק.
בלוסום: ובכן, האם אינכם יודעים מתי כל דבר עומד להיות במקום?
פדרציה של אור: אכן כן. עם זאת, אנו כן יודעים שזה בא על מקומו עכשיו. אנו מראים לכם חזון של מגנט מרכזי ורבים מסביבו נמשכים קרוב יותר וקרוב יותר, ולאחר כן כשהם מגיעים למיקום מיוחד... כאשר הם כולם ביישור... הם פתאום...ווש... נמשכים באותו זמן על ידי החוזק/הכוח של המגנט המרכזי ומחברים עצמם אליו. ובכן, מה שאנו אומרים ש... עד שחתיכות מגנטיות אלה מסתדרות בשורה במיקום... ה"ווש" לא יכול להתרחש. עם זאת... אנו שמחים לצפות יותר ויותר בהם מחכים ומוכנים...
בלוסום: אתם כמובן מדברים באופן מטאפורי.
פדרציה של אור: ובכן את כן מבינה, בלוסום היקרה ואכן כל הנשמות שקוראות מילים אלה? מנקודת מבטנו, אתם אכן מאוד קרובים... כיוון שאנו ידענו מלכתחילה שזה יתרחש. עם זאת, אולי, כאשר דובר לראשונה על כך... החתיכות המגנטיות היו "צפות באופן בלתי רגיל שם בחלל".
כשאתם מסתכלים על כך כמו זה...אתם יכולים להבין כמה הרבה מהתוכנית התחיל להיות טוב ואפקטיבי ומדוע אנו לוקחים בחשבון שזה משתלם לבטא את המושג "מאוד בקרוב עכשיו" ו"ממשמש ובא"... מפני... שעבורנו...בהתחשב היכן התוכנית התחילה... זה זה.
בלוסום: ובכן, תודה לכם! אני לא יודעת עבור אחרים, עם זאת בשבילי... זה באמת עוזר! זה באמת שם דברים בפרספקטיבה ואני יכולה להבין... סוף סוף...מהיכן אתם מגיעים. זה, עבורי... ההסבר הטוב ביותר ששמעתי בהתייחס ל"מתי". תודה לכם! תודה לכם! תודה לכם!. עם זאת, אני לא מזלזלת כמובן בעובדה ש"מנוע מאיץ" לא ילך כשורה! לכול! זה הדבר. אנו לא מדברים כאן... ברמה שאתם יכולים להילכד על ידי זוג ההולך בחוץ, והם שמים זאת על ה- YouTube. אנו מדברים על משהו די ענק לצורכי אימות... פשוט כך כפי שאתם יודעים!
פדרציה של אור: אנו מקבלים זאת באופן רם וברור, בלוסום, בפעם האחרונה.
בלוסום: טוב... זו היתה כוונתי. כ"צוות קרקע"... ואני מזכירה זאת ברוחב-לב...אנו יודעים שאנו כאן כדי להיות דוגמה של אהבת אור...וזו הבנתי שככל שאנו יכולים לזרוח באופן בהיר יותר...כך מגנטים אלה מהר יותר יכולים להתיישר. לכן, אני חושבת שהנשמות מודאגות שבשל הריקון שהן מרגישות... הן אולי מעכבות את התהליך במקום לסייע. זו הסיבה שאנו מבקשים את "ההאצה המדוברת!"  אני יודעת שאתם אמרתם שאנו ידענו לפני שהגענו למה שאנו נותנים מעצמנו.. עם זאת, זה נראה כקולקטיב... מ"צוות הקרקע".. ששם יש/היה הצורך לאפשר למפקדה לדעת שהאספקות נעשות מאוד נמוכות!
פדרציה של אור: היינו אומרים שאנו מבינים זאת. ואכן... כפי שהיינו אומרים...העניין לא נלקח בקלות... ועדיין נמשך כדי לספק לכם את האספקות הנדרשות.
זהו מאמץ ציוותי וזה טבעי שכאשר קבוצה...קבוצה מאוד חשוב של הצוות... צריכה סיוע... אזי, זה מתאים לחלוטין עבור אלה אשר יכולים... להציע שירות בכל דרך שנראית מתאימה. אנו אומרים שוב... העניין בהחלט לא נסגר.
בלוסום: תודה לכם. באמת זה כה טוב לשמוע. תודה לכם. רק שאלה שמישהו שאל, בהתייחס ל"צוות הקרקע". האם כולנו צוות קרקע...כולם אשר על פני כדור הארץ? האם כולנו החזקים ביותר מבין החזקים? או ישנו תמהיל של... אה... איך אני אנסח זאת במילים... אלה אשר התנדבו ונבחרו.. ואלה שפשוט קרה שהם כאן? האם זה באמצעות תפקיד קרמתי או לא חשוב מה!
פדרציה של אור: יש באמת תמהיל. זו הסיבה שיש הרבה "רעש בסולם הדרגות", הבה נאמר. כיוון שהחזקים ביותר מבין החזקים נבחרו ל"התערב" בזמן זה כדי לראות את התוכנית דרך... הידיעה שישנם רבים על כדור הארץ שכבר "נלכדו במטריצה" והיו במשך עידנים... ובוודאי אין להם מושג על צוות החילוץ שנשלח "לשים סוף לכך".
ובכן, כן... כמובן... ישנם כמה אשר יודעים עכשיו... כמה אשר ידעו... וכמה אשר אף פעם לא ידעו כל מה שהתרחש "מאחורי הקלעים" על מנת להביא את התוכנית האלוהית לשלביה הסופיים.
עם זאת, דעו...שאנו מדברים אך ורק על היבט מיוחד של התוכנית האלוהית. כיוון שכפי שהאירוע הוא עצום... בכל הרמות...התוכנית האלוהית... תמשיך להתגלות כאשר האהבה עצמה תתגלה. מגיעים לגבהים חדשים יותר... גבהים גדולים יותר... גבהים גבוהים יותר... ליותר ויותר... כפי שבאמת זה תוכנן לעשות.
כאשר אתם לוקחים בחשבון זאת, בלוסום... כאשר אתם חושבים על כך ש... האפשרויות שעומדות לפניכם... הידיעה שאהבה תמשיך להתרחב ב/של/באמצעות/ כעצמה... ובכן, האם זה די בפשטות לא "מנפח את המינד שלך"?
בלוסום: אם אני אנסה לחשוב על כך... זה יהיה... לכן אני לא אחשוב! חברים... תודה לכם. כפי שאתם אולי יודעים, דאגתי קצת באשר למה שייאמר היום.. ועם זאת, ליבי, ואחותי... פשוט סיפרו לי להאמין וללכת עם הזרם. כיוון שדבר אחד אני יודעת... אתם לא שופטים אותי... כיוון שאתם האהבה הגדולה ביותר ולכן שיפוט לא נכנס בה. בדברי על האהבה הגדולה ביותר....זה מה שאני, וכה רבים... אולי במיליונים שלהם עכשיו... יש עבורכם. אני לא יודעת כמה המסרים שלכם הפכו לנפוצים.. אבל אני יודעת שכול עוד זה הגיוני לי לעשות זאת.... אני אמשיך קדימה! אוהבת אתכם!
פדרציה של אור: ואכן... קחי רגע לנשום ולהרגיש את האהבה שיש לנו עבורך, בלוסום ועבור כולם. אנו אוהבים אתכם!


ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב- http://youtu.be/MCRcvcjOWq8 Translator: Gili

יום שבת

02.01.2014


מסר  של Blossom Goodchild מיום 2 בינואר 2014

בלוסום: ובכן, אנו כאן ב-2014. זו היתה תקופה עמוסה עבור רבים מאתנו...ואני חייבת לומר שאני מרגישה עייפה ואמוציונלית מסיבה זו או אחרת. ובכן, לפני שאני מתחילה, הייתי רוצה להבהיר שאני לא מגיעה מכעס בתקשור זה... עם זאת, ישנם כמה דברים שאני מרגישה צורך שייאמרו. אתם סיפרתם לי לפני כן שזה היה חלק מההסכם שלנו עבורי ליידע אתכם איך העניינים מתנהלים מנקודת המבט שלנו בני האנוש כאן בדחיסות הסמיכה של כדור הארץ... כיוון שאתם לא יכולים למדוד זאת באופן מלא, בהיותכם היכן שאתם. ובכן חברים... האם אתם מוכנים? אני גם רוצה לומר, ששם יהיו רבים נשמות מוארות אשר קוראים זאת והם, מעל לכל ספק, יחשבו "אוה בלוסום, מתי את הולכת "לקלוט זאת"? הייתי רוצה לומר... אני קולטת דברים רבים... הרבה יותר מכמה אשר כותבים לתת לי קרדיט... עם זאת, באותו זמן, הבנתי שאני יכולה  להיות דוברת עבור רבים מאתנו אנשי כדור הארץ ורבים, זה נראה, מרגישים  בדיוק אותו דבר כמוני. ובכן... הנה אני ממשיכה! מנקודת המבט שלנו, בראש ובראשונה... אנחנו עייפים. עייפים מכך שמספרים לנו שאנו "החזקים ביותר מבין החזקים" ושביום אחד, כל זה יהיה הגיוני ואנו נתגבר עם הידיעה האוהבת של הכול,  בשל אירוע אשר עומד להתרחש. אני יודעת שהאירוע יתרחש. אני לא יודעת מתי... עם זאת, זה ברור בידיכם האמונות. אולם... אם זה יהיה שאירוע זה לא יציג את עצמו לעוד שנה או שנתיים... (מיידית?) אזי, אני מצהירה די באופן חד משמעי, שבתקופת הביניים נשמח לקבל תצוגה מסוג כלשהו אשר ייתן לנו את הדחיפה שאנו צריכים כדי להמשיך. אני יודעת כי אתם מסוגלים להופיע עם משהו כזה ולכן, מכולנו כאן למטה.. אני מבקשת מכם עם כל הכבוד...תעבדו קשה ותעשו משהו! אם אף פעם לא הייתם על פני כדור הארץ כדי לחיות, ואתם אומרים שלא הייתם... אזי, אתם אולי לא יכולים לדעת למה זה דומה, כשאחדים אשר מודעים לאור שלהם, מרגישים באופן מתמשך את הכאב בלב החשיכה שלכם בפעולה. כן, אנו חזקים... החזקים ביותר מבין החזקים, אתם אומרים...עם זאת, אנו נחלשים... מכיוון שאנו עייפים!  עייפים מלהילחם נגד כוחות האופל על פני הפלנטה. אתם לימדתם אותנו להיות אהבה...מכיוון שזה מי שאנו... ומרביתנו עושים כמיטב יכולתנו לשנות את הרטט כאן לתוך רטט גבוה יותר. עם זאת, "להמשיך ממשיכים" כפי שאנו עושים, מוכיח שזה מטעה כששנה אחר שנה עוברת... עם רק, בינתיים, הבטחות להחזיק בהן... ואנו החזקנו במשך זמן מאוד ארוך, עם הרבה "הבטחות" שלא התרחשו. אז בבקשה, חישבו על כך. תנו לנו משהו... קצת הכשר. לא משהו שאנו צריכים לשאול, או שאותו מישהו יכול לרמות כשזה היה משהו אחר...משהו טוב ומוצק להחזיר את כוחנו לנו... לסייע למיינד שלנו לשמור על המסלול, כיוון שהאמינו לי, זה קשה לפעמים להבין את ההיגיון של הסבל שכה רבים צריכים לשאת בצורה זו או אחרת. היה לנו מספיק. זה הזמן לנקוט בפעולה, חבריי... עכשיו... לא בקרוב... עכשיו עשו משהו... שלחו סימן כלשהו... אנו צריכים זאת... ואנו צריכים זאת עכשיו! תודה לכם. עוברים אליכם.
פדרציה של אור: ובכן, בלוסום יקירתנו, את דברת מליבך... ואנו יכולים להמשיך על האנרגיה שלך של ... היינו אומרים... תסכול? אנו מודים לך עבור הישירות שלך ואנו מביאים בחשבון את כל מה שאמרת.
בלוסום: ו....? נראה שאתם עוצרים שם. האם אתם עדיין לגביו?
פדרציה של אור: כן,  אנחנו עליו ואנו לוקחים בחשבון  איך עלינו להוביל את שאר התקשורת הזו. כיוון שזה לא שאנו משתוקקים "להוביל אתכם במעלה שביל הגן" (המתרגמת - פירושו של הביטוי - להונות אתכם") כפי שהייתם אומרים בעולמכם.
בלוסום: עם זאת, ידעתם ששיחה זו התבשלה במיינד שלי, האם לא כן?
פדרציה של אור: כן, אנו מודעים על איך את הרגשת.  עם זאת, אין אנו רוצים לומר "כן, אנו נעשה כפי שאת בקשת"... ולאחר מכן את צריכה שוב "לחכות ולראות". כי זה, אנו מרגישים, לא יסייע למצב. אולם, אנו נאמר שאנו נדון בעניין עם דאגה עמוקה עבור הרווחה של "צוותנו" על הפלנטה שלכם.
בלוסום: והאם אתם תדווחו בחזרה? אתם מבינים העניין הוא, במיינד שלי... שזה לא יעבוד היטב עבורכם לחזור אלי ולומר... "דנו בעניין ואנו באמת ניתן לך משהו".. כיוון שכפי שאתם אומרים, אנו לאחר מכן נחכה לאותו "משהו". לכן, הייתי מציעה שאנו נעזוב את העניין שם  ואתם תעשו משהו בקשר לזה. במשך שנים על שנים אנו מרגישים שהיה לנו גזר מתנדנד על בלימה מול האף שלנו ולהיות כנה... אנו החמורים מאבדים את כושר העמידה שלנו. לכן, בואו תנו לזה להיות לעכשיו ותנועו לתוך יותר התבדחות עליזה, אם אנו יכולים? החיפזון שלי בשיחה מגיע מאהבה, אתם מבינים...היה רק צורך להיאמר. דבר אחד נוסף... אתם הייתם יכולים לומר שרבים לא מוכנים "לראות אתכם" והם יכולים לעזוב את גופם או לאבד את המיינד שלהם בהלם ועשוי להגיע בעקבות זאת כאוס רב וכו'. ובכן, הלו!... האם בכלל חלפתם ביעף בקול זמזום מסביב לפלנטה שלנו לאחרונה? הסתכלו על כך! כה הרבה צריך להשתנות... וצריך להשתנות... עכשיו! ובכן אולי, אלפים רבים ישתגעו, ואלפים רבים עשויים לבחור לעזוב את הפקעת הארצית שלהם...אז מה (עם כל הכבוד)? לפחות אנו נוכל לאחר מכן להתקדם עם זה! אלפים רבים כבר משתגעים בגין סיבה זו או אחרת והנשמות עוזבות פלנטה זו בשנייה. לפחות אם היה לנו סימן עצום ... אשר יכין רבים עבור האירוע שעומד להגיע! זו הסיבה שהגענו לכאן, לא כן?... ולהיות כנה, זה מרגיש קצת כמו לצלצל טלפון של חברה...עכבו ורימו אותנו במשך יותר מדי זמן. עכשיו זו 2014 ... אני לא רוצה לדבר על אותו חומר  במשך שנה נוספת ולאחר מכן לומר..."ובכן, כאן אנו ב-2015...אנו רוצים פעולה, חברים!
פדרציה של אור: אנו מוצאים את השיחה שלך די ראויה להערצה, בלוסום, ואנו יכולים להרגיש את האנרגיה שלך כפי שאמרנו.
בלוסום: האם האנרגיה שלי חוסמת את הזרימה? כיוון שלא נראה שהרבה מגיע מכם.
פדרציה של אור: אנו רק מוודאים שאת שחררת את כל מה שהיית צריכה לומר לפני שאנו לוקחים את התור שלנו.
בלוסום: אני מרגישה ששחררתי... עם זאת... אתם אף פעם לא יודעים. נראה שהיתה לי תקופה מוצלחת.
פדרציה של אור: אין אנו יכולים לשנות את מה שכבר נאמר...כיוון שלא ניתן להתערב באמת "מנקודת המבט שלנו". ובכן, אנו נמשיך עם אותו "טון" כתמיד. עם זאת, כמובן, מה שהצעת ביום זה באמת הגיע מזווית שונה של השיחה. כן, אנו ממשיכים לומר שוב שאתם אהבה... שאתם החזקים ביותר מבין החזקים. לא נפסיק לתת לכם מילות עידוד כדי לסייע לכם בהבנה של עצמכם. כיוון שבאמצעות זה, אתם יכולים להמשיך. אתם אומרים שאתם עכשיו עייפים... ואת זה אנו יכולים גם להבין. עם זאת, אנו גם מודעים, שאתם תמשיכו בעמידתכם האיתנה. אתם תמשיכו שאורותיכם ינצנצו. כיוון שלבכם אומר לכם לעשות זאת.
לבכם לא אומר לכם לוותר...האם לא כן?
בלוסום: אף פעם... עם זאת, הם הפכו לכה עייפים.
פדרציה של אור: עם זאת, הם גם נותנים לכם רגעים של אהבה אשר ממלאה אותם עד הקצה.
בלוסום: הם גם נותנים לנו רגעים של ייאוש כאשר כה הרבה על פני פלנטה זו הם פשוט טועים!  אתם אומרים שאתם כאן כדי לסייע...לא להציל. אנו יודעים זאת. עם זאת, בוודאי... במצב נואש בו נמצא עולמנו...האם עכשיו זה לא הזמן בו אתם תראו לנו איך אתם יכולים לסייע... באופן מעשי יותר, ידיים על רמה? בוודאי הזמן הוא עכשיו?
פדרציה של אור: אפשרו לנו חידה קטנה. מה אם לא היינו בתקשורת איתכם? מה אם שאין חיבור בין כל בן אנוש לבין כל מקור אחד ממקום אחר...מה הייתם עושים לגבי המצב על הפלנטה שלכם, אז?
בלוסום: בדיוק אותו דבר כפי שאנו מנסים לעשות עכשיו. לשנות את מה שמוטעה!
פדרציה של אור: איך?
בלוסום: בכך שאנו עושים את מה שאנו יכולים כדי להיהפך לבסיס איתן של אהבה. ישנן כה הרבה נשמות מדהימות, אשר עושות את הטוב ביותר שלהן... בדרכים שונות רבות... ואכן, הושגה התקדמות.  עם זאת, "בקצב הזה"... זה יהיה במשך זמן מאוד ארוך באמת לפני שיותר מאשר רק גומה... יותר מאשר רק טביעת רגל על החול תיראה כדי שבכלל תעשה איזשהו הבדל... ואנו צריכים להרגיש ולראות שינוי עכשיו. ליבנו, למרות היותו אור, לפעמים מוצא זאת מאוד קשה לזרוח כה בבהירות כפי שהם צריכים תחת תנאים מעין אלה. ובכן, שוב אני אומרת... אנו מבקשים מכם את סיועכם... אנו שולחים קריאת עזרה (S.O.S)... באהבה...לאחינו ולאחיותינו בכוכבים... משפחתנו... אנו מבקשים מליבנו... מהליבה של מי שאנו... שאתם תבינו את מצבנו ו"תעשו תוכניות" לדבוק בקריאתנו.
פדרציה של אור: אנו מודים לך עבור האינטראקציה שלך. אנו מודים לכל אחד מכם על הפלנטה שלכם על שאתם עושים כל מה שאתם עושים בשמה של אהבה.
אנו משתוקקים לסייע... כיוון שאנו אהבה... כפי שאתם אהבה ואנו לא מהססים לשלוח כוח במילים אלה. אנו מציעים לכם רוממות רוח לנשמות העייפות שלכם. אנו מציעים לכם מילים שאנו יודעים תעודדנה אתכם להמשיך. אנו לא מקבלים באופן מלא שאנו לא יכולים להתמיד עם סיוענו באמצעות מילים בלבד, כיוון שאנו יודעים איך המילים שלנו סייעו לרבים בזמנים של מרה שחורה דיכאונית. ובכן, אם זה עדיין נכונות מסבירת פנים להמשיך במסע שלנו... אנו מבקשים שאתם תמשיכו "לדבר" איתנו באופן זה בימים העתידיים, בלוסום?
בלוסום: כמובן! אל תבינו אותי לא נכון... אני לא זורקים את המגבת או יורקים רוק ( המתרגמת - הכוונה בביטוי לוויתור) כפי שעשיתי בהתייחס ל"עמודים של אור" אלה... אני רק מספרת לכם איך זה עבורנו כאן למטה... בתקווה שמעט תקווה יכולה להינתן... על מנת שאלה מאתנו אשר ליבם והווייתם נאבקים לחזור שוב על האוכף ולצעוד קדימה! אני מבינה שתקשור זה היה ברובו "אני"... קיוויתי שאתם עשויים לומר יותר... עם זאת, אתה נראים קצת נדהמים!
פדרציה של אור: אנו רק משתוקקים להיות לצידכם ולסייע בכל דרך שאנו יכולים.
בלוסום: Jolly Dee...ובכן, שם אתם הולכים, אם כן... אני יידעתי אתכם איך אתם יכולים...אני יודעת... בשל כל האהבה שיש לכם עבורנו...אתם תעשו את הטוב ביותר שלכם לתת לנו את אותה "מנת דחף"... ש"אני מרגישה" שאנו כולנו כה הרבה מאוד צריכים זאת. איך זה משפיע עלינו זו עמידה על המשמר שלנו... אני חושבת שאתם עשויים להיות מופתעים בצורה נעימה. כן, לא כולם מוכנים... אבל אני מעריכה שמיליונים על מיליונים מוכנים. היה לנו מספיק מדרכיו של עולם זה... באמת היה לנו. ובכן, שוב... אני שואלת... אם אתם באמת רוצים לסייע לנו... בשעה שאנו ממתינים לאירוע...אפשרו לעולמנו לדעת על קיומכם ואפשרו להם לדעת שאתם אהבה... כל אחד מאתנו יש לו את הבחירה להחליט עבור עצמנו איך אנו נמשיך מרגע זה ואילך.
אנו אוהבים אתכם... אנו מודים לכם... באור...,  Blossom Goodchild, בת כדור הארץ, חברתכם! XXX

ניתן למצוא את גרסת האודיו של תקשורה של בלוסום ב-http://youtu.be/_ygtbqibCD0.Website: Blossom Goodchild


 Translator: Gili

aidney