קוראים

Google+ Followers

יום שישי

מסר של Blossom Goodchild מיום 24 בינואר 2017
מסר  של Blossom Goodchild מיום 24 בינואר 2017
 
בלוסום: * עם כל הכבוד, איני יכולה לומר שזה היה אחד מהתקשורים המרגשים ביותר שעשינו אי פעם!!
 
פדרציה של אור: אנו מוכנים להתחיל.
 
בלוסום: זו פעם ראשונה ש... אתם מתחילים!
 
פדרציה של אור: תמיד תהיינה פעמים ראשונות... בכול הדברים. כיוון שכל דבר מתחיל עם מחשבה ולאחר מכן תלוי במה שאחד בוחר לעקוב אחר אותה חשיבה, אם היא הופכת לפעולה... אם היא של אותה דרך חשיבה.
יקרים, כשאתם נוסעים במורד נתיב חייכם... באיזו תדירות אתם מוצאים את עצמכם תוהים אם אתם באמת הולכים לאורך הנתיב שהוא הטוב ביותר עבורכם? כיוון  שבתוך הווייתכם, לפעמים, האם אין אלה החיים שנראה כי אכזבו אתכם? מאוכזבים, אתם מועדים על כל משוכה, במקום לקפוץ עליה ולעיתים קרובות האם אתם מרגישים כנכנעים, כמתייאשים?
אנו מבקשים שאתם תיקחו מבט ארוך ועז אל מחשבותיכם. האם "הן" גורמות לנתיבכם להיות כה מלא באבני נגף? האם הדרך בה אתה מאפשרים למוחכם לתהות היא שקובעת לגבי יום טוב או רע?
אנו גם מבקשים מכם, לעמוד על המשמר בהכירכם  דפוסי חשיבה אלה שלכם. אתם צריכים להבין, אתם עומדים להגשים את תשוקותיכם ולהגדיל את הרטט של הפלנטה שלכם... זו החלטתכם... או היינו אומרים... תלוי בכם.
אנו מודעים, בלוסום היקרה, שנשלח לך מסמך המתייחס למילים ומשמעות הלוואי שלהן ועם זאת, לא היית בטוחה אם זה יכול להיות נושא שהיינו רוצים לדון בו.
אכן זה נושא. "זו החלטתכם... תלוי בכם"...שם אנו מתחילים. הרבה יותר טוב להשתמש במשפט הכולל את התלוי בכם! בכול הדברים, בכל צורה של מילים שאתם מדברים... חפשו את הרטט הגבוה יותר. אין זה קשה לעשות, עם זאת, לוקח קצת זמן ואימון המוח... על מנת לשחרר את מה שמוטבע בתוך מוחכם... לשנות מילים כדי להתאים למה שמשרת את הטוב הגבוה ביותר.
 
בלוסום: מאמר זה היה מעניין והוא החזיר אותי אחורה במקצת, בהתייחס למילים מסוימות והיכן הן נובעות או איך אנו "חושבים" שאנו משתמשים במילים בעלות רטט גבוה עם זאת, אין אנו משתמשים. כלומר: Bless = Be less (לברך=להיות פחות),  Hello = hell(הלו= לעזאזל) וכו'... בדיוק כאשר אתם חושבים שאתם מתמודדים בהצלחה... בום! מה הייתם אומרים על דברים מעין אלה?
 
פדרציה של אור: היינו אומרים זאת. אנו מזכירים לך כי לפני זמן רב כאשר ענן לבן (White Cloud) אמר לך שזה לא היה משנה אם אלוהים היה מכונה "מסרגה" במקום אלוהים.... כיוון שזו הכוונה מאחורי המילים שמשנה.  זו ההרגשה בתוך הווייתכם... בלבכם כשאתם מציעים מילים המאפשרות את הרטט שיהיה גבוה או נמוך.
 
בלוסום: קצת מבלבל כמו לאחרונה, כאשר דברתם את מילותיכם בשפת האור...אמרתם שזה הצליל שלהן, אשר בתורן הן נושאות את הרטט, אשר בתורו יכול לחדור לתוך הווייתנו.
 
פדרציה של אור: זה נכון.
 
בלוסום: ובכן, איך אלוהים יכול להיות מכונה מסרגה, ועדיין נושא רטט גבוה. כיוון שזה צליל שונה לחלוטין.
 
פדרציה של אור: אם... מאז ההתחלה של אוצר המילים... המילה "אלוהים" היתה במקום זאת "מסרגה"... זה היה מהדהד ברטט גבוה יותר לאורך  זמן. ולכן, נישא עם זה/בתוך זה אותו תדר בעל רטט דומה שהמילה "אלוהים" עושה עכשיו.
 
בלוסום: הו אלוהים, זה הולך להיות אחד מאותן שיחות מבלבלות. אני כבר יכולה להרגיש זאת. עם זאת, אין זה שהמילה "אלוהים" אינה יותר גבוהה ברטט כפי שזו היתה אמורה להיות, בשל השימוש לרעה ש"הושם" עליה. עכשיו משתמשים בה לעיתים קרובות כניבול פה.
 
פדרציה של אור: ואנו מציינים שוב... זו הכוונה מאחורי מה שנאמר.
הבה נחזור למילה "מבורך" (‘Blessed’). כאשר את אומרת אותה, בלוסום... כאשר את אומרת "כמה מבורכת אני?" (‘ How blessed am I?’ )... כפי שאת עושה לעיתים קרובות... מה את מרגישה?
 
בלוסום: שמחה והכרת תודה.
 
פדרציה של אור: לכן, בשל השמחה והכרת התודה שאת מרגישה... את שולחת צליל בעל רטט גבוה כשאת אומרת את המילה "מבורך".
אולם, אם אחד היה צריך "לחשוב/להרגיש" שמשמעותה של המילה "מבורך" ( "blessed’) היא "להיות פחות (Be less)/לא להיות ראוי"... כפי שהיא נאמרה... אזי אכן הרטט של אותה מילה יציע צליל בעל רטט הרבה יותר נמוך.
הבה נדגיש שוב... זו הכוונה... ההרגשה מאחורי המילה המוצעת, שנותנת לה את הרטט.
שפת האור שלנו אינה שונה.
 
בלוסום: אני חשבתי שאתם עמדתם לומר "היא שונה".
 
פדרציה של אור: אם כוונתנו מאחורי הצלילים שמשתמשים בהם ב"צורת דיבור" זו היתה לגרום הרס או להוריד את הרטט של אחד למטה...אזי אותן מילים אשר הן מאוד דומות יכלו לעשות את אותו המאוד דבר.
אולם, כאשר אנו מבטאים צלילים אלה באמצעותכם, כוונתנו היא להעלות את הרטט בתוכך לרטט הגבוה ביותר שאת יכולה לאפשר לעצמך להשיג...בתוך ידיעתך...של...כמה גבוה את יכולה להגיע.
אם את זוכרת, בלוסום, בשיחות בעבר אמרנו שאם לא היו לך את המילים לתקשר אתנו... כמה מאוד שונים היו חייך. אם את מתקשרת דרך מחשבה ... אם את מחוברת רק דרך הרגשה...כה הרבה יותר היה מובן.
 
בלוסום: קשה לחשוב כי באמצעות ההרגשה בלבד... ניתן להבין יותר. כן, לפעמים מילים נראות חסרות תועלת לבטא בהן הרגשה, עם זאת בזמנים אחרים... מילים נראות שהן בדיוק מה שאנו צריכים על מנת לבטא את עצמנו.
 
פדרציה של אור: עם כבוד, את רק "חושבת זאת". עכשיו רבים מכם רגישים מספיק כדי לקלוט אנרגיה של אחר. את יכולה כמעט "להרגיש" את מה שהם מרגישים. זה די קל כאשר אחד הוא שופע חיים. עם זאת, לפעמים, אחד מנסה להסוות את רגשותיהם, עם זאת, אתם יכולים "לראות דרכם". אין זה בשל "המילים" המאפשרות לכם לעשות זאת. זה בשל ההרגשה... "הרגשה טלפתית"  אם עדיף בעיניך. זו אמפתיה שאתם חשים... בתוך/עבור... ישות אחרת.
בתוך קליטה זו של הרגשותיו של אחר... האם לא הייתם אומרים שכה הרבה יותר מובן רק באמצעות ההרגשה שאתם חשים, יותר מאשר מה שהנשמה אומרת?
 
בלוסום: אני יודעת למה אתם מתכוונים. עם זאת, אנו צריכים/משתמשים במילים כאן למטה על כדור הארץ. איני יכולה לדמיין את עצמי נכנסת לתוך חנות "ובאמצעות טלפתיה" מבקשת..."יכולה אני בבקשה לקבל קילו וחצי שקית תפוחי אדמה"?
 
פדרציה של אור: עם זאת, אם אחד התאמן לתקשר באופן טלפתי במשך זמן רב... לבקש שקית תפוחי אדמה היה הדבר הקל ביותר לעשותו. אתם פשוט מדמיינים במוחכם את שקית הקילו וחצי של תפוחי אדמה... מחייכים...ושולחים תמונה זו לנשמה שאתם מתקשרים אתה.
 
בלוסום: עכשיו אתם אומרים "פשוט"....יש לי משחק שאני משחקת עם נכדיי או אפילו עם אנשים בני גילי, כאשר נוסעים במכונית לטיול ארוך, כאשר אדם אחד חושב על מספר או צבע או אובייקט או לא חשוב מה ואנו לאחר מכן אומרים "בצע"  והאחרים יודעים לקבל את מה שנשלח להם דרך אותה תמונה. נדיר מאוד שאחד מקבל את זה נכון... לא משנה באם אנחנו באמת באמת מתרכזים או מסתובבים באפס מעשה. לכן, בכנות...לא הייתי אומר שזה "פשוט".
 
פדרציה של אור: אתם מגדירים את האובייקט יותר מדי בעוצמה.
 
בלוסום: למה אתם מתכוונים?
 
פדרציה של אור: איזו תמונה אנו שולחים אלייך? עצמי את עינייך... מוכנה... קדימה!
 
בלוסום: תפוז, לאחר מכן סימן=, ולאחר מכן בננה.
 
פדרציה של אור: טעות!
 
בלוסום: צחקו! אתם רואים למה אני מתכוונת...נדיר מאוד שאנו מבצעים זאת כמו שצריך.
 
פדרציה של אור: עכשיו... עצמי שוב את עיניים, רק בפעם זו...נשמי עמוקות והתרכזי בנשימה... לא בתמונה שאותה את רוצה/בתקווה לקבל... מוכנה...קדימה!
 
בלוסום: הא הא! מצאתי שזה קשה כיוון שאני מרוכזת בנשימה. עם זאת, אי שם במוחי אני מצפה לתמונה שתגיע. נראה שאיני יכולה לשחרר מכך! אני גם חושבת שזה מוזר כיוון כאשר אני עושה קריאה (reading) היא מבוססת כולה על תמונות המגיעות ולאחר מכן מפורשות! הבה ננסה שוב...איזה כיף!
מוזר. ראיתי את חפירה... והרגשתי את המילים... חופרות עמוק יותר. לאחר מכן הרגשתי את כדורי העין שלי מתקפלים כלפי מעלה ומצאתי את עצמי סופרת 10, 9, 8 וכו'... וב-4...ראיתי בבירור תמונה של ילד צעיר בזמן מלחמה עם מקטורן סרוג וכו' ומכנסים קצרים אפורים קטנים, בין חורבות בניינים והוא  העיף בידיו מטוס צעצוע, עושה עם שפתיו את רעש המנוע! בכלל לא סוג של תמונה שציפיתי לה.
 
פדרציה של אור: בדיוק. כיוון שמדובר על לשחרר את כול הציפיות! את ציפית לפרי או לירק, או לצבע, או למספר, כיוון שזה האופן לפיו את בדרך כלל משחקת. עם זאת, בכך ששחררת... היינו יכולים לתת לך תמונה הרבה יותר ברורה.
 
בלוסום: עם זאת, האם נתתם לי את אותה תמונה? זה פשוט הופיע וזה היה כאילו אני מסתכלת עליה... על באמת.... כאילו הייתי שם.
 
פדרציה של אור: את קפצת בזמן!
 
בלוסום: אני חייבת לעשות זאת די לעיתים קרובות, כיוון שלפעמים כאשר אני עוצמת את עיניי... אני רואה סצנת רחוב מלפני זמן רב או משהו מוזר כמו זה. אף פעם לא נראה שזה עבר לעתיד.
 
פדרציה של אור: אוה, אבל את עשית זאת. את פשוט לא זוכרת את זה כאשר את קופצת חזרה.
 
בלוסום: מדוע איני זוכרת?
 
פדרציה של אור: מפני שרק נזכרים בכמה דברים כשהם מתרחשים למעשה.
 
בלוסום: כמו דז'ה וו (זיכרון חוזר)? האם אין זה משהו שאתם מרגישים שהתרחש קודם לכן?
 
פדרציה של אור: זה מה שאתם הובלתם להאמין. עם זאת, אולי זה התרחש בעתידכם ואתם עכשיו נתפסתם עם אותו עתיד. אולי, זמנכם קפץ אפילו רק כמה דקות מעטות קדימה מעצמכם לפני שמשהו התרחש וזו הסיבה שאתם מרגישים שהייתם שם... עשיתם זאת לפני כן.
 
בלוסום: זה הגיוני. כיוון שהרבה מהדז'ה וו שלי (לא שיש לי אותם כה לעיתים קרובות) נראה כה חסר משמעות. לכן, בחזרה לקפיצה בזמן.... האם הילד הקטן היה תמונה מכם... כמו גם כקפיצה בזמן?
 
פדרציה של אור: כן. עצמי את עינייך שוב... אנו מקווים גם, שחברינו הקוראים את זה מצטרפים למשחק. זכרו להתרכז בנשימתכם... הקשיבו לה.. וחשבו רק עליה. כדי לסייע... אמרו לעצמכם את המילים "נשמו, נשמו, נשמו"
... ...
... ...
 
 
בלוסום: אוקי. עשיתי זאת. לאחר כשש או שבע נשימות, כדורי עיניי עלו כלפי מעלה ונכנסתי לתוך "מרחב" נחמד של העצמי בו הסתחררו ערפילים. לאחר מכן המילים של שיר הגיעו למוחי ..."אני רק נשמה שכוונותיה טובות. אוה אלוהים, בבקשה אל תאפשר לי לא להבין". חשבתי לרגע על מילים אלה והבנתי כמה הן היו מתאימות. לאחר מכן, להיות כנה... לא קבלתי שום דבר אחר.
 
פדרציה של אור: כן, קבלת... הרגשת טוב.
 
בלוסום: הרגשתי נהדר.
 
פדרציה של אור: אולי זה המקום אליו קפצת. או, אולי אנו שלחנו אליך את ההרגשה של נועם.
 
בלוסום: מממ. לא כה בטוחה לגבי כל זה! לא כה מתרשמת מהתוצאה! היום אנו "קפצנו" בכול מקום... עם זאת, בעיקר הלכנו מסביב במעגלים. לא בטוחה כמה זה היה מועיל לכל אחד, עם זאת, כל תקשור שאני עושה... אני מפרסמת. לכן... או שתיקחו או שתשאירו זאת. אולי חלק מהקוראים "קבלו את המשחק"... איני חושבת שהייתי על הכדור ( הייתי פעילה ומודעת לדברים)!!
 
פדרציה של אור: עם זאת, הם היינו אומרים לך שבמהלך נשימות עמוקות אלה... לא רק היית במרחב נחמד... היית גם מוקסמת מישיבה שהתקיימה בבית המשפט הגבוה בסין בתחילת שנות ה-1700. או זה התקיים בסוף שנת 3017?
 
בלוסום: אתם עובדים עלי!
 
פדרציה של אור: אנחנו? כוונתנו היא לומר רק את האמת.
 
בלוסום: כוונתי היא לגלות אותה!
 
פדרציה של אור: אנו אוהבים אותך. האם יש לנו רשות לשלוח לך חזיונות והרגשות בזמנים אקראיים במחר שלך?
 
בלוסום: יש לכם את הרשות.
 
פדרציה של אור: ואנו נעשה את אותו הדבר לאלה שהם חברינו שגם נותנים רשות. כפי שאת אומרת... איזה כיף!
 
בלוסום: ואנו כולם צריכים יותר כיף בחיינו!
 
פדרציה של אור: אזי התכוונו לכך.
 
בלוסום: אני בדיוק התכוונתי! הריעו הו חבריי... עד לפעם הבאה.
 
* לפעמים, שיחות אלה נראות שהן נכנסות בכל מקום... זו היתה אחת מאותם פעמים. לא מתנצלת... רק מודה בכך. תודות רבות.
 
 
 
 
 
 
הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).
 
בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .
 
הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:
 
Translator: Gili

יום שבת

מסר של Blossom Goodchild מיום 16 בינואר 2017מסר  של Blossom Goodchild מיום 16 בינואר 2017

בלוסום: שלום לכם שם חבריי. כה רבים אהבו את התקשור באודיו עם שפת האור מהשבוע שעבר. תודה לכם עבור כך. מה הלאה על סדר היום?

פדרציה של אור: ברוכים הבאים בכול האהבה והאור לכול... מהכול. ימים אלה לפנינו מוצגים היטב והמידע מגיע לאלה בכדור הארץ, היינו אומרים, שהוא בוודאי "מעלה את ההימור"?

בלוסום: איזה מידע ובאיזו דרך?

פדרציה של אור: העובדה הטהורה שהחיים בעצמם משתפרים. ההאצה מעבר להאצה היא עליכם ובתוך תקופה של שלושה חודשים, אתם תרגישו כאילו רק שבועות מעטים עברו ביעף.

עמדו על המשמר לגבי מחשבותיכם, נשמות יקרות ושלטו על האמנות  של שחרור מיידי, של אלה שאינן משרתות. בעשותכם זאת, אתם יכולים לשנות את עולמכם לתוך עולם שיש בו הרבהאור בהיר יותר... היינו אומרים... כהרף עין.

בלוסום: כן, אני רואה זאת. אני יודעת שאני חוזרת על עצמי, עם זאת אני מנחשת את השאלה המתמשכת על שפתי אנשים שהיא איך לעורר את אלה שעדיין ישנים, כיוון שנראה כי קיימים רבים שאינם מודעים או אינם מעוניינים... או פשוט מתעלמים מהעניינים העולמיים "מבעד למראה"... ואנו צריכים רבים יותר על הסיפון כדי להמשיך להעלות את הרטט לרמה הדרושה.

פדרציה של אור: ראשית כול, בלוסום, היינו אומרים כי אין זה מרוץ. אין מה למהר, למרות שאתם חושבים שיש צורך בכך. אין זמן. לכן עבורנו... הכול מתגלה פשוט בדרכו האלוהית.

הסתכלו על כול דבר בידיעה זו... שכול דבר מתגלה באופן האלוהי שלו.

לכן, במחשבה זו במוח.... אחד יכול לשחרר את כל המאבק והרעיונות שאחד חייב לעשות "זאת" בזמן....ואחד חייב היה לעשות "זאת" עד אז... מדוע?

מדוע כול דבר חייב להיות תחת הכלל של זמנכם? זה נוטה לשים לחץ כה רב על העצמי של הנשמה. בעוד שפשוט לאפשר דברים להתרחש בדרכם המתוקה... מאפשר לאחד ללא ספק ליהנות מכול התהליך כה הרבה יותר. האם אינכם מסכימים?

בלוסום: כן, אני מסכימה. אני מבינה שאין זה משנה, יחד עם כה הרבה דברים. שום דבר הוא באמתלא דחוף. עם זאת, אני רואה כה הרבה רצים לכאן ולשם מנסים לנצח את השעון.

פדרציה של אור: אפשרו לחיים להתגלות... כמו שצריך. באמצעות שחרור זרימת דברים במסלול משלהם, אתם גם תגלו תוצאה מתוקה יותר.
באשר לנשמות המתעוררות. הסתכלו לאחור... הסתכלו לאחור יקרים על התעוררותן של נשמות כה רבות. חלק שהייתם מצפים פחות מהכול. עניינים מעין אלה לא ניתן להחישם או ללחוץ לעשותם כך.
כשעיני הנשמה מסתכלות על המראה החדש... והלבבות מתגעגעים להישמע בחוותן לחישה חלשה של "בואו. בואו להיות איתי"....והנשמה יודעת  ש"איתי" זה לא אחר מאשר היא עצמה והיא נרגשת בשלום... כשהיא מכירה בנוחות של העצמי.... והחזרה הביתה המתקבלת בברכה מוצעת כמו/ב/באמצעות האמת.
נשמות יקרות.. אנו אומרים לכם שוב ושוב להכיר בעצמכם. מדוע, לדעתכם, אנו מציעים זאת? מדוע אנחנו כופים בעדינות זאת לתוך דפוסי מחשבתכם? כיוון.... שכאשר זה מובן ואתם עושים זאת... אתם תבינו באופן מידי את חשיבותו!
חשיבות, בדרך זו או אחרת, ברגע שזה מבוצע, הנשמה יכולה באמת לחיות!
הגבלות לא יאחזו יותר באדם... כבולים וכפותים לאופן החשיבה הישן.
כיוון שישנה דרך חדשה...דרך חדשה של חשיבה... דרך  חדשה של קיום... להיות מוצגת באמצעות בני אדם על פני הפלנטה שלכם.
האם אין זה שיותר ויותר על/בתוך מסכי הקולנוע שלכם...אתם רואים ישויות בעלות עצמהרבה... כוח רב... גיבורי על... אשר יכולים לבצע ניסים? אלה אינן דמויות על לוח שרטוט.
ישויות חזקות ועוצמתיות אלה הינן אתם!
האם אתם יודעים שאתם יכולים לעוף? האם אתם יודעים שאתם יכולים להזיז הרים? האם אתםיודעים שאתם יכולים לעשות וליצור כל דבר שאתם משתוקקים לו... פשוט על ידי "הידיעה"?
דברנו פעמים רבות על הידיעה.
ידיעה בתוככם כי אתם כה הרבה יותר ממה שאתם מאמינים בעצמכם להיות.

בלוסום: כן. אני מבינה  זאת ואני יודעת שאתם כאן דוברים אמת. עם זאת... איני יודעת איך לדעת את אותה ידיעה... מתוך ליבת הווייתי. איך אני מכירה לדעת את כול  מה שהוא כה חזק, שאני הופכת לו?

פדרציה של אור: זו באמת שאלה טובה. תשובתינו תהיה "באמצעות בילוי זמן בכניסה פנימה". באמצעות בקשה להתחבר עם המקור האלוהי וכדי לראות את הדרך. בקשו להרגיש כוח זה. בקשו לחוות אותו. בקשו לראות את האפשרויות שלו.
ככל שאתם עושים זאת כך...ככל שאתם מרגישים אותו יותר כאפשרות... זה אפשרי יותר שמשהו מתחיל להיווצר במחשבותיכם...כך זה קרוב יותר להפוך  להיות. לכן... אל תשחררו פאר מעין זה בתוך ומעצמכם.
הכוח בתוככם הוא בעל כוח מוחלט.
עם זאת, היינו מוסיפים בצורה בולטת...כי מכול האפשרויות האלה... מהידיעה העמוקה ביותר של דברים מעין אלה... "דברים" אלה יכולים רק להיות מבוצעים באמצעות הידיעה  כי האור שזה אתם... וההודאה באמיתתו.. זה מאפשר לפלאות מעין אלה להתרחש.
כיוון שאפילו השרירן החזק ביותר לא יכול לנהל מעשי גבורה שלא ייאמנו כמו אלה שאנו מדברים עליהם...בלי כוח האור מאחורי מושב הנהג.
עליכם לדעת את עצמכם כאור שאתם. כך  שאותה מחשבה אחת של ריפוי לאחר... מאפשרת לריפוי זה להתרחש. אך ורק באמצעות הידיעה על כוחו של האור שהינו אתם.
כה הרבה... כה הרבה יותר יכול להיות מבוצע כאשר אתם לוקחים את הזמן ללמוד את העצמי ולהתחבר למעלה/לתוך כוחו הגבוה יותר של האחד.
בהסתכלכם לתוך אגם מלא במים... אתם יכולים לנקות אותו. האם אתם מאמינים לנו?

בלוסום: כן. אני מאמינה.

פדרציה של אור: בהסתכלכם לתוך שדה לא פורה... אתם יכולים לגרום לדגן לגדול... פשוט באמצעות הכוונה. האם אתם מאמינים לנו?

בלוסום: כן אני מאמינה. עם זאת, אין ספק שאנו מדברים כאן בתקופת זמן עתידית!

פדרציה של אור: זה בלוסום היקרה... מדובר על דברים שאין להם שום דבר לעשות עם זמן... שום דבר בכלל.
דברים אלה יכולים להפוך לגלויים היום... אם אחד/כאשר אחד... מקבל את הכוח בתוכו ואת מה  שהוא מסוגל לבצע.
ואם מותר לנו לומר... הוא מסוגל לבצע כל דבר לטוב או לרע.
זו הסיבה מדוע אתם חייבים לקחת זמן/לתת זמן לעצמי...להיכנס פנימה/להיות בפנים ולהפוך לעצמכם.
האתם שהינם אהבה טהורה.
אתם ביסודכם מהמקור האלוהי. יש לכם כה הרבה לברוא ולגרום שיקרה עבור הטוב הגבוה ביותר של כל בני האדם... הטוב הגבוה ביותר של הפלנטה שלכם... הטוב הגבוה ביותר של כלדבר. חשבו על כל מה שאתם כיחידים יכולים לעשות... לאחר מכן פשוט דמיינו מיליונים של יחידים שיש להם את אותה הכוונה לטוב הגבוה ביותר של הכול לשנות את כול מה  שאינו משרת על הפלנטה שלכם.
כאשר אתם יודעים מי אתם... אתם פשוט צריכים לחשוב על משהו נהדר ולצפות בו בא לידי ביטוי לנגד עיניכם.
גם דברנו לעיתים קרובות, בהתייחס למשיכה של הרטט. בחירתכם... דרך אחת או אחרת. פשוט כמו שזה. בחרו רטט גבוה לשכון בו... או בחרו רטט נמוך... הכול תלוי במחשבות שאתם בוחריםלחשוב.
ככל שהרטט שלכם מבעבע ומנתר ומדלג יותר בשמחה... ככל שהרטט שלכם מבעבע ומנתר ומדלג יותר בשמחה!
וכך זה גם כך... ככל שהרטט שלכם מתפלש יותר בחשש של העצמי ובאחרים... ככל שהרטט שלכם מתפלש יותר בחשש של העצמי ובאחרים.
זו הדרך שזה כך. זו הדרך שזה עובד.
כל המחשבות, לא משנה באילו נסיבות, אם מופיעות כיקרות או כמופלאות יכולות שיהיה כנגדן יחס הפוך או שלילי... אתם בוחרים.
עם זאת, פריצת הדרך הקטנה ביותר בדילמה.... של "מחשבה" שעולה... תקבע את הספירלה המפותלת העולה כלפי מעלה. דעו זאת... כיוון שזה המפתח לאושרו של האחד... על קצה המזלג!

בלוסום: תודה לכם. אני תמיד צריכה את התזכורות האלה.

פדרציה של אור: וזה הכול מה שאנו עושים... מזכירים לכם את כול מה שאתם כבר יודעים.

בלוסום: מדוע אנו שוכחים כאשר אנו מגיעים פעם אחר פעם שוב לתוך/על כדור הארץ שלנו?

פדרציה של אור: עם כול הכבוד, אין הוא שלכם.  הוא לא של אף אחד. הוא צריך להיות חופשי. ועם זאת, הוא אפשר לעצמו להיות כלוא לצורך הצגה קצרה על מנת שהיבטים מסוימים של חוויה יפעילו את עצמם. אמא כדור הארץ בחרה להקריב הרבה עבור הטוב הגדול ביותר שלהכול. כיוון שהיא גם  יודעת, שזה אכן רק עבור החוויה מעין זו ולאחר מכן היא תנוע על/דרך לתוך חוויה אחרת.
כפי שזה עם עצמכם, נשמות יקרות, חווייתכם הארצית היא פשוט כזו... חוויה עבור העצמי והכול. זו הסיבה מדוע אנו מציעים לכם לא לקחת "את הכול" יותר מדי ברצינות. כיוון שכאשר חוויה זו עוברת... אתם פשוט ממשיכים/דרך לחוויה אחרת... על פי בחירתכם. ואתם רואים איך אתם הולכים עם אותה אחת ומשם אתם ממשיכים... דרך לאחרת ולאחרת. באותו זמן פשוט אתם חווים את העצמי במיליוני צורות שונות. כיוון שאין סוף... לכן... מה עוד יש שם לעשות?

בלוסום: עם זאת, עם כול חוויה האם אנו נעים עמוק יותר ומתפתחים הלאה לתוך האור של עצמנו?

פדרציה של אור: בחירתכם! את רואה, בלוסום... אתם אור. אינכם יכולים להיות שום דבר אחר. אתם יכולים להעמיד פנים שאתם האופל לתקופת זמן או לעשר תקופות זמן... אם אתם כך בחרתם לחוות זאת. עם זאת, בסופו של דבר, הכול.... כול דבר הוא אור... אין שם שום דבר אחר.
רק עבור החוויה, אחד בוחר להציג את עצמו כמשהו השונה מאור. עם זאת, זה רק משחק שאחד משחק. זה תפקיד במשחק אחר. תחפושת בסרט אחר... פשוט עבור ה"כיף של זה"... מדוע לא? תיהנו מהנסיעה! אתם בחרתם באיזו רכבת הרים, באיזו נסיעת שעשועים  לנסוע כדי להמשיך. לפעמים אתם עשויים לחזור עבור יותר... בפעמים אחרות אתם לומדים מיידית שפעם אחת היתה מספיקה.
אינסוף... אפשרויות ללא גבול... נמצאות שם לצורך הבחירה.
אתם יכולים, בתקופת חיים אחת, להגיע לרום הגבוה ביותר ולהצליח מאוד בכל ההיבטים של העצמי. עם זאת, אתם צריכים כך לבחור... חווייתכם הנוספת יכולה להיות של "הוויה" של הערכה נמוכה ומחשבות לא נעימות עבור הכול. רק בשביל הניגוד... רק בשביל החוויה.
את רואה? זה פשוט לא משנה... זה משחק!
הדבר היחיד שהוא אמיתי זו אהבה... האהבה שאתם!
אתם בחרתם להיות בגוף פיזי בזמן זה... עם כל אתגריו והמצוקות של אלפי תרחישים שונים... ועם זאת... הדבר היחיד שמפיח רוח חיים בגוף זה... הוא המהות האמיתית שלכם... אהבה!
כאשר האהבה עוזבת... גוף פיזי זה מתפורר... הוא היה כלי כדי לחוות להיות בן אדם. עם זאת, הכוח המניע... הדבר היחיד שמאפשר לאותו בן אדם להיות... הוא אהבה... האנרגיה של אהבה... כיוון שזה כול מה שיש שם.
לכן, חשבו/דעו כמה אהבה היא עוצמתית... בצורתה הטהורה ביותר. לאחר מכן קבלו שאתםאותה אהבה בצורתה העוצמתית והטהורה ביותר. זה רק שאתם משתמשים בגוף אנושי כדי לשוטט על הדחיסות של פלנטה זו.
לאחר מכן דמיינו מה אתם מסוגלים... עבור הטוב הגדול ביותר של הכול... ופעלו על כך... דעו זאת... היו זאת.
שנו את העולם כמו זה. לאחר מכן למדו זאת לאחרים... לא באמצעות "לנעוץ זאת בגרונם" (מבלי להכריח אותם לקבלכם)... עם זאת, בהיותכם דוגמה עדינה של זה ... של אהבה.
אפשרו לזה להקרין באמצעותכם. אפשרו לחום שלה לחדור לתוך המאוד הוויה של כל אחד שאתם פוגשים. אפשרו לכל מפגש להיות הזדמנות להעניק את אהבתכם ואת האור שלכם לתוך החלק העמוק ביותר של לב אחר. האם יכולים אתם לומר לנו על משהו אחר שיכול היה להיות תכליתי יותר?
כה רבים תוהים מה מטרתם היא בשעה שיש להם חוויה ארצית זו.  זה! זה מה שזה... להעניק יותר ויותר אהבה לכל אחד שאתם פוגשים אותו.
אין אתם צריכים להיות "ידועים" כנותני אור בקרב מעגלי האינטרנט שלכם... זו לא משמעותה של הצלחה. הצלחה היא... להיכנס למיטה בכל ערב ולחייך כשאחד נזכר ביום שלהם של מתן אהבה לכל אחד ולכל נשמה שהם פגשו אותה... אם אחד, עשר או מאה. אין זה משנה ואם לא פגשתם אף אחד באותו יום... חשבו אל מדינה נאבקת ושלחו לה את האור העוצמתי שלכם לאלה השוכנים במדינה זו. שלחו את האור שלכם לאדמה שגדלה שם. תמיד ישנו מישהו ומשהו  שצריכים יותר מאהבתכם וזה מביא לכם כזו שמחה של נתינה זו. כיוון שאתם יודעים שאתם מגשימים את מטרתכם.
זוהי, חברים יקרים, הצלחה. זה, חברים יקרים, זה מה שהגעתם לכאן עבורו.
הגעתם לכאן כדי להפיץ ולשתף את האור שלכם... עם זאת, עכשיו אנו אומרים לכם... כפי שאמרנו פעמים רבות....
אל תמעיטו באהבה-אור שלכם.
אל תמעיטו בכוחכם.
אל תמעיטו במי שאתם.
כיוון שבעשותכם זאת...אתם מאכזבים את עצמכם.
ויש כזו חשיבות לעודד ולעזור לעצמכם... ולדעת שאתם ביחד עם "משפחתכם" עומדים ללכת לתוך מרחב ב/של חווייתכם היכן שאתם תדהימו את עצמכם... היכן שאתם תמצאו שמגבלות נשברות ודרכן... יהיה הגילוי של....
ובכן... פשוט היאחזו בכובעיכם!

בלוסום: נחמד... תודה חברים. עד הפעם הבאה...אני שולחת לכם/אנו שולחים לכם... כה הרבהאהבה אור צחוק וקרני זהב מלבנו אל לבכם. באהבה ובתודות.


האודיו לתקשור זה הוא כאן:

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

Translator: Gili

יום חמישי

מסר של Blossom Goodchild מיום 6 בינואר 2017

מסר  של Blossom Goodchild מיום 6 בינואר 2017


בלוסום: להלן תקשור קולי ישיר מרגש מהפדרציה של אור  (THE FEDERATION OF LIGHT)  ומענן לבן(WHITE CLOUD). התקשור כולל גם שפת אור בעלת רטט צליל כדי לרומם ולהעלות את הרטט שלכם. צלילים אלה מוטמעים בתוכנו וכאשר מקשיבים להם.... זה עוזר לנו להבין את מטרתנו האישית להיותנו כאן על הפלנטה כדור הארץ בזמן זה.

האודיו לתקשור זה הוא כאן:
התמלול של התקשור הנ"ל:
פדרציה של אור (THE FEDERATION OF LIGHT)
ברכת ברוכים הבאים החמה ביותר לאלה מכם אשר נוטלים חלק במתנת רטט זו כשהתחלתו של פרק חדש מופיעה. חברים יקרים, בכול רחבי עולמכם אתם עומדים לחוות סוג שונה של אנרגיה אשר תיספג על ידי הווייתכם... לתוך הווייתכם... בכול הווייתכם... אשר תאפשר לכם, בתורה, להרגיש את השוני בתוך עצמכם כשאתם עולים לתוך האנרגיות הגבוהות יותר של אהבה טהורה.

כמה אלה יכניסו חיוכים בלבכם ועל פניכם וכמה אהבה זו... חום זה... יקרין באמצעות עיניכם כדי להאיר את ליבם של האחרים, כשהם מסתכלים לתוך החלונות של נשמתכם.

אנו, הפדרציה של אור נמצאים כאן כדי להודיע כי בכול השנים האלה שהיינו אתכם... המטרנו עליכם את אהבתנו וגם אנחנו, קבלנו את האהבה המגיעה בחזרה מכם... אלינו.

בימי קדם... הימים בהם אתם הרגשתם שכול התקווה אבדה... עומדים עכשיו להיות מוצלים על ידי זוהרו של האור וכוחה של אנרגיה חדשה אשר תפגשו אותה.

המתנתם כה בסבלנות... ועם זאת, אנו אומרים לכם, אט אט, שלב אחר שלב בסולם שטיפסתם עליו. כך שעכשיו הווייתכם יכולה לקבל ולהבין כה הרבה יותר על מי שאתם. האור בתוככם האיר כה הרבה יותר. האהבה בתוככם חממה את הווייתכם כך שהיא עשויה לתת לאחרים כה הרבה יותר.

כה הרבה יותר מכל דבר שהינו אהבה יכול להתקבל ולהינתן על ידיכם ובאמצעותכם.

אנו אוהבים אתכם.

אנו מתרגשים מאוד לגבי מה שכרוך בשנה העוקבת ובשנים לאחריה. השינויים שהמתנתם להם יהפכו לגלויים. נשמותיכם השיגו את הגבהים אשר יאפשרו כה הרבה מעצמכם לצאת... כמעט כאילו, אתם הולכים על אויר מהבהירות ומהקלות שאלו אתם ושאתם עומדים להיכנס בתוכם.

כה הרבה יותר מעצמכם יכול ליהנות באמצעות עצמכם ובאמצעות אחרים, בפרק חדש זה... בתקופה חדשה זו... נקודת מבט זו של שחר חדש של אור.

החיים עומדים להפוך לאופן בו אתם רוצים שהם יהיו... פשוט אתם יוצרים אותם באמצעות דפוסי מחשבתכם. עם קלות כה רבה... עם חסד כה רב... יתגלו ימיכם העתידיים.

חשבו מחשבה....אפשרו לרטט של אותה מחשבה להיות אתם...להיות אחת מכם... והביטו והרגישו את אותה מחשבה מתרחשת לתוך מציאות העצמי שלכם.

כשאתם לומדים לקבל שזהו תדר הרטט שלכם שבו אתם מתפקדים... שזה האופן שבו אתם מתנהגים ולכן, מביאים לכם את כל מה שאתם זקוקים לו. לא רק עבור עצמכם, אלא עבור האחרים, בשל העולם שבו אתם רוצים להיות בו... לחיות בו... להיות קיימים בו.

אם זה יהיה רצונכם, אזי חשבו על כך.  היו במשיכת הרטט של עולם זה ובאופן טבעי אתם תהיו ממנו... תהיו חלק ממנו.  

זה כה פשוט, חברים יקרים של כדור הארץ ועכשיו, כה הרבה יותר מעצמכם נפתח. כה הרבה יותר מהעצמי האמיתי שלכם מגיע אליכם... מגיע מכם... כאשר התדרים שאתם שוכנים בהם על פניכדור הארץ... עולים, עולים, עולים... כדי להתמזג עם התדרים שמגיעים לתוך הפלנטה שלכם מהרטטים הגבוהים יותר.

דעו את עצמכם להיות מהאנרגיה הטהורה ביותר. דעו עצמכם לחשוב רק בצורות מחשבה שלאהבה... עבור העצמי ועבור כול מה שיש. אנו מקווים כשאתם שואפים נשימה... כשאתם מקשיבים למילותינו... שאתם יכולים להרגיש את האהבה שיש לנו עבורכם.

וכשאתם מרגישים את אותה אהבה... תוכלו גם, להרגיש את הווייתכם... הווייתכם כולה של אהבה - אור עולה לתוך התדר הגבוה יותר... תדר קל יותר של עצמכם, ואתם תמשיכו לעשות זאת כשאתם מבינים את דרכי הפעולה של אלה.

זה היה על פני הפלנטה שלכם, לפני שנים רבות שהייתם מודעים לכותרת שכונתה "המאיץ"...ואנו אומרים לכם עכשיו, בהשוואה לאז ובקיום של זה עכשיו... "מאיץ" זה של העבר שלכם, היה איטי מאוד מאוד. נכון לעכשיו, המהירות בו אתם עולים ברטט היא לגמרי תלויה בכם... לגמרי תלויה בדרך חשיבתכם... הבנתכם את החשיבה... באמצעות ההרגשה על מה שאתם חושבים.

ובאפשרכם לעצמכם...אנו משתמשים במילה "לצוף" בין/בתוך הרטטים הגבוהים יותר שמגיעים... אשר הם עכשיו זמינים לכם. הם חדרו לתוך הפלנטה שלכם במשך שנים רבות... אבל עכשיו, היינו אומרים, אתם נמצאים בקצה השני של אנרגיות אלה שנכנסות. לכן, הן בעלות כוח גדול יותר, כיוון שאתם יכולים... בתוך הווייתכם... להכיל אותן בתוך הווייתכם, עכשיו שהווייתכם עלתה למעלה לפגוש זאת.. וזה, כפי שאמרנו, ימשיך הלאה והלאה. זה כמעט כאילו, אתם מרגישים שהצמחתם כנפיים.

בכל מה שנתקלתם, זה שמרגיש לכם בעל רטט נמוך, "יפורק", היינו צריכים לומר... באמצעות האור שאתם יודעים שהינו אתם. כל מילה בעלת רטט נמוך שאתם שומעים.. יכולה להתפזר באמצעות מחשבת האור שלכם.  כל מחשבותיכם יהפכו למחשבות של קלילות וזה; יקרים, האופן בו אתם רואים את עולמכם החדש מתרחש לנגד עיניכם.
שינויים מתרחשים עבור הטוב יותר, לנגד עיניכם... כיוון שכל דבר שאינו בעל רטט גבוה יתפזר כה בקלות ובמהירות באמצעות הידע שלכם על השפעת האפקט המואר ביותר.

האם אתם רואים? כל מחשבה שיש לכם תהפוך למחשבה של אהבה.  לא מחשבה של דיכאון.... לא מחשבה עצובה... לא מחשבה של שנאה... לא מחשבה מבולבלת....אלא רק מחשבות של סליחה... מחשבות של חמלה... מחשבות של שלום. מחשבות לא שיפוטיות של האהבה הטהורה ביותר הממלאה את הווייתכם... ממלאה את מוחכם.

כול מילה שאתם מבטאים.... שתהיה של טוב לב והבנה עמוקה ביותר...שכל נשמה שחיה על פני ובתוך ובכול הפלנטה שלכם מפלסות את דרכן הביתה. כל אחת נמצאת בשלבים שונים, עם זאת כל אחת, עם כל צעד שנלקח... מתקרבת יותר הביתה.

הבית של לבכם. הבית בו נשמתכם נמצאת בשלום (שלווה)... ומתרחצת באור ובאהבה.

כל אחד...מגיע הביתה. ואפשרו את האור שלכם... כפי שאתם מבינים יותר ויותר כשאתם הולכים על נתיב זה...הסתובבו עכשיו ולאחר מכן הקרינו את האור שלכם חזרה במורד הנתיב לאלה אשר הולכים לפגוש אתכם. יד עוזרת היא המתנה הגדולה ביותר שאתם יכולים לתת לאחר... כאשר נשמותיהם עייפות. כאשר הם צריכים מישהו לומר להם... "אתם בסדר גמור. בואו... בואו עכשיו עוד קצת לתוך האור הנהדר. אפשרו לנו לעזור לכם. אפשרו לנו להראות לכם. אפשרו לנו להנחות את דרככם ואנו נישא אתכם כאשר אתם מרגישים שאינכם יכולים לנסוע יותר. כיוון שאנו חזקים בידיעה שאנו אור אהבה... וכאחיכם... כאחיותיכם... כמשפחתכם... אנו נוביל אתכם הביתה.  תיהנו כשאנו עושים זאת."

אפשרו לנו עכשיו להציע יותר צלילים בעלי רטט שנמצאים בתוך המעטפות בתוך הווייתכם... לעזור לכם לדעת מה הוא כל אחד מכם... כבודדים וכאחד....נמצאים כאן כדי לבצע.

אנו אוהבים אתכם.

שפת אור מדוברת ולאחריה:

ענן לבן (WHITE CLOUD)
וחבריי, זו האנרגיה של עצמי שידועה כענן לבן (White Cloud) שנמצאת עכשיו אתכם. הרגשתי כי זו תהיה הזדמנות אידיאלית עבורי גם לבוא לדבר אתכם.

המסר שלי לכם הוא יותר מאשר כל דבר שאני יכול להציע, הוא לבקש מכם לאהוב את עצמכם יותר ויותר ויותר. אהבו את עצמכם יותר ממה שאתם חושבים שאתם יכולים לאהוב את עצמכם. מדי יום, בכל רגע, בכל דקה ביומכם... אהבו את עצמכם. היו טובים לעצמכם. תנו הכרת תודה עבור עצמכם. כיוון שאתם נבחרתם להיות כאן בזמן זה, כפי שאמרתי לכם פעמים רבות. אתם מבורכים להיות כאן בזמן זה... ועם זאת, אני מבקש מכם להכיר  כי על מנת שאתם תהיו כאן בזמן זה, הייתם צריכים להיות בעלי כוח מסוים של אור על מנת לראות את  המשימה הזו.

לכן אל תמעיטו בערך עצמכם. אל תמשכו את עצמכם למטה והביאו את האנרגיה שלכם למטה באומרכם לעצמכם שאתם לא מספיק טובים.... אתם לא מספיק ראויים לשחק את חלקכם, כיוון שאני אומר לכם.... אם לא הייתם... לא הייתם כאן על פני הפלנטה הזו בזמנים משתנים מדהימים אלה.

אתם הולכים לתוך השחר הזהוב... וזה יקרה בבוא היום, שזיכרונות שאינם משרתים את הפלנטה שלכם כמעט יימוגו ממחשבותיכם, כיוון שהם לא יהיו של אהבה ונתינה ושמחה וצחוק ואושר שיופרשו מהווייתכם...שנשלחו מעצמכם ובאמצעות אחרים לכול מה שיש. אף יצור אחד לא יינזק על ידי צורת בן אדם. עולם בו כל אחד ידוע כשווה באהבה... באמצעות אהבה.... כאהבה... על ידיאהבה... כיוון שהיא מוכרת כעצמה... אהבה.

הו, חבריי, חבריי בכדור הארץ. אני מכבד אתכם על היותכם כה אמיצים לקבל את התפקיד שנטלתם על עצמכם. אנו, בעולמות אחרים, זורחים למטה ממש לצדכם ומבקשים מכם להרגיש את האור שאנו שולחים אליכם... לעזור לכם להמשיך.

האם אתם יודעים כמה אנו מעריצים אתכם? האם אתם יודעים כמה הרבה אכפת לנו מכם ועל האופן בו אתם מרגישים?

ברגעיכם החשוכים ביותר אנו שולחים לכם אור וכוח ועם זאת, לפעמים אתם סגרתם את הדלת...הגפתם את החלונות ואינכם מאפשרים לנו להיכנס פנימה. כיוון שלבכם נהפך לכה כבד. אנו מבקשים מכם עכשיו, הרימו את התריסים.... פתחו את החלונות.... פתחו את הדלתות. פתחו אותם ואפשרו לאור שלנו להקרין ישירות לתוך המאוד הווייתכם.

ביחד, אנו חלק מהתוכנית האלוהית שמתרחשת על פני הפלנטה שלכם. ביחד, אנו יכולים... אנו נעשה... אנו... משנים את הרטט של אמא כדור הארץ לתוך קיום גבוה יותר ויפה יותר.

אנרגיה שהיא של האהבה הגדולה ביותר עבור כל מה שקיים בכל מקום.

בבקשה דעו, כל יחיד שמרגיש את האהבה שיש לי עבורכם ממש עכשיו ברגע זה... דעו בבקשה, שכול מה שאתם צריכים לעשות הוא לקרוא בשמי ודעו שאני נותן לכם דחיפה של כוח... דחיפה של אהבה ואין זה רק אני עצמי. ישנם ביליונים, טריליונים של ישויות של אור שנמצאות גם אתכם. לכן, אף פעם אל תאפשרו לעצמכם להרגיש לבד, חבריי... כיוון שאתם אף פעם לא יכולים להיות לבד.

אני מודה לכם שהקשבתם למילים אלה שמגיעות מנשמתי כדי לרומם את נשמתכם לתוך מקום גבוה יותר ובהיר יותר של הווייה. שימו חיוך זה על פניכם והקרינו את האור הזה באמצעות עיניכם. אני וכול אלה הנמצאים בעולמות הגבוהים יותר אוהבים אתכם.

אנו אוהבים אתכם.

להתראות (Adieu) חבריי. עד לפעם הבאה. להתראות (Adieu).


בלוסום
אנו מודים לאחדות האלוהית שאפשרה למסר יפה זה מהפדרציה של אור ומענן לבן להגיע באמצעותהווייתי.

אנו תמיד מבקשים כי אנו עשויים להישאר צנועים על מנת לשרת ועל מנת לקבל וכדי שנוכל להמשיך ללכת באומץ כמו האור והאהבה. באהבה ובתודה.

אני רק מבקשת מכול אחד השומע מילים אלה לדמיין פרח פתוח בחלק העליון של ראשכם והביטו בו כשהוא נסגר לתוך ניצן הדוק והוציאו אותו דרך גופכם, כך שאנו עשויים תמיד להיות מוגנים, ללכת בביטחון קדימה יותר מאי פעם באור  ובאהבה, באהבה ובתודות וככה זה.


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

Website: Blossom 
Translator: Gili

aidney