קוראים

Google+ Followers

יום רביעי

מסר של Blossom Goodchild מיום 3 ביולי 2016מסר  של Blossom Goodchild מיום 3 ביולי 2016

בלוסום: שוב בשנית... כבר.. בזמן כה קצר! הלו וברוכים הבאים.
פדרציה של אור: ברכות אלוהיות של אהבה וחסד מכוונות אל הליבה של הווייתכם. בלוסום היקרהוכולם.
בלוסום: אני רוצה להתייחס למשהו. לפעמים כאשר חותמים את סוף התקשור, הרגשתי בבירור את הרצון לכתוב "Adieu" (שלום)... מה שרבים כבר יודעים שזו חתימתו של ענן לבן כאשר האנרגיה שלו עוזבת. אתם התבטאתם כי "הוא" חלק מהפדרציה של אור. עם זאת, הוא מצטייר לנו כאינדיאני ממוצא אמריקאי אשר חי לאחרונה על כדור הארץ בסוף שנת 1500. עם זאת, אתם ואלה "מסוגכם"... הן ישויות של אור אשר לא חיו למעשה כבני אדם. לכן, האם יכולים אתם להסביר את חברותכם ואיך בדיוק ענן לבן הוא חלק מהפדרציה של אור?
פדרציה של אור: זה יהיה בסדר גמור ומתאים לעשות זאת. ראשית, אנו חייבים להזכיר להווייתכם את העובדה ששם אין נפרדות. אנו כולנו אחד. שנית, היינו רוצים לעורר אתכם לעובדה נוספת שאנרגית הרוח שאתם מכנים ענן לבן היא הרבה יותר גדולה מאשר אולי אתם אי פעם הבנתם.
בלוסום: לבי פועם מהר מאוד... לא עם צפייה, עם זאת, עם אנרגיה. המשיכו בבקשה.
פדרציה של אור:  מי שאתם מכירים כענן לבן הוא זוהר שרבים עדיין לא רגילים לו. כפי שאתםיודעים... רבים מתחילים לבכות ברגע שהוא מדבר. זה בשל סמכותו הגבוהה... האנרגיה הגבוהה שלו של/כ/באמצעות/באור. הוא מאפשר רק לענווה העמוקה ביותר להדהד בתוך/באמצעותו לתוך האנרגיה של מי שהוא מדבר איתו.
התאמתו  ל"מעגל חברינו"... איך נאמר.. היא "כאשר ומתי" שהוא בוחר לבקר... מה שאנו מחשיבים ככבוד להיות בנוכחותו.
בלוסום: באמת?  מבלי להעליב את האדם היקר שלי... כיוון שאני אוהבת אותו מאוד! עם זאת, אני גם יודעת, שאתם... אתם... תודעה גבוהה מאוד שרוטטת ברמה גבוהה מאוד. לכן, עבורכם  להיחשב ככבוד כאשר הוא קופץ לשתות כוס תה אתכם... המשמעות חייבת להיות שהוא... כפי שאתם אומרים... גבוה יותר ממה שהבנתי.
פדרציה של אור: האם זה משנה לך?
בלוסום: כמובן שלא. לא.
פדרציה של אור: גם דעו... שכאשר הוא מדבר אל האחרים דרכך בלוסום, הוא צריך "לדכא" אתהאנרגיה שלו במידה כזו על מנת שאתם תוכלו להישאר על הקרקע כאשר הוא נמצא אתכם. יש לו את המיומנות המאפשרת לו לעשות זאת... ועל מנת שאלה המקשיבים לו ורק נמצאים בנוכחותו לא "יתפוצצו".
בלוסום: אני באמת מבינה זאת.
פדרציה של אור: ואת מבינה שככל שהרטט שלך עולה גבוה יותר, כך רמה גבוהה של האנרגיה שלויכולה להגיע דרכך ולכן "לחלק" לאחרים? זה הסכם שאת והוא עשיתם והוא לא הופר.
בלוסום: והוא גם לא יופר. כיוון  שאכן, כמוכם, אני מחשיבה זאת ככבוד לעבוד אתו. מגוחך כפי שזה נשמע... כאשר הוא מבקר אתכם... מה אתם עושים? משוחחים שיחה נעימה בין חברים?
פדרציה של אור: אנחנו הווים. אנו מתמזגים והווים.
בלוסום: אני פתאום בוכה! אני מרגישה כזו אהבה, בחורים... כזו אהבה כשהמשפט האחרון הגיע. אני מעין "הרגשתי/ראיתי/דמיינתי" מידה מסוימת של זה.  וואו. להתמזג ולהיות אחד עם השני... בערך אומר הכל באמת. אם רק אנו בני האדם יכולנו לעשות את אותו הדבר!
פדרציה של אור: מה שנדרש זו רק נשימה, בלוסום היקרה... רק נשימה בודדה ולאחר מכן עוד אחת ועוד אחת.
בלוסום: עם זאת,  אין לכם את הצורך לנשום, יש לכם את הצורך?
פדרציה של אור: לא.
בלוסום: ובכן, מה "החלופה" שלכם?
פדרציה של אור: דממה. מרגישים אור... בכל מקום. בתוך... החוצה.... בכל מקום. בתוך כל אחד... כלדבר.
בידיעה ששם אין שום דבר אחר והווים ממנו/בתוך זה.
בלוסום: כאשר אתם נמצאים במרחב זה עם ענן לבן... מה מתרחש? מה מטרתו?
פדרציה של אור: להיות! אולי זה קשה לכם להבין מנקודת המבט האנושית... ועם זאת, היינו אומרים ששם אין שום דבר... שום דבר לחלוטין בעולמכם או באחר כלשהו... שיכול/יהיה /עולה על ההרגשהשל פשוט להיות... ולהיות אחד עם השני זה מעבר למילים, חברינו. אתם צריכים לחוות זאת... כיוון שאתם יכולים רק להרגיש את זה... אין מילים לבטא/לתאר את זה.
עם זאת... אל תתכחשו לכך... עבור עצמכם. כיוון שכל אחד הוא של זה. כל אחד מכם... כל דבר הוא של זה.
בלוסום: כן, אני יודעת. עם זאת, כפי שאמרתם קודם לכן, ענן לבן (כפי שאני מאמינה שאתם גם) היה צריך "להנמיך" את התדר שלו כדי לתקשר אתי... בשל מעמדו. לכן, איך יכולים אנו כאן למטה למעשה להרגישזאת... כיוון שאנו ממוקמים בדחיסות זו?
פדרציה של אור: יכולים אנו להפריע?
בלוסום: המשיכו!
פדרציה של אור: אתם מגיעים מנקודת המבט האנושית שלכם. שחררו את עצמכם לחופשי של זה/מזה...וזה סיפור שונה.
בלוסום: כן...קולטת זאת. אולם... זה עניין שנוי במחלוקת ויש לו "אמיתות" רבות שונות... בכך... איך אתחיל? האם אין אנחנו כולנו נמצאים במסענו האישי ומתפתחים ברמות שונות של קצבי למידה והבנות שונות, התלויים בבחירות?
פדרציה של אור: כן.
בלוסום: ובכן, זה כך.... באמת שלכם, שכאשר נשמה עוזבת את סליל התמותה (צרות של החיים היומיומיים) ועולה מחדש "במקום אחר"...הם חוזרים באופן אוטומטי למלאותו של האור, למלאות שלהם של האמת... או... הם עדיין במסעם להתפתחות?
פדרציה של אור: הם מתפתחים בתוך נשמתם... בתוך גבולות מסוימים.
בלוסום: אני ידעתי רק שזה ייצא מכלל שליטה! גבולות אלה הם?
פדרציה של אור: להיות בתוך "ספירה" מסוימת של למידה כמו ביטוי אנושי של אור.
בלוסום: ובכן, כאשר אנו עוברים לעולמות אחרים, אנו נמצאים בתוך ספירה של...?
פדרציה של אור: של הגשמה-עצמית.
בלוסום: ובכן אין אנו הולכים לתוך "כל הידיעה הזו של כל דבר" כאשר אנו מתים?
פדרציה של אור: כן, אתם כן. איך היינו מנסחים זאת?...בתוך האפשרויות של ספירה זו.
בלוסום: וואו! זה פותח כה הרבה ושאלות רבות מדי מגיעות למוחי בבת אחת. לכן... כל הידיעה/ההבנה הזו היא רק "חלק" של כל הידיעה/ההבנה? איך זה יכול להיות? או שאתם יודעים הכול או אתם לא!
פדרציה של אור: אתם מרגישים בתוך ספירה זו... אתם יודעים ומבינים כל דבר... ואתם יודעים ומבינים.  אתם יודעים ומבינים כל דבר שעומד להיות ידוע ומובן... בתוך ספירה זו.
בלוסום: זה הכול בהחלט חדש לי... ויכולה אני לשאול... מה נמצא מעבר לספירה זו?
פדרציה של אור: ספירה נוספת!
בלוסום: ואז נוספת ונוספת?
פדרציה של אור: בדיוק.
בלוסום: אני מרגישה כאילו אחד בוגר מספירה אחת לאחרת?
פדרציה של אור: את מרגישה נכון. וכאן הוא המקום בו אנו "מחליקים פנימה" בהתייחס להיררכיה וכו'. כיוון שישנן ספירות רבות... וענן לבן בגר (בחזרה) לרמה אשר עולה הרבה מעבר לזו של "קפסולת הזמן" של חוויה ארצית. ועם זאת... הוא היה יכול "לחזור" לכדור הארץ בדמות של ילידאמריקאי כדי "להשפיע על הפלנטה". לזרוע אותה עם ידע ואהבה גדולה... כיוון שזה היה הרצון "שלו" לעשות זאת. אהבתו לכול היא כזו של חמלה ותשוקה גדולה... כך שהוא "מקריב" הרבה מעצמו "באותו זמן" על מנת להגשים זאת וכאשר מסיים חוויה ארצית זו... זו היתה די חופשה של החלמה שדרושה היתה על מנת לשקם את האור האמיתי שלו ולחזקו בשנית.
בלוסום: ובכן מה לגבי הספירה שלכם? היכן הכדור הקטן של אור שלכם בתוך כל הרמות האלה? אני מתכוונת, כמה רמות רבות ישנן שם? ואני כבר יודעת מה אתם עומדים לומר....
פדרציה של אור: אינסוף. כן. זה המצב, בלוסום. את עומדת בקצב היטב. האם נבלבל אותך אפילו יותר באומרנו שלאחר רמה מסוימת אחד יכול להחליף/לבוא וללכת/ לתוך ספירה אחרת כפי אחד בוחר... ולאחר מכן כדי לבלבל אפילו יותר..  הספירה... לאחר תדר מסוים של אור אזי מתמזגת לתוך אחרת. כך ששתיים נהפכות לאחת... ואפילו גבוהה יותר מאשר אותן שתיים... שלושה נהפכות לשתיים, נהפכות לאחת.. וכך הלאה וכך הלאה.
בלוסום: ובכן, אם ענן לבן ואתם גרים בספירה גבוהה.. כאשר ענן לבן "קופץ" לאזור שלכם לכוס תה... זו "רק" האנרגיה של ענן לבן... כפרט לכשעצמו... או האם הוא מביא את כל הספירה איתו?... כיוון שאתם צריכים להודיע, כך שאתם יכולים בוודאי לקנות עוגיות נוספות????!!!!
פדרציה של אור: כמה אנו נהנים שאת מביאה את השיחה הזו על "גבולות חיצוניים" אלה חזרה למטה אל כדור הארץ.
שוב קושי קטן לנסח במילים... ברמה שענן לבן גר... "הוא" כמובן אינו "הוא"...
בלוסום: אני מבינה שאין לו מין.
פדרציה של אור: נכון. הוא פשוט אור. עם זאת, האנרגיה שלו שפעם היתה "פועלת מטעמו" של הפרט התאחדה עם אנרגיות רבות אחרות של אור שעלו בחזרה לתוך/עם רטט גבוה זה והתמזגו כאחד.
אולם... אין המשמעות היא כי מה שפעל פעם כאנרגיה של פרט לא יכול... בהתאם לרצונו... באמצעות בחירה... להפריד את עצמם כל אימת שהדבר חל...ולדוגמה... לדלג לספירה שלנו. ברמה שענן לבן גר בה יש מעט מאוד שהוא לא יכול לעשות.
בלוסום: ועצמכם? אני מתכוונת... אני תמיד יודעת שאתם נמצאים "גבוה"...בשל היותכם "המפקחים על המפקחים".
פדרציה של אור:  היכולים אנו לומר בצניעות... אין אנו יותר מדי רחוקים מאחור!
בלוסום:  זה בטוח... בספריי בכל מקרה! דמעות זולגות על לחיי, חבריי... כשלבי מתנפח באהבה כיוון שאני מרגישה את האמת שלכם. אני אוהבת אתכם. אני אוהבת אתכם. אני אוהבת אתכם. תודה רבה לכם על כך שהצגתם לנו את המושגים החדשים כאשר אתם יודעים שאנו מוכנים לקבלם!
פדרציה של אור:  אנו מוצאים זאת כבוד לשרת את המין האנושי. אנו מוצאים זאת כבוד לאהוב אותךולהיות נאהבים על ידך. עד לפעם הבאה...
בלוסום: באהבה ובתודה. מלוא החופן מזה.

האודיו לתקשור זה הוא כאן:
אל תשכחו את יום אנושות מאושר ב-20 ביולי. הייתי רוצה שאתם תהיו בווידיאו שלי.

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוההכפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 Translator:Gili

יום שבת

מסר של Blossom Goodchild מיום 24 ביוני 2016מסר  של Blossom Goodchild מיום 24 ביוני 2016

בלוסום: בוקר טוב. אני מצפה לשיחתנו היום אתכם. היכן נתחיל?
פדרציה של אור: ברכות מהסדר הגבוה גם לכם. בלוסום היקרה, ולכל אלה המתחברים אתנו ב/באמצעות אופן זה. זו מטרת/מסע נשמותינו להתערבב עם האנרגיות שלכם ולעשות כמיטב יכולתנו כדי לסייע לכל אלה אשר עוקבים אחר מסרים אלה בדרכים של מציאת שמחה. סוג השמחה הינו קבוע ונשאר בפנים, לא משנה מה מתרחש בנסיבות כלשהן.
בלוסום: זה נהדר. למרות, שזה עשוי להיות קצת לא מתאים להיות בשמחה גדולה אם מישהו חווה  משהו טראומתי או שכול.
פדרציה של אור: ועם זאת, לא אמרנו שיש להציג זאת כלפי חוץ כל הזמן.  כיוון שאכן הבחנה צריכה להיות מיושמת בנסיבות מסוימות... באשר לרמת השמחה שמוצגת כלפי חוץ. עם זאת, להישאר עםשמחה בפנים, אפילו בנסיבות מעין אלה... מסייע לנשמות ולמצבים שקורים.
שמחה עובדת פלאות.  זה עובד וטווה קסם דרך נשמתו של האחד והחוצה לשלמות של כל מה שיש...בכל מקום.
בלוסום: ובכן,  המפתח שתהיה אותה שמחה באופן קבוע חבויה תחת איזה סלע באמצע של שום מקום? אל תבינו אותי לא נכון... אני חווה שמחה לעיתים קרובות ואני אחת שצוחקת המון... עם זאת, אני וודאי לא הייתי אומרת  שהרגשה זו נמצאת אתי באופן קבוע.
פדרציה של אור: המפתח כמובן... נמצא בתוככם.
בלוסום: ואיך הגישה בדיוק?
פדרציה של אור: דרך הידיעה שנמצאת שם. דרך הידיעה... שזה למעשה אתם. השמחה היא מי שאתם. כיוון שמי שאתם זו אהבה ו... אהבה היא שמחה.
בלוסום: אהה! בחזרה לאותו גור קטן! רק מתלוצצת. כיוון שזה הגיוני. אני יודעת שאני אהבה.. אני יודעת. עם זאת, אני לא מרגישה את זה במלאות כפי שאני צריכה להרגיש.
פדרציה של אור: איך את יודעת?
בלוסום: בשל האופן שבו אני לפעמים מרגישה. לדוגמה... אני צריכה "לקחת את עצמי בידיים" כשאני מתעוררת בבוקר, כיוון שלעיתים קרובות יותר מאשר לא, אני מרגישה כמו... אם להתבטא בלשון מנומסת "בוץ". לוקח לי כמה דקות או יותר להציע הכרת תודה וכו'.  על מנת לשים את עצמי במרחב הנכון עבור היום. זו אינה שמחה קבועה. למרות שאני יודעת שזה מה שאנו. כפי שאמרתי, אני פשוט לא יכולה שתהיה לי גישה לכך "במשרה מלאה".
פדרציה של אור: והיינו עונים, שכפי שאת בוודאי יודעת, וזה יחול על כה הרבה... כי הסיבה שאת מתעוררת ומרגישה באופן זה היא מכיוון שאת תשושה מ"העבודה" פשוטו כמשמעו במהלך שעות הלילה שלך.
הגוף הפיזי שלך אולי נח, המיינד הפיזי שלך עשוי שנסגר לזמן מה, עם זאת, נשמתך... אוה, נשמתך,יקרה... אין לה צורך לנוח. מטרתה האלוהית היא לשרת. לכן כאשר היא נמצאת "מחוץ לגוף" בשעות שנתך, היא עושה כה הרבה טוב. משרתת כה רבים.  לסייע בדרכים  שכאשר היא "חוזרת" לתוך הפיזיות, את לא זוכרת דבר.
בלוסום: מדוע איננו יכולים לזכור? זה היה נחמד.
פדרציה של אור: אכן, חלק מזה היה נחמד. עם זאת, חלק מזה היה מרגיז את נפשותיכם. כיוון שנשמתכם מסוגלת "לבקר" מקומות מאוד חשוכים על מנת לשים שם אור. מקומות שאולי המיינד האנושי שלכם לא יוכל לקבל... בשלווה.
בלוסום: אוה! זה נשמע די מבעית!
פדרציה של אור: אכן כן! נשמות יקרות, אתם מודעים שכל דבר הוא אפשרי, כך ששם ישנם דברים המתרחשים באופן  אשר לא היה מרגיע את הנשמה, עם זאת מפריע מאוד לה... אם הייתם הופכים מודעים להם בהבנתכם הפיזית. ולכן, זו הסיבה שאתם לא יכולים "לזכור" דברים אלה כאשר אתם מתעוררים.
נשמות אשר נפלו לתוך החשיכה... באופן שלכם היה נראה סוריאליסטי ועצוב  מאוד. עם זאת, אנו מספרים לכם זאת... לא לדכא... לא להרגיז... עם זאת, כתמיד... להאיר. כיוון שאלה "מקומות" הקודרים ביותר שישויות מוארות של אהבה שלכן התנדבו ללכת...להיות לשירות... להיות שם ולהקרין אור. זה לוקח כוח רב של "אופי" כדי לעשות זאת, כיוון שהאמון של אחד באור האישי שלהם צריך להיות בהתמדה גדולה, כך שאותו אחד לא מפותה לשקוע בבוץ שאחרים בחרו להשתייך לו.
שירות רב נתן ומתקבל ונשמות רבות מאוד מקודשות ומשלימות עם האמת וטוב הלב של האור שלהן. טוב לב כה רב  מופעל... כך שאחזור רב של הנשמה מושלם.
בנימה קלילה יותר... אחד יכולים גם לקחת את נשמתן למקום בו הן מהדהדות  מקרוב כביתן... אולם מגוריהם. זה יכול ללבוש  צורות רבות. זה יכול להיות בית פלנטרי. זה יכול להיות "חופשה בגן עדן"... זה יכול להיות פשוט רחצה באור. כל דבר שיחדש ומחדש את הנשמה העייפה. כיוון, שאנו מודעים שאין זה קל  שנשמתו של האחד תגור על הפלנטה כדור הארץ באופן שנבחר עבור בני האדם. כה הרבה לסבול... הרבה ברמות שאתם לא מודעים להן, עם זאת גם, כה הרבה לאהוב.
באמצעות "ביקורים" אלה הביתה, זה מאפשר לאחד לאהוב בהבנה עמוקה יותר את מה שזה. כיוון שהפלנטה כדור הארץ האלוהי שלכם היא אחת עם כזה יופי. זו רק הנפילה של התודעה האנושית שלקחה את האנרגיה שלו לתוך הרגשה עצובה יותר.
הסתכלו מסביבכם, יקרים. הישענו כנגד עץ... הריחו פרח... לטפו בעל חיים.. התרחצו בגוונים של שחר חדש ושמש שוקעת. פתחו את נשמתכם... נשמו... פתחו את לבכם ואת המיינד שלכם... נשמו שוב... ופתח את זרועותיכם רחב... זרקו את ראשכם לאחור ו...
הרגישו מי אתם!
היו בהכרת תודה על מי שאתם... כ/באחדות עם כל מה שאמא טבע מספקת. זה לאחר מכן, הזמן בו אתם יודעים שמחה. אתם לא רק מאמינים שהיא קימת. אתם יודעים זאת... כיוון שאתם שמחה ברגעמשמח זה.
בלוסום: אני יודעת זאת... הרגשתי זאת וזו ההרגשה הטובה ביותר בעולם. אינני יכולה לומר  שזה נמצא איתי באופן קבוע, ואני בהשוואה לרבים, יש לי כאלה חיים קסומים.
פדרציה של אור: וזו הסיבה מדוע אנו מבטאים/מלמדים/מציעים חוכמה בעובדה שנשמות אשר התרוממו לקסם זה, מבינות עכשיו שככל שהן תישארנה יותר בשמחה זו... לא משנה מה...ככל שהן יותר מסייעות לאחרים אשר אינם נמצאים בכזה יער קסום... לרומם את הרטט שלהן גם. עבור השמחה שלכם... שמחתם של כל אחד.. שכולם חולקים אותה. אפילו על ידי אחד שהוא כה אבוד כך שהוא/היא מרגישים שזה הכרחי לגרום לזוועות עמוקות לאחר... מגיע להן את שמחתכם כמו גם ילד קטן ואוהב לשחק.
בלוסום: ובכן, בחזרה למפתח... המפתח לפתוח את הדלת ולתת לו להיכנס/לצאת, כך שזה יישאר?
פדרציה של אור: מפתח זה, כפי שאמרנו, נמצא בתוככם. כאשר יש לכם רגעים של שמחה... יש לכם את המפתח בהישג ידכם. אל תאפשרו לו ללכת.
לכן, אפשרו לנו לתאר את היד שאוחזת במפתח כזיכרון שלכם. התחברו לתוך הרגשה זו כאשר אתםמרגישים שמחה והודו לעצמי שאתם עכשיו אוחזים את המפתח לקבלו/ולאחוז בו לנצח. דמיינו שאתם מכניסים את המפתח לתוך מנעול הדלת... לבכם. הרגישו ודמיינו את החמימות ואת האור כשאתם מסובבים את המפתח... ופותחים את הדלת. לכן, פשוטו כמשמעו דמיינו פתיחת דלת באזור לבכם וכשאתם עושים זאת... הרגישו את האור המגיע מכם... כשזה משתחרר.
בלוסום: זה מעניין, כיוון שחשבתי שאתם הולכים לומר... פתחו את הדלת ואפשרו לאור לזרום "פנימה".
פדרציה של אור:  לא כך, בלוסום היקרה. כיוון שהאור נמצא כבר שם.. בתוככם. הוא תמיד היה ולנצח יהיה. בשבילכם... עבור מהותכם... נשמתכם... הוא מורכב מאור.
אתם... כל אחד... ישות של אור. זה ממה שאתם עשויים ממנו... אור.
רכיבים אשר עושים אתכם לאור. אתם מבקרים כאן מתוך בחירה בכלי שאתם מכנים הגוף האנושי. גוף זה הוא המצאה פלאית המתוכננת לסדר אתכם. הוא מתוכנן לאפשר לכם לחוות חיים דרך "עיניים שונות". אכן, עיניים מאוד שונות. גוף זה מתפקד כיוון שאתם נושמים. אם אתם לא נושמים, הגוף נשכב לנוח לצמיתות. הוא מתפורר חזרה לתוך האבק. הוא גם, מורכב מאנרגיה. עם זאת, אנרגיה זו, כאשר מסתיימת, חוזרת לתוך השלם. עם זאת, נשמתכם... האור שלכם.. אינו עטוף בתוכו. נשמתכם היא חופשית. בכל פעם שאתם רוצים שהיא תהיה.
בלוסום: זה לא מרגיש כמו זה. לא נראה שאני יכולה פשוט לעזוב מהר. באם ארצה או לא.
פדרציה של אור: מכיוון שאת מאמינה שאת לכודה בפנים. מערכת האמונות שלך מאמינה  בכך כה עמוקות, שעברה מתקופת חיים לתקופת חיים, כך שלבטל חוסר הבנה מעין זה...לוקח זמן לעשות זאת.
לשבור דפוסים, לשבור הרגלים שנוצרו עמוקות בתת-מודע, הם צריכים להיות מוכרים במודעות על מנת לתקנם.
בלוסום: רואים, זה דבר קשה נוסף. איך להתחבר לתוך התת מודע מבלי לעשות קורס היפנוזה המתמשך  ארבע שנים?
פדרציה של אור: לא עד כדי כך כה קשה כפי שאתם מבינים שזה. שום דבר הוא קשה כפי שאתם מבינים זאת שהוא. זה רק מפני שאתם מאמינים, אתם אומרים לעצמכם שזה כך... זה כך. אתם משרישים מחשבות מעין אלה כה עמוק שאתם עצמכם מוצאים אותן קשות למצאן!
זכרו נשמות יקרות... אחינו ואחיותינו... משפחתנו... אתם ישויות העוצמתיות והאדירות ביותר.
אתן מסוגלות לעשות... לראות... שיהיה לכן... להשלים... בהחלט הכל וכל דבר.
יישמו ידע זה והשתמשו בו בחוכמה... עבור עצמכם... עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול.
והביטו... הרגישו.... צפו... את מה שנמצא מעבר לכל הציפיות שאתם יכולים לדמיין.
בלוסום: ובכן, האם זה אם כן עניין, של פשוט לשכנע את העצמי  שהוא מה/מי אנו? פשוט להזכיר לעצמי שוב  ושוב ושוב?
פדרציה של אור: אכן. עם זאת, המפתח....
בלוסום: אני מרגישה כאילו אני השוערת....
פדרציה של אור: המפתח לכך הוא לא רק להזכיר... עם זאת, בהיזכרות זו... אחד חייב להרגיש!
אחד חייב להרגיש באמת שזה כך.
שאפו נשימות עמוקות של אהבה כאשר אתם מזכירים לעצמכם שזה כך.
הרגישו את הכוח של מי שאתם.
הרגישו את האור של מי שאתם.
הרגישו את היופי המוחלט של עצמכם.
הרגישו את הידיעה של הווייתכם.
כיוון שאתם... אתם אשר בחרתם לעשות זאת תהיו....
הדליקו את חייכם... את עולמכם... ואת כול מה שבפנים ומחוץ לו.
אתם תדליקו את כל מה שיש.
זהו הכוח שיש לכם... וכאשר  זה מוכר על ידכם/בתוככם... אזי משפחה יקרה של אור... כל דבר משתנה מאוד לנגד עיניכם.
בלוסום: אני קולטת את זה... ואני יודעת שרבים, כמוני, גם קולטים זאת. צעד אחד בכל פעם. לאט כמו שהמסע עשוי להיראות, לפעמים.
פדרציה של אור: עם זאת, כפי שאתם יודעים... אין זה היעד שאתם מחפשים, זו החוויה של המסע  של חזרתה של הנשמה אל עצמה.
בלוסום: יש לי את תיק הגב שלי... יש לי את הכריכים שלי.... יש לי את המים שלי... יש לי אותי... יש לי אתכם... יש לי כל דבר שאני צריכה. קדימה... לצעוד! באהבה ובתודות.
שעה מהנה ביסודיות כתמיד.
פדרציה של אור: ולכל אחד... אנו מבקשים מכם להרגיש את אהבתנו האלוהית כשאנו שולחים אותה החוצה אליכם... שתתקבל על ידכם... כשאנו צועדים באומץ אי פעם ואילך באור ובאהבה.
בלוסום: אתם לקחתם את המילים ישר מתוך פיו של ענן לבן!
פדרציה של אור: לא, אנו לא לקחנו ממנו.. כיוון שהוא במידה רבה מאוד חלק מאתנו.
בלוסום: אולי אנו יכולים להיכנס לכל זה בפעם אחרת, שוב בשנית. באהבה ובהכרת תודה חבריי. להתראות נכון לעכשיו.
פדרציה של אור: שלום (ADIEU)
בלוסום ולך ענן לבן... שלום(adieu) חברי, שלום (adieu).


האודיו לתקשור זה הוא כאן:

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוההכפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:
Translator: Gili

יום שישי

מסר של Blossom Goodchild מיום 24 ביוני 2016מסר  של Blossom Goodchild מיום 24 ביוני 2016

בלוסום: בוקר טוב. אני מצפה לשיחתנו היום אתכם. היכן נתחיל?
פדרציה של אור: ברכות מהסדר הגבוה גם לכם. בלוסום היקרה, ולכל אלה המתחברים אתנו ב/באמצעות אופן זה. זו מטרת/מסע נשמותינו להתערבב עם האנרגיות שלכם ולעשות כמיטב יכולתנו כדי לסייע לכל אלה אשר עוקבים אחר מסרים אלה בדרכים של מציאת שמחה. סוג השמחה הינו קבוע ונשאר בפנים, לא משנה מה מתרחש בנסיבות כלשהן.
בלוסום: זה נהדר. למרות, שזה עשוי להיות קצת לא מתאים להיות בשמחה גדולה אם מישהו חווה  משהו טראומתי או שכול.
פדרציה של אור: ועם זאת, לא אמרנו שיש להציג זאת כלפי חוץ כל הזמן.  כיוון שאכן הבחנה צריכה להיות מיושמת בנסיבות מסוימות... באשר לרמת השמחה שמוצגת כלפי חוץ. עם זאת, להישאר עםשמחה בפנים, אפילו בנסיבות מעין אלה... מסייע לנשמות ולמצבים שקורים.
שמחה עובדת פלאות.  זה עובד וטווה קסם דרך נשמתו של האחד והחוצה לשלמות של כל מה שיש...בכל מקום.
בלוסום: ובכן,  המפתח שתהיה אותה שמחה באופן קבוע חבויה תחת איזה סלע באמצע של שום מקום? אל תבינו אותי לא נכון... אני חווה שמחה לעיתים קרובות ואני אחת שצוחקת המון... עם זאת, אני וודאי לא הייתי אומרת  שהרגשה זו נמצאת אתי באופן קבוע.
פדרציה של אור: המפתח כמובן... נמצא בתוככם.
בלוסום: ואיך הגישה בדיוק?
פדרציה של אור: דרך הידיעה שנמצאת שם. דרך הידיעה... שזה למעשה אתם. השמחה היא מי שאתם. כיוון שמי שאתם זו אהבה ו... אהבה היא שמחה.
בלוסום: אהה! בחזרה לאותו גור קטן! רק מתלוצצת. כיוון שזה הגיוני. אני יודעת שאני אהבה.. אני יודעת. עם זאת, אני לא מרגישה את זה במלאות כפי שאני צריכה להרגיש.
פדרציה של אור: איך את יודעת?
בלוסום: בשל האופן שבו אני לפעמים מרגישה. לדוגמה... אני צריכה "לקחת את עצמי בידיים" כשאני מתעוררת בבוקר, כיוון שלעיתים קרובות יותר מאשר לא, אני מרגישה כמו... אם להתבטא בלשון מנומסת "בוץ". לוקח לי כמה דקות או יותר להציע הכרת תודה וכו'.  על מנת לשים את עצמי במרחב הנכון עבור היום. זו אינה שמחה קבועה. למרות שאני יודעת שזה מה שאנו. כפי שאמרתי, אני פשוט לא יכולה שתהיה לי גישה לכך "במשרה מלאה".
פדרציה של אור: והיינו עונים, שכפי שאת בוודאי יודעת, וזה יחול על כה הרבה... כי הסיבה שאת מתעוררת ומרגישה באופן זה היא מכיוון שאת תשושה מ"העבודה" פשוטו כמשמעו במהלך שעות הלילה שלך.
הגוף הפיזי שלך אולי נח, המיינד הפיזי שלך עשוי שנסגר לזמן מה, עם זאת, נשמתך... אוה, נשמתך,יקרה... אין לה צורך לנוח. מטרתה האלוהית היא לשרת. לכן כאשר היא נמצאת "מחוץ לגוף" בשעות שנתך, היא עושה כה הרבה טוב. משרתת כה רבים.  לסייע בדרכים  שכאשר היא "חוזרת" לתוך הפיזיות, את לא זוכרת דבר.
בלוסום: מדוע איננו יכולים לזכור? זה היה נחמד.
פדרציה של אור: אכן, חלק מזה היה נחמד. עם זאת, חלק מזה היה מרגיז את נפשותיכם. כיוון שנשמתכם מסוגלת "לבקר" מקומות מאוד חשוכים על מנת לשים שם אור. מקומות שאולי המיינד האנושי שלכם לא יוכל לקבל... בשלווה.
בלוסום: אוה! זה נשמע די מבעית!
פדרציה של אור: אכן כן! נשמות יקרות, אתם מודעים שכל דבר הוא אפשרי, כך ששם ישנם דברים המתרחשים באופן  אשר לא היה מרגיע את הנשמה, עם זאת מפריע מאוד לה... אם הייתם הופכים מודעים להם בהבנתכם הפיזית. ולכן, זו הסיבה שאתם לא יכולים "לזכור" דברים אלה כאשר אתם מתעוררים.
נשמות אשר נפלו לתוך החשיכה... באופן שלכם היה נראה סוריאליסטי ועצוב  מאוד. עם זאת, אנו מספרים לכם זאת... לא לדכא... לא להרגיז... עם זאת, כתמיד... להאיר. כיוון שאלה "מקומות" הקודרים ביותר שישויות מוארות של אהבה שלכן התנדבו ללכת...להיות לשירות... להיות שם ולהקרין אור. זה לוקח כוח רב של "אופי" כדי לעשות זאת, כיוון שהאמון של אחד באור האישי שלהם צריך להיות בהתמדה גדולה, כך שאותו אחד לא מפותה לשקוע בבוץ שאחרים בחרו להשתייך לו.
שירות רב נתן ומתקבל ונשמות רבות מאוד מקודשות ומשלימות עם האמת וטוב הלב של האור שלהן. טוב לב כה רב  מופעל... כך שאחזור רב של הנשמה מושלם.
בנימה קלילה יותר... אחד יכולים גם לקחת את נשמתן למקום בו הן מהדהדות  מקרוב כביתן... אולם מגוריהם. זה יכול ללבוש  צורות רבות. זה יכול להיות בית פלנטרי. זה יכול להיות "חופשה בגן עדן"... זה יכול להיות פשוט רחצה באור. כל דבר שיחדש ומחדש את הנשמה העייפה. כיוון, שאנו מודעים שאין זה קל  שנשמתו של האחד תגור על הפלנטה כדור הארץ באופן שנבחר עבור בני האדם. כה הרבה לסבול... הרבה ברמות שאתם לא מודעים להן, עם זאת גם, כה הרבה לאהוב.
באמצעות "ביקורים" אלה הביתה, זה מאפשר לאחד לאהוב בהבנה עמוקה יותר את מה שזה. כיוון שהפלנטה כדור הארץ האלוהי שלכם היא אחת עם כזה יופי. זו רק הנפילה של התודעה האנושית שלקחה את האנרגיה שלו לתוך הרגשה עצובה יותר.
הסתכלו מסביבכם, יקרים. הישענו כנגד עץ... הריחו פרח... לטפו בעל חיים.. התרחצו בגוונים של שחר חדש ושמש שוקעת. פתחו את נשמתכם... נשמו... פתחו את לבכם ואת המיינד שלכם... נשמו שוב... ופתח את זרועותיכם רחב... זרקו את ראשכם לאחור ו...
הרגישו מי אתם!
היו בהכרת תודה על מי שאתם... כ/באחדות עם כל מה שאמא טבע מספקת. זה לאחר מכן, הזמן בו אתם יודעים שמחה. אתם לא רק מאמינים שהיא קימת. אתם יודעים זאת... כיוון שאתם שמחה ברגעמשמח זה.
בלוסום: אני יודעת זאת... הרגשתי זאת וזו ההרגשה הטובה ביותר בעולם. אינני יכולה לומר  שזה נמצא איתי באופן קבוע, ואני בהשוואה לרבים, יש לי כאלה חיים קסומים.
פדרציה של אור: וזו הסיבה מדוע אנו מבטאים/מלמדים/מציעים חוכמה בעובדה שנשמות אשר התרוממו לקסם זה, מבינות עכשיו שככל שהן תישארנה יותר בשמחה זו... לא משנה מה...ככל שהן יותר מסייעות לאחרים אשר אינם נמצאים בכזה יער קסום... לרומם את הרטט שלהן גם. עבור השמחה שלכם... שמחתם של כל אחד.. שכולם חולקים אותה. אפילו על ידי אחד שהוא כה אבוד כך שהוא/היא מרגישים שזה הכרחי לגרום לזוועות עמוקות לאחר... מגיע להן את שמחתכם כמו גם ילד קטן ואוהב לשחק.
בלוסום: ובכן, בחזרה למפתח... המפתח לפתוח את הדלת ולתת לו להיכנס/לצאת, כך שזה יישאר?
פדרציה של אור: מפתח זה, כפי שאמרנו, נמצא בתוככם. כאשר יש לכם רגעים של שמחה... יש לכם את המפתח בהישג ידכם. אל תאפשרו לו ללכת.
לכן, אפשרו לנו לתאר את היד שאוחזת במפתח כזיכרון שלכם. התחברו לתוך הרגשה זו כאשר אתםמרגישים שמחה והודו לעצמי שאתם עכשיו אוחזים את המפתח לקבלו/ולאחוז בו לנצח. דמיינו שאתם מכניסים את המפתח לתוך מנעול הדלת... לבכם. הרגישו ודמיינו את החמימות ואת האור כשאתם מסובבים את המפתח... ופותחים את הדלת. לכן, פשוטו כמשמעו דמיינו פתיחת דלת באזור לבכם וכשאתם עושים זאת... הרגישו את האור המגיע מכם... כשזה משתחרר.
בלוסום: זה מעניין, כיוון שחשבתי שאתם הולכים לומר... פתחו את הדלת ואפשרו לאור לזרום "פנימה".
פדרציה של אור:  לא כך, בלוסום היקרה. כיוון שהאור נמצא כבר שם.. בתוככם. הוא תמיד היה ולנצח יהיה. בשבילכם... עבור מהותכם... נשמתכם... הוא מורכב מאור.
אתם... כל אחד... ישות של אור. זה ממה שאתם עשויים ממנו... אור.
רכיבים אשר עושים אתכם לאור. אתם מבקרים כאן מתוך בחירה בכלי שאתם מכנים הגוף האנושי. גוף זה הוא המצאה פלאית המתוכננת לסדר אתכם. הוא מתוכנן לאפשר לכם לחוות חיים דרך "עיניים שונות". אכן, עיניים מאוד שונות. גוף זה מתפקד כיוון שאתם נושמים. אם אתם לא נושמים, הגוף נשכב לנוח לצמיתות. הוא מתפורר חזרה לתוך האבק. הוא גם, מורכב מאנרגיה. עם זאת, אנרגיה זו, כאשר מסתיימת, חוזרת לתוך השלם. עם זאת, נשמתכם... האור שלכם.. אינו עטוף בתוכו. נשמתכם היא חופשית. בכל פעם שאתם רוצים שהיא תהיה.
בלוסום: זה לא מרגיש כמו זה. לא נראה שאני יכולה פשוט לעזוב מהר. באם ארצה או לא.
פדרציה של אור: מכיוון שאת מאמינה שאת לכודה בפנים. מערכת האמונות שלך מאמינה  בכך כה עמוקות, שעברה מתקופת חיים לתקופת חיים, כך שלבטל חוסר הבנה מעין זה...לוקח זמן לעשות זאת.
לשבור דפוסים, לשבור הרגלים שנוצרו עמוקות בתת-מודע, הם צריכים להיות מוכרים במודעות על מנת לתקנם.
בלוסום: רואים, זה דבר קשה נוסף. איך להתחבר לתוך התת מודע מבלי לעשות קורס היפנוזה המתמשך  ארבע שנים?
פדרציה של אור: לא עד כדי כך כה קשה כפי שאתם מבינים שזה. שום דבר הוא קשה כפי שאתם מבינים זאת שהוא. זה רק מפני שאתם מאמינים, אתם אומרים לעצמכם שזה כך... זה כך. אתם משרישים מחשבות מעין אלה כה עמוק שאתם עצמכם מוצאים אותן קשות למצאן!
זכרו נשמות יקרות... אחינו ואחיותינו... משפחתנו... אתם ישויות העוצמתיות והאדירות ביותר.
אתן מסוגלות לעשות... לראות... שיהיה לכן... להשלים... בהחלט הכל וכל דבר.
יישמו ידע זה והשתמשו בו בחוכמה... עבור עצמכם... עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול.
והביטו... הרגישו.... צפו... את מה שנמצא מעבר לכל הציפיות שאתם יכולים לדמיין.
בלוסום: ובכן, האם זה אם כן עניין, של פשוט לשכנע את העצמי  שהוא מה/מי אנו? פשוט להזכיר לעצמי שוב  ושוב ושוב?
פדרציה של אור: אכן. עם זאת, המפתח....
בלוסום: אני מרגישה כאילו אני השוערת....
פדרציה של אור: המפתח לכך הוא לא רק להזכיר... עם זאת, בהיזכרות זו... אחד חייב להרגיש!
אחד חייב להרגיש באמת שזה כך.
שאפו נשימות עמוקות של אהבה כאשר אתם מזכירים לעצמכם שזה כך.
הרגישו את הכוח של מי שאתם.
הרגישו את האור של מי שאתם.
הרגישו את היופי המוחלט של עצמכם.
הרגישו את הידיעה של הווייתכם.
כיוון שאתם... אתם אשר בחרתם לעשות זאת תהיו....
הדליקו את חייכם... את עולמכם... ואת כול מה שבפנים ומחוץ לו.
אתם תדליקו את כל מה שיש.
זהו הכוח שיש לכם... וכאשר  זה מוכר על ידכם/בתוככם... אזי משפחה יקרה של אור... כל דבר משתנה מאוד לנגד עיניכם.
בלוסום: אני קולטת את זה... ואני יודעת שרבים, כמוני, גם קולטים זאת. צעד אחד בכל פעם. לאט כמו שהמסע עשוי להיראות, לפעמים.
פדרציה של אור: עם זאת, כפי שאתם יודעים... אין זה היעד שאתם מחפשים, זו החוויה של המסע  של חזרתה של הנשמה אל עצמה.
בלוסום: יש לי את תיק הגב שלי... יש לי את הכריכים שלי.... יש לי את המים שלי... יש לי אותי... יש לי אתכם... יש לי כל דבר שאני צריכה. קדימה... לצעוד! באהבה ובתודות.
שעה מהנה ביסודיות כתמיד.
פדרציה של אור: ולכל אחד... אנו מבקשים מכם להרגיש את אהבתנו האלוהית כשאנו שולחים אותה החוצה אליכם... שתתקבל על ידכם... כשאנו צועדים באומץ אי פעם ואילך באור ובאהבה.
בלוסום: אתם לקחתם את המילים ישר מתוך פיו של ענן לבן!
פדרציה של אור: לא, אנו לא לקחנו ממנו.. כיוון שהוא במידה רבה מאוד חלק מאתנו.
בלוסום: אולי אנו יכולים להיכנס לכל זה בפעם אחרת, שוב בשנית. באהבה ובהכרת תודה חבריי. להתראות נכון לעכשיו.
פדרציה של אור: שלום (ADIEU)
בלוסום ולך ענן לבן... שלום(adieu) חברי, שלום (adieu).


האודיו לתקשור זה הוא כאן:

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוההכפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:
Translator: Gili

aidney