קוראים

Google+ Followers

יום שלישי

21.02.2014

  21.02.2014
מסר  של Blossom Goodchild מיום 21 בפברואר 2014


בלוסום: הלו שם. כפי שאתם יודעים, זה יהיה התקשור האחרון שלי למשך כחמישה שבועות, בשל מחויבויות אחרות. חשבתי שאני פשוט אשאל איך אתם חשבתם שהתפילה נעשתה בשבוע שעבר... ואז לאחר מכן, אני אשאיר זאת לכם, באשר למה שאתם מרגישים שזה המתאים ביותר להשאיר אותנו להרהר על כך.
פדרציה של אור: רוב ברכות שמחות לך, בלוסום ולכול מי שמעשיר את חייו באמצעות אהבה.  היינו מאוד מודעים על הניסוח... מפרסמים כקבוצה של ישויות...שמבקשות לסיוע בתוך העולם שאתם בני האדם גרים עליו. היתה שם הרבה אהבה וחשיבה רצינית ממרחב הלב אשר ללא ספק יצא לשמיים.
כמוך, בלוסום...אנו יודעים שבקשה זו...רצון זה "להזיז דברים בכיוון" תילקח בחשבון על ידי מי שמעלינו... במונחים של ניהול כולל. עם זאת, אנו יכולים לספר לך שהכמיהה מלבם של אלה על כדור הארץ...לעשותו למקום טוב יותר... לא קרתה מבלי לזכות בתשומת לב.
בלוסום: בדרך חשיבתי...אני מרגישה שהבהרנו זאת, ועכשיו נעזוב זאת ל"גבוה יותר" להחליט באם כן או לא יינתן "סימן חיזוק". לכן... עכשיו.. האם נמשיך הלאה?
פדרציה של אור: עם הכבוד לכל המעורבים. תנו לנו לעשות זאת.
בלוסום: היות שאולי אתם מבינים קצת יותר על איך זה עבורנו כאן למטה...איך אתם מציעים שנמשיך ונעקוף את כל מה שנשלח "להשפיל אותנו"? אנו יודעים שאהבה הינה התשובה.. עם זאת, לא נראה שאהבה עוצרת את תאוות הבצע שיכולה לגרום כה הרבה תסכול לאלה מאתנו אשר נראה שהם "בידיהם" של חומדי הבצע!
פדרציה של אור: בלוסום היקרה...אנו יכולים רק להציע לך מילים של אהבה. כיוון, שכפי שאתם מודעת היטב... זו התשובה לכל הדברים.
בלוסום: עם זאת.. ישות של אהבה, לא משנה מה... לא עוצרת אותנו מלשלם חשבונות אשר ממשיכים לעלות ויצאו מכלל שליטה... וצריך להתמודד עם...מה שאני מכנה "ניצול"! כן, אתם יכולים להגיע מאהבה... עם זאת, הצד האפל יותר ממשיך לעשות מניפולציה ולהיות בעל מונופול...משאיר אותנו מרגישים חסרי-ישע וחסרי אונים לפעמים, להתגבר על שליטתם. לא נראה כי אהבה פורצת דרך סוג זה של בעיות... וסוג זה של בעיות הם הדברים שמשאירים אותנו נאבקים כדי לזרוח! האם אתם מבינים, לא רק את מה שאני אומרת... עם זאת, האם אתם מרגישים את התסכול שזה גורם ואכן את הסיבה מדוע אנו מבקשים סימן כדי להשאיר אותנו ממשיכים?
פדרציה של אור: אנו חייבים לדבר באמת שלנו, בלוסום...כפי שאת עושה בשלך. אנו התנסינו הרבה מאוד בדיון דיבורי בין רבים אשר אולי יש להם הרגשה טובה יותר על מה שאת מדברת עליו...מאשר לנו עשויה להיות...היות שאנו לא התנסינו במבחנים הארציים.. ממש בתוך הבשר.
אנו לא הבנו באופן מלא את עומק הכאב אשר יכול להיווצר על ידי אלה המבקשים להזיק. זה "הפחיד אותנו" די במידה ניכרת.
בלוסום: עם זאת...זה "הפחיד אותי" די במידה ניכרת. אני באמת חשבתי שאתם כן הבנתם איך זה היה עבורנו כאן למטה?
פדרציה של אור: לא באותו אופן כפי שאת ציפית מאתנו לדעת.  אנו מדברים שוב על... האנרגיה הכוללת. זה מה שאנו יכולים למדוד רמות של אור על... ואכן כפי שאמרנו...יש הרבה מהן.
בלוסום: אני לא אחת המתמקדת בשליליות ולמדתי שמה שאנו חושבים אנו יוצרים. עם זאת.... אני מוצאת זאת קשה לקבל שכאשר אתם מודדים את הפלנטה שלנו ב"רמות האור" שלה... "הקריאה" היא הרבה מהאור! אולם... ישויות כפי שאתם... אני אקח את מילותיכם על כך ואסתכל על כך כעידוד.
פדרציה של אור: אין אפשרות שעולמכם, הפלנטה היפה שלכם, תיפול לתוך חשיכה. זה ללא ספק תור הזהב של האור הטהור ביותר... שאנו המשכנו לדבר על...קורה ברגע זה ממש.
כל מה שנע לתוך המיקום הלגיטימי... עושה כך בהתאם לתוכנית האלוהית.
אין אנו יכולים להעמיד פנים שאנו יודעים את הרגשות המדויקות עבורכם... כל אדם... אשר מבצע את משימתם. אין אנו יכולים " לעשות זאת טוב יותר" עבורכם בדרכים שאתם אולי תשקלו כמאוד מחיבות. זה אינו מקומנו.
עם זאת, אנו יכולים  לספר לכם שאנו לא... ואף פעם לא... הצענו לכם מילות שידול. אנו רק... ורק... מציעים מילים של אמת.
כך אנו יכולים לסייע בזמן זה... וכאשר הרמה הנכונה של אהבה רוטטת בדפוס אשר עולה בקנה אחד עם היישור הפלנטרי האוניברסאלי... כאשר הכול שחייב להימצא במקום, סודר...
אז אנו אומרים לכם...
אתם מכירים אותנו...
וכול מה שהייתם צריכים לסבול ולהישאר באמת בהתייחס לאמת שלכם...יימלא את נשמותיכם בהבנה ובקבלה ש...
בהחלט, כל דבר הוא אכן כפי שהוא צריך להיות.
לכן... אנו מציעים יותר מאותו הדבר! כיוון שאין שום דבר יותר שאנו... המפקחים של המפקחים... רואים יותר מתאים להציע.
את מודעת, בלוסום... שאנו לא נכנסים לעניינים שרבים היו רוצים תשובות להם. דברים מעין אלה "לנו".. מהיכן שאנו "מגיעים ממנו" אין להם חשיבות אוניברסאלית. ישנם מיליונים ואחד דיונים אשר יכולים היו להתבצע עם אמצעי תקשורת אלה ועם זאת, אנו לא מתייחסים אליהם שהם במקום כלשהו קרוב כמו בעיה חשובה כזו שאנו בוחרים תמיד לדבר עליה.
בלוסום: ואני מעריצה אתכם על כך. עם זאת...האם אין זה מגביל את שיחתנו?
פדרציה של אור: ישנה רמה של הבנת "חיים" מהרטט שבו אתם שוכנים. בתוך מצב המדיטציה שלכם... אחד יכול להעלות בקלות תדר זה ולהפוך בקי בכול עניין שאחד בוחר לדעת עליו.
בלוסום: אהה! תוהה אם אתם יודעים איך אנשים רבים מוצאים זאת קשה "לכבות"...לא כל שכן "להדליק"... ברגע "שכבוי".
פדרציה של אור: עם זאת, ההמולה של המיינד היא תחת השליטה שלכם.
בלוסום: זה מובן על ידי רבים... עם זאת, לא כה קל להשגה.
פדרציה של אור: אז, יכולים אנו להציע שאחד ישתחרר מהמולה זו על ידי פשוט התרכזות על הנשימה. כיוון שזה כול מה שנדרש... ועבור אלה אשר אומרים שזה לא... הם לא מתרכזים בנשימה.
מתנה זו "הותקנה" בתוך ישויותיכם... מתנה זו של "נסיעה" ללא תזוזה... היא אחת מהאוצרות היקרים ביותר שצויד בו בן האדם. עם זאת, זו אחת שממעיטים מאוד בערכה נדחפת לאש האחורית בכיריים (עניין בעל חשיבות משנית). עם זאת, אנו אומרים לכם... פתחו מתנה זו וראו בעצמכם, את התכשיטים ששוכנים בתוכה.
יהיו רבים אשר קוראים מילים אלה ואומרים שהם כבר עשו זאת. נשמות אלה ידעו אם כן על מה שאנו מדברים. עם זאת, אנו אומרים... אפשרו לעצמכם ללכת עוד יותר עם כל הזדמנות שאתם נותנים לעצמכם.
שברו את המחסומים וכל פעם... קחו את "הדמיון" רק צעד אחד קדימה.
בלוסום: ובכן, איזו עצה הייתם נותנים כדי לשבור מחסומים אלה?
פדרציה של אור:  ידיעה... אמון...שהישות המפוארת שהיא אתם... מסוגלת לכה הרבה יותר מאשר  אחד "תוכנת" להאמין.
אתם יותר מאשר תוכנית!
אתם...כל אחד מכם... הם חוויה של החיים.
חוויה של אור...באמצעות מודעות גופנית.
כה רבים רוצים להיות חופשיים מהגוף... עם זאת, זה גם מתנה ייחודית לנשמה.  "גורם המגע" לא קיים בפלנטות רבות אחרות. כמה בני מזל אתם להיות מסוגלים להרגיש אהבה... לא רק מסנסור הלב... עם זאת, מהמאוד תחושה של "המגע" עצמו. כמה מבורכים אתם שאתם יכולים להסתכל בעיני האחר ולראות "חיים" קורנים מעיניהם.
אנו מציעים שאתם תעריכו את הצורה הגופנית שהגעתם איתה... יש לה ברכות רבות רבות.
בלוסום: תודה לכם. אני תהיתי לאחרונה... להיכן אנו הולכים עם שיחות אלה... במונחים של כמה זמן הן תמשכנה ומה יש להן להציע? כיוון, שכפי שאתם אומרים... אתם רוצים לדבר על אהבה ועשיתם זאת. אולי, בשעה שאני רחוקה, זהו זמן מושלם לשקף את חוכמתכם שנתתם במשך יותר מתשע שנים! אני תוהה מה עוד אתם יכולים לספר לנו על אהבה והאם כן או לא זה פשוט ירד אלינו... או אולי אני צריכה לומר "למעלה" אתנו, לעבוד על עצמנו קצת יותר. אף אל פי, שאני צריכה לומר... אני אחת מרבים שכן עובדים להישאר חיוביים... וזה לפעמים אולי התלונה שלי. האם זה באמת צריך להיות כזה "מאמץ" מתמשך להישאר "למעלה"? בוודאי, אחרי כל השנים האלה של עבודה על העצמי, זה צריך להיות כעת רק "להיות ככה"?
פדרציה של אור: עם זאת, היינו אומרים שלכך יש הרבה לעשות עם הדחיסות בה אתם גרים. לכן, שקלו זאת. אנו דברנו אמת... שאנו רואים כיסי אור יותר מאשר חושך. האם אין זה מבהיר לכם... רק איך אתם יפה מאוד באים ביחד כאחד בתוכנית האלוהית הגדולה?
כך זה נראה לנו....שהאור עוקף את החושך... וזה נראה לנו בדרך זו...אפילו באמצעות כול מה שמתוכנן לעצור את התוכנית האלוהית... לכן, בתוך כל מה שנלחם לעצור אתכם... אתם לא ניתנים לעצירה.
אתם ישויות של אור בלתי מנוצחות.
זו הסיבה... למרות שלפעמים אתם תוהים מדוע אתם ממשיכים... למרות שלפעמים אתם מרגישים שאתם מרוקנים מכל הכוח...אתם ממשיכים!
אתם ממשיכים כיוון שאתם כאן לעשות זאת.
הידיעה בתוככם... יודעת זאת.
אתם מקשיבים למה שלבכם מספר לכם... כיוון שלבכם לא יכול לשקר לכם.
ו... לבכם מספר לכם להמשיך להחזיק.
צריכה להיות סיבה חשובה מאוד שלבכם מספר לכם לעשות זאת.
הסיבה היא מכיוון שזה ידוע בצורה אוניברסאלית ש...
אהבה מנצחת את הכול.
וזו באמת הסיבה שאנו בחרנו לקרוא לכם...
לוחמי האור...
לוחמים את המלחמה הטובה...
לוחמים עבור הזכות שלכם להיות חופשיים מהשרשראות שנוצרו כדי לרסן אתכם.
עם זאת, אתם יודעים טוב יותר.
לא ניתן לרסן אתכם... כיוון שנשמתכם תהיה תמיד חופשית ל...
לעוף.
נשמותיכם תמיד תהיינה שלכן ל...
אהבה ולהיות אהבה.
ואהבה... יקרים שלנו, יקרים, נושאי אור מאוד אמיצים...
אלה מי שאתם.
אתם לא יכולים להיות עוד משהו אחר.
אהבה... רק אהבה... רק אהבה...רק אהבה.
בלוסום... אנו מנצלים הזדמנות זו להודות לך עבור תמיכתך הנמשכת בנו... באש ובמים.
אנו נקרין את האור שלנו על כל אחד מכם.  זה אך זמן קצר עד שאנו נוכל לשוחח בשנית...וכה הרבה יתאפשר לכל אחד מכם להמשיך ללכת באור ובאהבה!
בלוסום: תודה, חברים. אני מורידה באופן רשמי את כובע התקשור שלי... ושמה עלי את כובע המשחק...שניהם נותנים לי שמחה גדולה. תודה לכם... מלבי... מהמקום העמוק ביותר שלו... אני מציעה לכם את אהבתי והכרת תודה שלי בשביל להיות כל מה שאתם.
פדרציה של אור: ומאוד מאותו מקום של ערך... אנו מקרינים את האור האוהב שלנו על כל אחד מכם... על מי שאנו לא יכולים להיות יותר גאים... עד שנדבר בשנית...היו עצמכם... היו אהבה.
 ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

כפי שהוזכר קודם לכן, אני לא אהיה זמינה לתקשר עכשיו עד אמצע חודש מרץ (24 במרץ) ומשם הלאה... כל שלושה שבועות עד אמצע יוני (כולם בריאים).
תודה לכם לכל אחד עבור ידידותכם האוהבת והתמיכה...בלעדיהן אני בלי ספק הייתי מוותרת!
אני מרגישה באמת מבורכת לחלוק מסע זה עם כה רבים.
לכן...אולי קחו זמן זה להגיה כמה תקשורים ישנים וללכת בתוך מקום העצמי של הלב ולגלות ברמה עמוקה יותר... מי אנו באמת.
סכמתי את מספר הצפיות של התפילה כולל אלו שתורגמו, אנו הגענו סביב 23,500.
כל הכבוד, אנשים! תודה לכם עבור הפצת האמירה ושוב, תודותיי יוצאות לצוות המתרגמים המדהים.

אז לעת עתה, רק לזמן קצר... כפי שחברי הענן הלבן היה אומר...אני נפרדת מכם, שלום... שלום, חבריי... שלום.


ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב- 
http://www.youtube.com/watch?v=q00Os7H4Zos&feature=youtu.be
 Translator: Gili

יום ראשון

12.02.2014

  12.02.2014
מסר  של Blossom Goodchild מיום 12 בפברואר 2014

בלוסום: הלו בחורים... ובכן, אני רואה שיש לי רק שתי הזדמנויות נוספות לדבר איתכם לפני שאצא לסיבוב הופעותיי; חשבתי שאני אראה אם אתם נמצאים ואם אכן, הכוונה היא שאנו נשוחח בזמן זה? בהבנה המלאה, שאם זה לא מתאים, אזי, זה פשוט לא יתרחש. תודות רבות. ובכן, אני תוהה... האם הכוונה היא שזה יהיה?
פדרציה של אור: בלוסום היקרה...האם לא היו הפרעות בכמה מניסיונותינו האחרונים? אנו חייבים לקבל שסוג זה של פעמון אזהרה זוהה בקלות ולכן, ידוע שיסכל ערוץ מסוים זה. אולם, אנו מרגישים עכשיו, שאנו יכולים להטעות טילים אלה שמכוונים לכיוונך, אם אפשר לומר כך... ולגרום באהבה... לתקשורת איתך בשנית.
בלוסום: אלה באמת חדשות טובות. כיוון שכפי שאתם יודעים, אני לא אהיה זמינה לתקופה במשך כמה חודשים קרובים. אני חושבת שזה יהיה טוב עבור כולנו שתהיה הפסקה ונגיע למקום בתוך ישותנו אשר מאפשר לנו להיות... ללא סיוע מבחוץ... עם כל הכבוד.
פדרציה של אור: עם כל הכבוד...זה קשור היטב עם תוכניות שוטפות. "שינוי הוא טוב כמו מנוחה" כפי שנאמר בעולמכם כך בהתאמה.
חברים יקרים של פלנטה כדור הארץ...כמה אתם ממשיכים באומץ...ברצונכם להביא את האור ולאפשר לו להעלות את אמא כדור הארץ שלכם לתוך מישור גבוה יותר. כמה אנו מעריצים עמוקות את חוזקכם ואת התמדתכם הנמשכת לספק את האהבה  בתוך עצמכם לאחרים... ולכל מי שצריך.
אתם נאבקתם לפעמים והייתם חולים... עם זאת, עדיין אתם צועדים קדימה... עם הידיעה בליבכם שזה מה שהגעתם לעשות... לתת ולהיות אהבה. זה ...על קצה המזלג.
עם זאת, זה כך... שבמשך השבועות האחרונים בשיחה איתך בלוסום, גילינו שישנה עייפות של נשמות. עייפות... כפי שאת אומרת... שלפעמים, מביאה את האור שלך לתוך מקום עמום ומרגישה שאת לא יכולה להשיג ולחדש כוח.
זה, עבורנו, היה די מדאיג. כיוון שלא הבנו באופן מלא את הייאוש שכה רבים מכם היו/מרגישים. אנו, כפי שאת יודעת...קבצנו כוחות ודנו עמוקות במצב זה. אנו, עד עכשיו, הנחנו שזה היה "משהו שאתם תצמחו ממנו"... ואנו מתכוונים לכך עם כבוד. אנו הרגשנו שזה היה יותר "שלב של צמיחה והתרחבות" בתוך נשמתכם. עם זאת, גילינו מעצתך...שזה יותר קשור לכוחות שליליים שהפגיזו את שדה האנרגיה שלכם על בסיס עמוק ורצוף.
בלוסום: עם זאת, בוודאי שידעתם שזה מתרחש... כיוון שאתם מודעים באופן מלא על האנרגיה האפלה יותר על כדור הארץ, האם לא כן?
פדרציה של אור: אוה באמת! עם זאת, אנו חייבים לדבר באמת, ובאמת בלבד. אנו כמובן שלא די הבנו כמה הרסניות אנרגיות אלה היו/הן למיקומכם הנוכחי.
כיוון, בלוסום היקרה... אנו יודעים כמה מדהימים אתם... אתם של הפלנטה כדור הארץ הרבה יותר גמישים ממה שאתם חושבים שאתם. זה הוכח שוב ושוב על ידכם ולכן, לא "ראינו" את העייפות הבסיסית הנוכחית שאת מדברת עליה.
בלוסום: אכן, אתם אמרתם כי באופן כללי ראיתם יותר אור מחושך. אני מתבדחת לגבי כך שאתם אם הייתם כאן רק לשבוע או לשבועיים מרגישים איך זה להיות טמון באנרגיה זו. לפעמים, זה רק מדכא. אני לא מדברת בשם כל האנושות... באמת... זה אינו מקומי... עם זאת, עבור רבים... זה יהיה כה מרומם לקבל תמיכה זו.
פדרציה של אור: את זה אנו מבינים עכשיו. אנו בהחלט לא נכריז שאנו עושים הצהרות כוזבות על תמיכה זו. עם זאת, אנו נומר שאנו עכשיו מודעים באופן מלא על "התפילה" שהוצעה...וזה עבורכם לדעת שאם זה מועיל לכולם...להתקדמותה של הפלנטה...אזי תמיכה זו תתרחש. עם זאת, במילותייך, בלוסום...אם אין זה עבור הטוב הגבוה ביותר... אזי, זה גם מובן ומקובל שזה לא יתרחש.
בלוסום: בדיוק נכון. אני מרגישה בסדר לגבי כך... כיוון שאני חושבת שאנו כאן כולנו חושבים באופן דומה. אני אישית, מחכה לזמן ביום שישי בו אנו כולנו נקבץ את האנרגיה שלנו באהבה, אם שום דבר אחר לא יגיע ממנה...שזה לכשעצמו... יהיה מאוד מרומם... ואולי כל מה שנדרש. להרגיש את החזית המאוחדת הזו.
פדרציה של אור: גם נאמר, שמנקודת המבט שלנו...עכשיו, בהבנתנו...יהיו רבים בממלכות אחרות אשר גם יאחדו כוחות מוארים איתכם כולכם על פני כדור הארץ.
זה יהיה אירוע מאוד מקודש, עם זאת קצר ועוצמתי, שאנו "במרחבנו" מחכים להפוך גם חלק מכך. אנו מבקשים שאתם תאפשרו לעצמכם להיות בהרמוניה באופן מלא עם הנטייה המאושרת ביותר שלכם... כשאתם מציעים מילות תפילה אלה. כיוון שאתם לא מבקשים בייאוש... זה עבור השבחתה של כל האנושות... ולכן, נשמות יקרות...האם אין זה צריך להגיע מהמקום בתוככם המאושר ביותר והשמח ביותר?
מלאו את ישויותיכם באהבה... שאפו אהבה ונשפו אהבה לזמן מה לפני שאתם מתחילים... כך שבתוך בקשתכם... ישנו רטט של האנרגיה הגבוהה ביותר.
האם אתם מבינים? האם אתם מבינים? חברינו ובני בריתנו היקרים... שרק בכך שתגידו מילים אלה... בהרמוניה... כאחד... אתם כבר לא אנוכיים...עושים כה הרבה כדי לסייע לפלנטה שלכם?
אנו כה גאים בכם מאוד.
בלוסום: תודה לכם. אנו באמת עושים את הטוב ביותר וכל ההתבכיינות וההתבכיינות מגיעים מהאמת שלנו. "קריאה לסימן" זו היא לא בגלל שאנו עצלנים וזקוקים לפתרון מהיר. רחוק מזה. כפי שאתם יודעים... זה מגיע מליבנו, בשל מסך אש, עשור אחר עשור, שבלי רצון מונח על הפיזיות שלנו על ידי אלה אשר מבקשים לפגוע בנו.
פדרציה של אור: עם זאת, אתם יודעים לשלוח להם אור?
בלוסום: אוה כן! אתם מבינים, אין זה שהאור שלנו לא זורח ומוותרים על מה שהגענו לכאן לעשות. לא לא לא! זה פשוט שתחת תנאים מעין אלה שנכפים עלינו... זה לכאורה יותר קשה לאור שלנו לזרוח. ובכן, זה בכל אופן איך שזה מרגיש לפעמים.  אפילו כאשר במצב רוח הטוב ביותר, כפי שאני היום... אחד תוהה אם אנחנו מטביעים את חותמנו, האם האור שלנו מספיק חזק כדי להכניע את ההטעיות שאנו שמים על עצמנו, כי בואו נודה בזה... מרבית העולם הוא לגמרי לא מודע על כך. אני חושבת שזו הסיבה שיש לנו קושי עם.
פדרציה של אור: עם זאת, אנו אומרים לך, בלוסום... האורות הקטנים ביותר... האורות העמומים ביותר... יכולים עדיין להאיר את האופל... יכולים עדיין לעשות שינוי.
הרשו לנו לנסח זאת באופן זה. אנו מבקשים מכם להיות מאושרים... להיות בעלי נטייה בהירה... לכן, בעשותכם כך... אתם מגשימים את משימתכם.
אתם הופכים לאותו ניצוץ בהיר שאתם הסכמתם להיות. למרות שאתם ידעתם... שברגע שאתם למטה על הפלנטה כדור הארץ שלכם... יהיה עליכם להתמודד בהרבה קשיים.
בלוסום: כן, אני מקבלת זאת....יכולה אני לנסח לכם... שאולי קשיים אלה הופכים הרבה יותר קשים מאשר שאנו הנחנו במקור שהם יהיו? ובואו נזכור כאן... זה מגיע מפיו של מישהו אשר יש לו חיים מבורכים, חי במקום נהדר. ובכן, בואו נזכור גם, כי אלה במקום שונה לגמרי.
האם ידענו שזה עומד להיות קשה? האם ידענו שזה הולך להרגיש את זה קשה? האם ידענו שאנשי האופל הולכים להתנהג באופן כה נבזי בסדר היום שלהם שתהיה להם שליטה על הכול... אני מתכוונת... באמת? האם ידענו כמה רע זה יהיה? ובואו נהיה כנים... מרביתנו לא יודעים חצי מכך!
פדרציה של אור: היינו אומרים שצריך היה להיות ספר פתוח שהוצג לכם, כאשר הסכמתם להגיע למטה להגשים משימה זו. אתם ידעתם שזה לא היה מיועד למוגי הלב שיהיו נוכחים ברישום של צוות כדור הארץ! עם זאת, זה נעשה גם ידוע... ש"החיים" בעצמם הם באמת אותו ... ספר פתוח. כל פרק חדש נכתב כשהאחרון מסתיים. לא ניתן לכתוב פרק 15 לפני פרק 6. לכן, באמת שלנו...  לא הייתם יכולים לדעת באופן מלא מה בדיוק יתרחש... איך הכול יצא לפועל...כיוון שהוא לא נכתב.
בלוסום: עם זאת, לאחר מכן... איך אתם יודעים  שהתוכנית האלוהית תתרחש? איך אתם יודעים בוודאות?
פדרציה של אור: כיוון שישנם "וודאויות" ש"מסומנות" לאורך הדרך. ישנם אירועים מוגדרים ש"נבנים" בתוכנית...שחייבים להתרחש על מנת שתהיה ל"אנושות" תנועה... ותנועה בכיוון הנכון.
אולם... "אירועים" אלה כפי שאת היטב יודעת, בלוסום... תלויים הרבה מאוד... לא במועד מסוים... עם זאת על סמן של רטט.  אירועים אלה שנקבעים מראש... יכולים רק לנבוע מתדר מסוים שהם "מכווננים לתוכו". כאשר "הכוונון" הוא בסדר האלוהי... אזי האירוע יכול להתרחש.
בלוסום: אז, בהתאם לנסיבות שלנו ולמצב העניינים הנוכחי...האם הייתם אומרים שאנו מאחורי "העיתוי של אותו תדר" בשל רצון חופשי וההשתלטות של כוחות שליליים? כן, אני יודעת שאתם תגידו שאין זמן... עם זאת אתם יודעים למה אני מתכוונת.
פדרציה של אור: את רואה, בלוסום...זה המקום בו יש כל כך הרבה בין "את" על כדור הארץ לבין "אנחנו"...שאינם על כדור הארץ... יכולים להתפרש שלא כהלכה. כיוון שאת אומרת "העיתוי של התדר" ולמרות שאת התבדחת...את משתמשת במילה "עיתוי"... עם זאת, אין עיתוי...ישנו רק רטט אנרגיה... וכאשר הרטט תקף...הוא...על פי חוק הטבע... יגרום .. "לאביב בפעולה", אם עדיף בעינייך... מה שנקבע ל"התרחש" כשתדר זה הופך לטעון.
בלוסום: אני מבינה מה שאתם אומרים. עם זאת, ישנו עניין זה של כמה שנמצאים כבר בתדר מסוים זה ואם לא די, די קרוב... ותוהים אם עלינו לחכות 1,000 שנים נוספות עבור אחרים שיתעדכנו? אוי ואבוי... יותר טוב להתחיל לסרוג צעיף ארוך מאוד!!
פדרציה של אור: עם זאת...זה לא בדרך הזו, את תהיי מרוצה לדעת.
בלוסום: מרוצה! אני שבעת רצון! באיזו דרך זה? אם אתם שמחים לשתף, כמובן.
פדרציה של אור: ובכן, עבור אופן ההסבר... אולי אנו נשפוך אור על עניין זה בדרך זו.
כאשר קומקום מגיע לרתיחה...יש לו טיפות מים רבות בתוך כלי זה. כל טיפה היא טעונה חשמלית כשהטמפרטורה של המים עולה...עם זאת, אם היינו מסתכלים פנימה, היינו רואים שכמה טיפות יוצרות בועות ועולות על פני השטח לפני האחרות. כאשר המים מגיעים לטמפרטורה הדרושה להפעיל את מתג ה"כיבוי"... אין זה כאשר כול טיפות המים עלו למעלה. זה לא, באמת, שכול  טיפות המים "התחממו" מספיק כדי להפוך ל"בועות בזכות עצמם". עם זאת.... הן עדיין שם בתוך מרביתם של המים... בתוך אותו קומקום. אף על פי, שלא כל טיפה הותמרה לבועה רותחת... הרמה בה כמה טיפות נשארו... עדיין תורמת לשלם ומאפשרת ל"מערכת" לעורר את מה שהיא תוכננה לעשות.
בלוסום: זה מגיע כהקלה, אני צריכה לומר! כי למרבה הצער, נראה שקיימים רבים על הפלנטה שאפילו לא הפשירו! עם זאת, זה שוב... זה מפני שאלו תמיד החדשות הרעות... הבחורים הרעים... שהביאו לתשומת ליבנו.... על מנת לשמור אותנו באותו רטט. אני מנסה כה קשה להתרחק מכך... עם זאת, זה פחות או יותר בוטה על פלנטה זו.
פדרציה של אור: אולי זו הסיבה שאנו אומרים לכם שאנו רואים יותר אור מאשר אנו רואים חושך. כיוון שהמיקוד שלנו ... מהמיקום שלנו...מבחינים בנקודות אור...כיוון שזה מה שאנו מחפשים.
בלוסום: עם זאת, למרבה הצער...כל כך הרבה כתמים שחורים נזרקים במכוון בפרצוף שלנו בכוונה. שזה עושה את זה הרבה יותר קשה עבורנו "כאן למטה"... להתמקד במה שאתם רואים. בבקשה דעו, אני לא נאנחת... אני לא מתבכיינת... אני רק מספרת לכם את הסיבה מדוע זה כך שאנו הגענו למקום בליבנו, בו כה רבים מאתנו רוצים "הלו" קטן מלמעלה... "מסר קטן מהבית".
פדרציה של אור: אנו מבינים זאת הרבה יותר ברור עכשיו, בלוסום.
בלוסום: אוקי...ובכן אני יודעת שזה הזמן לסיים עכשיו. אני מתגעגעת לכם! ואני אתגעגע אליכם בשעה שאהיה הרחק... אבל אנו נתפוס רגעים פה ושם... באהבה... ואכן זה טוב להרגיש את אהבתכם... ותודות רבות.
פדרציה של אור: אנו מזכירים לכם שאנו נאחד כוחות אתכם כאשר התפילה תוצע.
אהבתנו העמוקה נשלחת כאן לכל לב...אנו משפחה אחת.ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-
http://www.youtube.com/watch?v=q00Os7H4Zos&feature=youtu.be
 Translator: Gili

יום שלישי

06.02.2014

  06.02.2014
מסר  של Blossom Goodchild מיום 6 בפברואר 2014בלוסום: הלו, כולם.
ביום חמישי 6 בפברואר התחלתי תקשור. הוא כאן בהמשך. הקשר היה מדי חלש ולא זרם כמו שצריך. למדתי שכאשר זה קורה אני צריכה "לשחרר זאת" ולנסות בזמן אחר.
הנה מה שקבלתי:
בלוסום: הלו חבריי. הנה אני כאן, מכווננת ומוכנה להמשיך.
פדרציה של אור: אנו ממש כאן לצידך ואנו באמת גם מוכנים לשוחח. עם זאת, כפי שהיה במיינד שלך...היכן הכי טוב להתחיל?
בלוסום: אני יודעת למה אתם מתכוונים! אני מרגישה  שלאחר שכתבתי ושלחתי את התפילה... שאנו עכשיו משאירים זאת בידי האלוהות. אנחנו הצענו את רצונותינו...מהטוב הגבוה ביותר של הכול... לטוב הגבוה יותר של הכול.. להשבחתה של כל האנושות, כל היצורים החיים ואמא אלוהית כדור הארץ שלנו. לכן, ידוע  שאנו מבקשים מליבנו. אולי עכשיו "ניתן לזה להיות"?
פדרציה של אור: אנו מביאים בחשבון את מחשבותייך שהן רלבנטיות בהתייחס להצעה של תפילה זו... בכך... עבור רבים שיציעו באותו זמן...זו תצבור מומנטום של אנרגיה.
בלוסום: אוה, אוקיי... אני אארגן זאת...לא הייתי בטוחה באם פשוט להשאיר זאת כפי שזה.
פדרציה של אור: כל רצון לסייע מהלב... כל תפילה שמוצעת באהבה כדי להעלות את רמת התודעה של האנושות...עבור ההשבחה של הכול...צריכה תמיד להמשיך.
בלוסום: הקשר קצת חלש ברגע זה. האם אפשר להמשיך?
פדרציה של אור: אנו אכן נתמיד. אין זו "את" בלוסום, כפי שהיית שוקלת אולי... בנסיבות אלה. אלו הן באמת אנרגיות של התמדה שהיה עדיף שלא נשוחח בכלל.
בלוסום: כלומר, אנרגיות שליליות, אני מניחה?
פדרציה של אור: אכן. עם זאת, אנו לא "תחת ההשפעה" של האנרגיות שלהם וגם את לא.  כדי להכיר את כוחה של אנרגית אור האהבה שהיא כולכם ... המאפשרת כוח ונחישות כאלה. אנו למדנו הרבה במהלך השנים של המחקר על הגזע האנושי ואנו מבינים כמה קשה "לצוף" בשעה שנמצאים בצורה אנושית.
בלוסום: ובכן, אתם לא חשבתם שהייתי לא בסדר כשבקשתי סימן?
פדרציה של אור: אנו אף פעם לא לוקחים בחשבון אחד שהינו "לא בסדר". זה כך שאנו לא תמיד באופן מלא...
בלוסום: אני צריכה לסגור כאן... המלים פשוט לא זורמות פנימה.
סוף התקשור.

זה אם כן, אישר לי את המחשבה (גם אחרים שכתבו) שהיתה, בהתייחס לאמירה "תפילה" ביחד באותו זמן. לחזק את הכוונה.
(למרבה הפלא בכל פעם שאני מנסה לארגן משהו בקנה מידה גדול...המחשב שלי מתחיל לתפקד באופן פגשום... מממ! תוהה מי זה יכולה להיות??!! אל תגידו יותר!
לכן, בחרתי... (כראוי ליום וולנטיין... יום של אהבה).
14 בפברואר בשעה 9 בבוקר זמן בריסביין אוסטרליה (בישראל - 13 בפברואר בשעה אחת בלילה).
להאזין לתפילה כולם ביחד
http://www.youtube.com/watch?v=Gqmukxqt2rU - עם תרגום לעברית.

אני מאוד מציעה להתכוונן 5-10 דקות לפני כן, בלי ציפיות על התוצאה.

אני אומרת זאת בידיעה הפשוטה שכוונתנו הינה מהטוב הגבוה ביותר של הכול... לטוב הגבוה ביותר של הכול... להשבחתה של כל האנושות, כל היצורים החיים ואמא אלוהית כדור הארץ שלנו.

לכן, האופן בו אני רואה הוא... אם הטוב הגבוה ביותר של הכול... אלוהים... הרוח הלבנה הגדולה... נוכחות "האני" מרגישים שזה מתאים לשלוח סימן...אזי סימן יישלח... אם לא..זה יהיה לא.

אני, למשל, אקבל זאת. עם זאת.. אם אתם לא מבקשים, אתם לא מקבלים!
אנו פלנטה של רצון חופשי... כמה לא מרגישים זאת מתאים לבקש זאת.

אנו כולנו חייבים לעקוב אחר האמת שלנו בעניין זה.
לכן, אם האמת שלכם תהיה לאפשר למיליונים ( לא רק למאות) לדעת על הבקשה הצנועה הזו המגיע ממרחב הלב....בבקשה... העבירו הלאה דף מידע זה.

אז, זהו.
ב-14 בפברואר 2014 בשעה 9 בבוקר זמן בריסביין אוסטרליה (בישראל - 13 בפברואר בשעה אחת בלילה). להאזין לתפילה כולם ביחד.

אני יודעת שצוות המתרגמים המדהים עושים את הטוב ביותר כדי שהווידאו יהיה מתורגם להרבה שפות ככל שהם יכולים. אני כה אסירת תודה להם. תודה רבה לכם.

תודה גם לכם, לאל אחד מכם אשר בחור להצטרף אלי בזמן זה.

כל מה שאני יכולה להגיד, הוא שאני הרגשתי כה מונחית לעשות תפילה זו (עם זאת, הצד האנושי שלי רוצה להתחבא) ואם אני למדתי שום דבר אחר ב- 56 שנותיי האלה... למדתי לעקוב אחרי לבי. וכך אני עושה!
באהבה, באור, בצחוק ובקרני זהב
Blossom Goodchild.

 Translator: Gili

יום ראשון

31.01.2014

  31.01.2014
מסר  של Blossom Goodchild מיום 31 בינואר 2014


בלוסום: שוב אנו כאן, מאושרים כפי שיכולים להיות , הכול כיף טוב וחברה שמחה וטובה ! הלו חבריי...זה תמיד נחמד להתחבר איתכם, ואחד תמיד תוהה באיזו "קו מחשבה" אנו נעבור דרכו כשאנו משוחחים... כדי לנסות לסייע לפלנטה כדור הארץ היפה ולכול מי שמפליג בה!
פדרציה של אור: אכן, בלוסום יקרה... האם אין אנו נוסעים דרך פיתולים וסיבובים על מנת לגלות "אחד את השני"? זה פלא כאשר אחד שוקל "את המרחק" ביננו שאנו עושים כפי שאנו עושים.
עם זאת, אנו רק נשימה משם.
בלוסום: תהיתי אם אני יכולה להמשיך, בהתייחס לכך שאתם אומרים שאינכם קולטים את מחשבותינו, אתם קולטים את הרגשתינו. עם זאת, אני יודעת שאתם קולטים את מחשבותיי. לכן, אני קצת מבולבלת.
פדרציה של אור: אנו מודעים שכאשר דברנו על כך בתקשורת האחרונה שלנו, שרבים היו יותר מאשר מבולבלים. כמה כעסו, כמה היו מאוכזבים, וכמה היו, פשוטו כמשמעו, מוכנים לזרוק את המגבת, כפי שלמדנו להגיד.
עם זאת, בלוסום יקרה וכול מי שמעורב איתנו. עם כל הכבוד, איננו יכולים לשנות את מה שזו האמת שלנו על מנת להתאים לך.  אם אלה מילותינו שגורמות לרגשות שאינן מספקות...אזי זוהי בחירתו של האחד לא לקבל את מילותינו יותר.
בלוסום: עם זאת, האם אינכם אומרים, שאם אחד קורא משהו וזה גורם להם להרגיש שלא בנוח, אזי לעצור את הקריאה?
פדרציה של אור: כן. זה כך. עם זאת, ישנו שוני שאחד חייב להבדיל בין לבין! זהו... משהו שעשוי לעורר רגש שאחד חייב לעבוד דרכו ו"להמשיך לנוע ממנו לאט ובזהירות"... ומשהו אשר פשוטו כמשמעו לא מהדהד עם האמת של הנשמות. ישנו שוני בין רגש שאינו נוח אשר משרת ורגש שלא.
בלוסום: אז איך אחד יודע איך להבדיל?
פדרציה של אור: כיוון שאחד פשוט שוקע בתוך הידיעה לאחר  "הרגש האמור" של אמת.
בלוסום: רבים, חבריי, מרגישים כה מתוסכלים איתכם. הם אומרים שאתם... הבה נאמר " מלאים בקצפת"? כיוון שאין החלטה נחושה בהתייחס ל"סימן" ונראה לרבים, כאילו אתם תמיד הולכים סחור סחור, אם אפשר לומר כך.
פדרציה של אור: ומה את מרגישה, בלוסום?
בלוסום: ובכן, אני יודעת שאני מרגישה את האור שלכם כשאני כותבת. תמיד בסוף הפגישה אני חושבת.. "כן, זה היה נחמד"...לא משנה מה היה התוכן. זה היה נחמד כיוון שזה זרם ואני אף פעם מרגישה אי פעם  "רגש" כלשהו אחר מכם מלבד אהבה. לא תסכול, שום דבר... למעט אותו שבוע, כשקצת נסיתי... ואתם ללא ספק נראיתם "נטולי דיבור", אני באמת עושה אוקי באותו הרגע... רק "משקיעה בכך"" בדרך הטובה ביותר שאני יכולה...ואני במקום טוב. העניין הוא... להיכן אנו ממשיכים  מכאן? אני מתכוונת באמת ממשיכים מכאן? אם אנו מפסיקים לדבר על האירוע ועל הסימן, אזי זה ייראה בשנית, ששום דבר נעשה... ובכל האמת  מליבנו... אנו באמת רוצים משהו שייעשה.
האם התקדמתם על העניין של סימן תומך? כמה קשה זה יכול להיות? כמה קשה? אין לי ביקורת עליכם, באמת, לא.... אני רק שואלת את השאלות, להן אנו באמת אנו יכולים לקבל תשובות ברורות. אני יודעת שאתם יכולים להרגיש את אהבתי ואת מצב רוחי כאן... וזה טוב.. אני רק עושה מה שבאתי לעשות.
פדרציה של אור: בתשובה לשאלתך..."כן", התקדמנו". זה הרגיש לאורך כל הדרך, שדברים צריכים "להשתנות". דנו ארוכות בריקון האנרגיה של אלה מכם על כדור הארץ, כיוון שזה נבדק במידה עצומה. אספנו נתונים מכל קצוות הארץ וזה הוסיף פרויקט חדש לסדר היום שלנו.
אנו מרגישים  שזה יהיה מתאים לתמיכה שאתם מבקשים שתתרחש. זו היתה בהחלט לא הצבעה תמימת-דעים... כיוון שהיו סיבוכים שהיו צריכים להיפתר.
בלוסום: מה אופי הסיבוכים?
פדרציה של אור: בכך... זה ישנה את האנרגיה ואת האצת התוכנית.
בלוסום: בוודאי שזה לא דבר רע?
פדרציה של אור: בוודאי שלא. עם זאת, מסבך דברים בדרכים רבות.
בלוסום: האם אתם יכולים לציין כמה...מבלי לתת לזה יותר מדי מחשבה?
פדרציה של אור: אנו לוקחים בחשבון את העובדה, כפי שאמרנו לפני כן, שרבים היו מגלים סימן שהינו "מטריף". רבים מאלה על כדור הארץ היו פוחדים וזה בתמורה היה/יכול לסחרר את האנרגיה בירידה למטה של בלבול לזמן מה.
ישנה גם האפשרות שאחד לא יכול למתוח את "הדמיון" שלהם במידת הצורך ולכן, יתקשה לקבל את מה שאנו שוקלים שהוא בעל ערך, במובן של תועלת, באופן בו היינו מובילים קדימה כזה סימן.
כיוון שאנו בהתאם להסכם שאתם לא צריכים שקרניים כחולות יזרחו מהשמש המרכזית במקום זהב... עם זאת אנו מודעים שזה צריך להיות דרמטי מספיק כדי "שהמסיבה תתחיל".
בלוסום: עם זאת, עם האינטליגנציה שלכם... בוודאי שכל זאת זה "משחק ילדים"?
פדרציה של אור: לא כך, בלוסום היקרה. בכלל לא. עם כל האהבה, אולי נוכל לומר... באותה דרך שאתם מרגישים שאנו לא מבינים אתכם ומהיכן שאתם מגיעים... אנו לא מבינים מכם ומהיכן שאנו מגיעים. בכך...ככל שאנו מאוד רוצים לתת לכם את ההתרוממות, אנו גם מודעים על עניינים שלא יכולים להיות מובנים על ידכם.
בלוסום: האם הייתם אומרים שזה בגלל שבשלב זה של התפתחותנו, זה מעבר לדרך החשיבה שלנו?
פדרציה של אור: זה כך. זה לא שאנו מערערים את האינטליגנציה שלכם. בכלל לא. זה, כפי שאמרנו פעמים רבות לפני כן..."זה לא בליגה שלכם", לא כנשמות, עם זאת, בשל המימד והדחיסות שאתם חיים בהם. המיינד יכול רק לקחת בחשבון ולהיות פתוח למציאות מסוימת.
בלוסום: ובכן, אני מניחה שהכדור הוא מאוד בחצר שלכם. אמרתם שאתם החלטתם להתקדם...וזה המקרה בו אנו מודים לכם שאתם לוקחים זאת בחשבון. אתם יכולים להרגיש את האנרגיה שלי, לא כן? אוי לי...מדוע אני חתמתי על משרה זו בשנית? אני באמת מצטערת... אני יכולה רק להיות כנה, במקום לעשות גלגלונים ולקפוץ משמחה...אני נכנסתי למצב של "מה אם זה לא מתרחש" אני לא מאמינה! ואתם בחרתם אותי לעשות זאת כיוון....???
פדרציה של אור: כיוון שאנו אוהבים אותך. אנו אוהבים אותך. אנו אוהבים את כל מה שיש...וזה רצוננו ללכת במורד הנתיב שהוא עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול.
בלוסום:  אנו יודעים שאנו לא יכולים לדעת תאריך... אני למדתי שזה לא יהיה טוב להשתחרר מהשק... בשל סיבות רבות. לכן, אני אאמין... ואחכה. אוי לי! זה עומד לגרום לכמה מיילים רציניים! אתם יודעים זאת, לא כן?
פדרציה של אור: בלוסום... מה הדבר שאת רוצה מאתנו?
בלוסום: אמת... וסימן מאוד גדול!!! העניין הוא, חברים... אני חשבתי על כך השבוע. אלה היו אתם שדברתם על האירוע ועל עמודי האור במקום הראשון. אתם העליתם נושאים אלה והשתמשתם במילים כמו "ממשמש ובא" ו"בקרוב"...לא אני. כן, אני העליתי את "הסימן", רק בגלל שנראה כי אורותיהם של רבים נמוגים מהר, וזה מרגיש לפעמים, שאנו על ספינה טובעת. לכן, אנו מבקשים מכם לזרוק לנו אפודות הצלה. כאשר אתם עושים זאת... אנו נשחה ו"נציל את נשמתנו"... עם זאת, אנו באמת יכולים להצליח עם אותה יד מסייעת. זה מה שאנו היינו רוצים מכם... משהו כדי להרים את רוחנו. זה יהיה באמת כזו נשימה של אוויר צח ולמרות שאתם דואגים שרבים יסתחררו במורד הגבעה... יותר טוב זה, מאשר כולנו!!!
עם זאת, כאשר מגיע הסימן...איך שאנו נרכוש חוזק כוח וקבלה של המקום בו אנו עומדים. זהו זה באמת. אנו מגיעים בידיעה שזה יהיה קשה. אנו מקבלים זאת. אנו חתמנו עבור "קשה". עם זאת, באמת, אין לנו באמת מושג כמה קשה זה יהיה...על נשמותינו... ואני חושבת שהדברים קבלו הרבה יותר מהידיים עכשיו... כאן למטה... מאשר במקור היה צפוי. זו הסיבה מדוע אנו צריכים חבל הצלה.
פדרציה של אור: יש לך את האמת שלנו ויהיה לך גם את חבל ההצלה שלך....
בלוסום: ובכן, מדוע אני מרגישה מוזר? מה זה שאני מרגישה? אני לא ממש יכולה להעריך זאת. זה מפני שהיו לי כל כך הרבה אכזבות... עם כל הכבוד, ולכן, לא יכולה לגמרי לתפוס את העובדה שאתם אומרים שיגיע סימן?
פדרציה של אור: אנו יכולים רק לומר שאנו כבדנו את בקשתך.
בלוסום: ספרו לי... האם אני גם קולטת את רגשותיכם לגבי זה... בכך שאתם גם כן לא מרגישים שמחים מהמהלך הזה? אני, לא אני?
פדרציה של אור: זה מפני שאנו....
בלוסום: מה? מה אתם?
פדרציה של אור: לא חד משמעי. בכך, אנו לא בטוחים מהתוצאה של זה... וכשאנו אומרים...רוצים רק לשרת עבור הטוב הגבוה ביותר.
בלוסום: אוה אלוהים! בואו נפתור את זה, מה דעתכם? כי אני ללא ספק לא רוצה להיות האחת שיש לה את הידיעה לבקש זאת ולאחר מכן הכול מתפוצץ בטרם עת! תוצאת 14 באוקטובר היתה מספיק רעה, הרשו לי לספר לכם! אני בהחלט לא בעד לקיחת אחריות על מה שעשוי לקרות  אם זה לא ממריא באופן שאנו תכננו!
פדרציה של אור: עם זאת, את לא יכולה לדעת בוודאות, בלוסום. זה יכול ללכת בדרך זו או אחרת וזוהי הדילמה שלנו.
בלוסום: אוקיי. אני מבינה זאת. לא רק שאני קולטת זאת... אני יכולה להרגיש את האנרגיה שלכם לגבי זה. זו אחת שלא הרגשתי מכם לפני כן...בה אין לכם חשק, וזה לא בסדר היום שלכם בכל דרך לגרום למשהו שיכול להזיק, בניגוד להאצה... עם זאת, אתם אמרתם קודם לכן שזה "יישנה את האנרגיה ואת ההאצה של התוכנית".
פדרציה של אור: כן, אמרנו... עם זאת, זה יכול לשנות את האנרגיה ואת ההאצה כך או כך. להאיט או להאיץ אותה... תלוי בתוצאה הכללית.
בלוסום: אני מבינה את מה שאתם אומרים. אני באמת מקבלת את חשיבותה של ההחלטה. רבים כאן למטה מרגישים שעם כל מה שקורה, אנו נידונים למוות בכל מקרה. כפי שנאמר בסדרות הישנות של הטלוויזיה "צבא הוותיקים"... "אנו נידונים למוות, קפטן Mannering, אנו נידונים למוות!!".. אלא אם משהו ענק יתרחש כדי לשנות דברים, אנו עומדים לטבוע בבוץ. אנו באמת צריכים קצת סיוע כפי שאני רואה זאת. כן, אנו יכולים לשלוח החוצה את האור שלנו (כמה שהסוללות יהיו חזקות או חלשות בכל זמן נתון). עם זאת, אנו מרגישים שזה באמת לא מספיק לעצור את כול מה שמתרחש עם הנשמות האפלות של הפלנטה. לפעמים, הם באמת נראים שאנו נמצאים במצב קשה בו אין לנו בחירה. אנו צריכים סיוע חיצוני עכשיו... כיוון שהכל נכשל ושגוי בצורה איומה ונוראה. זה כמובן, מנקודת המבט שלנו, כאן למטה. אני לא יודעת איך זה נראה לכם?
פדרציה של אור: ובכן, בלוסום...אנו יכולים לראות את אורך ואת אהבתך באמצעות כיסי אנרגיה. ובאמת, ישנם כמה מקומות שיכולים רק להיחשב כ"נקודות אפלות".
בלוסום: ובכן, בהסתכלכם על הפלנטה...האם ישנן יותר נקודות אפלות או יותר כיסי אור?
פדרציה של אור: זה משתנה...תלוי מה מתרחש בכל "רגע בזמן" אחד.
בלוסום: עם זאת, בוודאי כשלם... באופן כללי... בממוצע... מה אתם רואים?
פדרציה של אור:  אנו רואים יותר אור מאשר חשיכה.
בלוסום: איך יכול להיות? כיוון שכאן למטה, זה בהחלט לא נתקל בנו באופן זה.
פדרציה של אור: עם זאת, איך את מעריכה שלא כראוי את כוחך.
את מצליחה.
את עושה את מה שהגעת לעשות.
את אמיצה והתוכנית עובדת ונוסעת במלוא המהירות קדימה.
זו הסיבה מדוע יש לנו חשש בהתייחס להגשמת בקשתך... זה יכול לשנות דברים באופן דרמטי.
בלוסום: לטוב או לרע! הייתי רוצה לספר בדיחה על נישואין, עם זאת אני מרגישה שזה יהיה לא מתאים. מצטערת להפריע...לגמרי מקולקל שם.
פדרציה של אור: על כך אנו חולקים... כיוון שזה באמת ישנה את המהלך בהישג יד.
בלוסום: שוב... לטוב או לרע. אתם רואים, עכשיו... אנו נמצאים בקצת מצב לא נעים. אתם אומרים, שאתם רואים יותר אור והכול מתנהל היטב....ואנו אומרים... אנו עייפים וצריכים סיוע. אף אחד מאיתנו טועה. אנו שנינו צודקים... כיוון שאנו שנינו באמת שלנו.
מה לעשות... מה לעשות? זה מאוד מעניין וללא ספק לא הופך את הדרך שחשבתי. אני אמרתי קודם לכן "הכדור בחצר שלכם"... עם זאת, עכשיו אני לא כה בטוחה. כיוון שאני יכולה להרגיש, שלמרות שאתם נניח "האורות הגבוהים יותר", אני מרגישה גם כן, כאילו אין אתם צריכים להחליט. אתם מאפשרים לעובדה שכולנו בזה ביחד. האם אני מרגישה זאת נכון?
פדרציה של אור: זה נכון, בלוסום. אנו בוודאי לא בשליטה שלך. כמוך, אנו שוקלים את כל ההיבטים... כיוון שזה מסבך.. לא רק את הפלנטה שלך... זה מסבך הרבה יותר.
בלוסום: אני אומרת שוב...האם היו לי יינות שרי עם הכומר כשהתנדבתי לתפקיד זה? זה מרגיש ענק, בחורים, ואני לא בטוחה מה לומר. אלוהים האדיר...זה ראשון! לכן... אה... אוקיי... אם כבר מדברים על "אלוהים"...עם ההערכה הגבוהה ביותר לאנרגיה של מילה זו...האם אין אנו יכולים לבקש את הרוח הלבנה הגדולה... "נוכחות האני"... לא חשוב איזו מילה מהדהדת עבור הכל מה שיש...  מה לעשות בקשר לזה? כיוון שאני מרגישה  שזה די עניין רציני ואני לא הייתי רוצה את "דעתי"... ככל שאני מתבוננת בזה עבור עצמי... להיות האחת אשר "מפוצצת את התוכנית האלוהית לחתיכות"! חס וחלילה!
פדרציה של אור: היינו עונים לכך.... הרוח הגדולה של החיים...אנרגית האהבה הגבוהה ביותר שוכנת בתוך כל אחד מכם ובכל אחד מאתנו. המחשבות הזורמות הטהורות ביותר יכולות להגיע רק מאנרגיה זו. לכן, אולי אנו נבקש... שכל אחד בממלכתכם... ובכל הממלכות... של כל היקומים...ישלחו את הקריאה לתשובה... בידיעה שהיא תינתן.
בלוסום: וואוו... זה היה עעעצצצצווווםםםם!!! אני יודעת שזה הזמן לסיים. הצלחנו לעבור את הזמן הרגיל שלנו. זה רק האופן שזה היום. אני אפילו לא יכולה לזכור איך  שיחה זו התחילה. עם זאת, אני יודעת  כי מה שאנו כרגע החלפנו היה לגמרי ברמה "שונה" מהרגיל. היום, לא רק הרגשתי כמו "השליח". ובכן, אולי עשיתי.. עם זאת, אולי כמו מתווכת עבור שני הצדדים. מאוד מוזר.  עשוי לקחת זמן שכול זה ישקע, אני מרגישה. הי הו! קרני זהב לכם, חבריי... קרני זהב לנו כולנו... על הפרשה כולה. תודות רבות על ההדדיות באופן של "לומר את זה כמו שזה".
פדרציה של אור: אנו אף פעם "שרתנו" בצורה שונה.
בלוסום: אני יודעת... אני יודעת זאת בלבי. פיו! אוהבת אתכם...ואם אתם יכולים לשלוח פייה עם קצת אבק שינה הלילה, זה יהיה נהדר!
פדרציה של אור: פשוט נשמי עמוק ודעי שהכול טוב.
בלוסום: הבה נקווה כך, חבריי... אופס... כפי שלמדתם אותי... הבה נדע זאת. תודות רבות.
*        בעקבות שיחה זו התעוררה השראתי לעשות וידיאו זה.... תפילה.... שולחת את "הקריאה".
          בבקשה הפיצו בכל מקום
          https://www.youtube.com/watch?v=aPFm7WbFuRg - עם תרגום לעברית.

את הניסוח ניתן גם למצוא להלן:

רוח אלוהית... האנרגיה של האהבה הטהורה הגבוהה ביותר... אנו שולחים קריאה לכם מהמקום העמוק ביותר בתוך ליבנו.
אנו כאן על הפלנטה כדור הארץ, נאבקים כדי להאיר את האור שלנו...בשל אלה אשר אבדו את דרכם, מרגישים את הצורך לשלוט....באמצעות דרכים אשר מטפטפות אכזריות רבה להווייתנו.
יש לנו, לבני האדם, צורך בסימן מהטוב הגבוה ביותר של הכול... עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול, כך שנשמותינו העייפות עשויות להרגיש התרוממות והתחדשות, על מנת לבצע את משימתנו על אמא אלוהית כדור הארץ.... אשר גם היא סובלת מאוד מהעול שהונח עליה.
לנוכחות האני...אשר חלק ממנה שוכן בתוך כל אחד... אנו מבקשים את הסימן הזה... אנו מבקשים, כיוון שאנו דואגים שאנו עשויים לא להגשים את משימתנו לרומם את אמא כדור הארץ ואלה שגרים בתוכה ועליה... לתוך מיקומה הלגיטימי פעם נוספת.
ישנו יותר מדי סבל...יותר מדי כאב לב...יותר מדי עצבות... יותר מדי מלחמות...יותר מדי שליטה... יותר מדי מכל מה שמעייף אותנו, ולמרות שהכוונה היא להיות בשמחה ובאהבה...זה מוכיח שזה מאוד קשה לחיות בתוך הרטטים שאין להם סדר יום לשרת את האור.
לכן... עם כבוד לכל ישות שחיה על הפלנטה כדור הארץ ועל כל הפלנטות... עם כבוד עבור כל אלה שחיו בהתגלמות פיזית ולאלה שלא... עם הכבוד הגבוה ביותר לכל מה שיש... אנו מבקשים הדרכה... באמצעותכם.. האנרגיה הגבוה ביותר של אהבה טהורה... לסימן שיינתן לנו.. כך שזה  עשוי להאיר את נתיבנו הביתה...באופן שלא ניתן לטעות או לא להבין.
אנו מבקשים שכל הנשמות יקבלו סימן זה מתוך מרחב ליבנו, ולכן לשחרר פחד ואגו ולאפשר את האהבה שנשלחת בתוכו לחדור לתוך הווייתנו, כשאנו מזהים את האמת מהיכן שהיא מגיעה.
אולי אלה המאמינים בסימן זה... נותנים סיוע ללא תנאי לאלה אשר לא מאמינים... ועם הידע אשר משתחרר בזמן זה...אנו עשויים להתחזק ולהמשיך את מסענו עם חוסן ונחישות מחודשים.
רוח אלוהית... אנו מבקשים מכם להרגיש את הכנות ממנה בקשה זו עולה... כיוון שרבים מאבדים את הרצון לצעוד קדימה בשירות לאור שזה אנחנו.. וזו דאגתם של כל אחד ואחד.
כיוון שזה נגזר, הלא כן? שאנו נזיז את עצמנו ואת פלנטה זו לתוך רטט גבוה יותר...ובאמת שאנו נזוז כיוון שאנו לוחמי האור, עם חרבותינו מוחזקות גבוה. ובכן מכל מה שהוא אהבה... אנו מבקשים שסימן זה יסייע לכולם... בהאצה לכיוון האירוע שמדובר עליו... וההתמרה לתוך שחר חדש של חופש עבור כל אחד ואחד.
על הברכיים, עם ראש משתחווה בהערצה, ויד על הלב, אנו נבחרנו להיות כאן על כדור הארץ בזמן זה כדי להיות לשירות... לכן, אנו מבקשים שקריאתנו תיענה...למען השבחתה של כל האנושות, כל היצורים החיים ואמא האלוהית כדור הארץ שלנו.
בהכרת תודה... באהבה.. באור ובקרניים של זהב,
Blossom Goodchild... בשם לוחמי האור  המחזיקים כיום את המבצר על הפלנטה כדור הארץ.

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב- http://www.youtube.com/watch?v=w7dvGzETvBI

 Translator: Gili

aidney